WebStudio İnceleme 2020 – Neden Kaçının?

WebStudio Web Sitesi Oluşturucu: Pahalı ve Modası geçmiş

WebStudio iyi bir web sitesi oluşturucusudur, ancak aşağıdaki gibi en iyi web sitesi oluşturucularla alacağınız özelliklerin tümünü vermeyecektir. Wix.


Genel olarak, WebStudio Web Sitesi Oluşturucu’yu kullanırken oldukça kötü zaman geçirdim. Editörün kendisi de özelliklerin yanı sıra özelleştirme konusunda eksik, benzer hizmetlere göre fiyatlandırma yüksek ve destek çok ortalama.

WebStudio Web Sitesi Oluşturucu’yu neden kullanmalıyım??

 • Büyük Şablon Seçimi
 • Hızlı Öğrenme eğrisi
 • Hızlı Destek

WebStudio hakkında daha fazla bilgi edelim…

WebStudioÇok Şablon, Ama Çok Küçük Stil

Şablon Seçimi – WebStudio Web Sitesi Oluşturucu için şablon seçimi oldukça büyük, ancak tüm şablonlar 80’lerde oluşturulmuş gibi görünüyor. Çoğu durumda mobil uyumlu olmadıklarını söylemeye gerek yok. Şablonlar gösterişli olmaktan uzak, aynı zamanda zarif bir görünüme yaklaşmaktan da uzak duruyorlar. Bunun yerine, ikisi arasında en kötü şekilde yer alırlar, dağınık, neredeyse sevimsiz bir görünüm yaratırlar..

Özelleştirme – Sayfanızın tüm temel öğeleri değiştirilebilir, ancak çok fazla değiştirilemez. Daha yeni CSS ve HTML özelliklerinin çoğu (ve eski özelliklerin birçoğu) uygulanmaz, bu da sitenizin eski bir görünüme sahip olmamasını zorlaştırır.

Multimedya – Video, ses ve fotoğraf galerileri de dahil olmak üzere normalde bulunan tüm multimedya widget’larının çok temel sürümleri burada kullanılabilir.
WebStudioHerşey Burada, Ama Özel Bir Şey Yok

WebStudio Web Sitesi Oluşturucu, web siteleri oluştururken kullanılan en popüler özelliklerin geniş bir yelpazesini sunar, ancak bunu iyi yapmazlar. Özelliklerin çoğu sağlam bir şekilde çalışır, ancak birkaçının bireysel görevlerini yerine getirirken sorunları olur.
WebStudio

Birkaç Özellikle Kullanımı Kolay

Site oluşturucunun sahip olduğu bazı güzel faydalar, aşağıdaki gibi özelliklere kolay erişimdir: flash animasyonlar ekleyebilme, java uygulamaları ekleme ve açılış sayfaları ekleme. Bunların hiçbiri büyük bir şey olmasa da, sitenizi biraz daha etkileşimli hale getirmenize izin veren güzel parçalar.

WebStudioHoş değil, ama iş bitti

 • E-posta desteği
 • Video Eğiticileri
 • Destek Merkezi
 • Canlı sohbet
 • SEO Yardımı
 • Blog
 • Telefon Desteği
 • forum

WebStudio Web Sitesi Oluşturucu desteği yararlıdır, ancak zar zor. Destek sohbetleri olarak belirttikleri saatlerde bile canlı sohbetleri benim için çalışmadı. E-posta tabanlı destek çok hızlıydı, ancak personel en sezgisel değil, bir sorunu çözmek için diğer sağlayıcılardan daha uzun sürüyor. Sonunda buradaki destek sorunu çözdü, ancak bu çok daha uzun sürdü ve bir süreç için gerekenden çok daha zor oldu.

Faydası Olmadan Pahalı

WebStudio Web Sitesi Oluşturucu’nun kullanılabilir paketleri pahalıdır. Zararlarına daha da fazla, bu ek masraf için değer yolunda çok az şey teklif etmeleridir. Her biri bir öncekinden 10 $ daha fazla olmak üzere 8 paket var. Sundukları ilk iki paket, diğer altısının (WebStore 100, 500, 750, 1000, 2000 ve 4000) e-ticaret sunduğu gibi herhangi bir e-ticaret biçimini içermez, ancak olabilecek öğe miktarını sınırlar mağazanızın içinde isimlerine göre barındırılır. Bu hizmet size ne kadar bant genişliği vereceğinizi asla söylemez, sizin için bir alan adı kaydetmez ve 1 GB civarında web depolama miktarları sunar. Tüm bunlar sadece en temel paket için 20 $ / ay gibi inanılmaz derecede yüksek bir fiyata geliyor.

WebStudio rekabete nasıl uyuyor??

PRO’S

EKSİLERİ

 • Büyük Şablon Seçimi
 • Eski Şablonlar
 • Modası geçmiş Özelleştirme
 • Pahalı

WebStudio Web Sitesi Oluşturucu, mevcut en pahalı site editörlerinden biridir, ancak aynı zamanda en kötüsüdür. Çok çeşitli site şablonları ve hızlı destek sağlasalar da, son 20 yıl içinde özellik kümelerini güncellememiş gibi görünüyorlar ve site oluştururken istenecek çok şey bırakıyorlar..

Beğen WebStudio Web Sitesi Oluşturucu İnceleme? Web sitenizi ücretsiz oluşturmak için buraya tıklayın.

Bir karar vermeden önce meslektaşımın en iyi web sitesi oluşturucularının karşılaştırılması daha iyi alternatifleri kaçırmamanız için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me