SnapPages Review 2020 – Kötü Değil, Ama Daha İyi Gördük

SnapPages-genel bakış


SnapPages, Özelliklerin Yolunda Çok Az Şey Sunar, ancak Vaat ettiklerinin çoğunu Sunar.

SnapPages başlangıçta ihtiyaçlarınız için doğru web sitesi oluşturucu gibi görünse de, aşağıdaki gibi daha popüler web sitesi oluşturucularla eşleşmez Wix.

On yıl önce piyasaya sürülen SnapPages, yıllar boyunca yazılımlarını güncellemek için iyi bir iş çıkarıyor, bu yüzden elde ettiğiniz şey, modern web sitesinin taleplerini karşılamak için tasarlanmış çoğunlukla kusursuz bir site oluşturucusudur..

Kuşkusuz, SnapPages Wix veya Weebly gibi sınıfının en iyisi bir oluşturucu değildir, ancak özelliklerinin çoğu kusursuz çalışır. Sürükle ve bırak arayüzünün kullanımı kolaydır, şablonlar az da olsa size yeterince özelleştirme seçenekleri sunar ve metin düzenleyici etkileyici bir şekilde çalışır.

Bu site oluşturucu, söylediği şeylerin çoğunu sunuyor – temalar duyarlı, dahili bir bloglama işlevi var, siteler bulutta barındırılıyor ve destek genellikle güvenilir.

Bununla birlikte, özellikle yeni başlayanlar için kullanım kolaylığı çok şey geliştirilebilir. Ayrıca, SnapPages güçlü bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak sağlam özelliklerin yolunda çok fazla şey sunmaz.

Sağlam bir işletme web sitesi oluşturmak istiyorsanız bu site oluşturucu sizin için olmayabilir, ancak temel bir kişisel web sitesi isteyen herkes için harika çözümler sunar.

SnapPages-şablonlarDaha Fazla Özelleştirme Seçeneğiyle Daha İyi Yapılabilecek Harika Tasarımlar.

Esnek ve modern: SnapPages, aralarından seçim yapabileceğiniz yalnızca birkaç şablon sunar. Tema seçimi, diğer site oluşturucularının sundukları ile sınırlı olsa da, tasarımlar çekici ve işi yapacak. Web sitenizi oluşturmanın ortasındayken temaları değiştirmek mümkündür, bu da görmek için iyi bir şeydir.

Özelleştirme: Bu oluşturucu, tema özelleştirme söz konusu olduğunda biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Kişisel ve Temel hesaplar, sitenizin görünümünü ve izlenimini değiştirmek için çok az seçeneğe sahiptir ve sizi hazır olan önceden hazırlanmış şablonlara bağlı kalmaya zorlar.

Gelişmiş plana yükseltme size daha fazla özelleştirme ve düzenleme odası sağlar, ancak deneyimli tasarımcılar için ek maliyetler, bu gelişmiş katmanda sunulan ekstra düzenleme gücüne kıyasla para için büyük bir değer gibi gelmeyebilir.

duyarlı: Artı tarafta, tüm temalar duyarlı ve herhangi bir cihazda keskin görünecek. Yenilikçi bölüm şablonları sayesinde SnapPages, içeriği daha uzun sayfalarda birleştirerek mobil cihaz kullanırken kolay okuma sağlar.
SnapPages-özelliklerÇevrimiçi Durumunuzu Oluşturmak için Temel Araçlar.

Blog: Yetersiz özelliklere sahip bir site oluşturucu için SnapPages, blog oluşturma aracıyla gerçekten iyi bir iş çıkardı. Tam blog işlevselliğiyle blog kategorileri ve etiketleri oluşturabilir, gelecekte yayınlanacak yayınları planlayabilir, alıntılar ayarlayabilir, yorum bölümü ekleyebilir ve yorumları denetleyebilir ve sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanarak kenar çubuğunuzu özelleştirebilirsiniz.

e-Ticaret: Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu oluşturucu dahili bir e-Ticaret işlevinden yoksundur. Daha olumlu bir not olarak, SnapPages, fonksiyonel bir web mağazası oluşturabilmeniz için PayPal, MailChimp ve Shopify gibi üçüncü taraf hizmetlerle entegre olmayı kolaylaştırır. Çevrimiçi mağazanızın görünümünü ve hissini gerçekten özelleştirmek için özel kod snippet’leri de ekleyebilirsiniz..

SEO: Temel ve Gelişmiş hesaplar, farklı web sayfalarına meta etiketler eklemek de dahil olmak üzere çeşitli SEO araçlarına erişmenizi sağlar. Ancak, SEO yetenekleri yolunda çok fazla beklemeyin – diğer inşaatçılar bu site ile aldığınızdan çok daha fazlasını sunuyor. Gelişmiş hesap ayrıca yerleşik izleme araçları ve Google Analytics entegrasyonu ile birlikte gelir.
SnapPages-userfriendly1

Sürüklemek. Düşürmek. Bitti. Gerçekten Bu Kadar Basit mi??

SnapPages, özellikleri ve işlevleri büyük ölçüde WordPress’inkine benzeyen temiz ve kullanımı kolay bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir. Arayüzün temel özellikleri ile sizi hızlandıracak faydalı bir eğitici var ve sürükle ve bırak editörü kusursuz çalışıyor.

Bölüm şablonları, kendi başınıza yeni bölümler oluşturma ihtiyacını ortadan kaldırır, bu da sayfa oluşturma sorununu gerçekten ortadan kaldırır.

Bölümleri ve blokları kullanarak sitenizi parça parça oluşturma seçeneğiniz vardır, ancak daha hızlı bir çözüme ihtiyacınız varsa önceden tasarlanmış şablonları kullanabilirsiniz.

Arayüzün kullanım kolaylığından birkaç şey uzaklaşıyor. Örneğin, site oluşturma işlemi sırasında kontrol panelinin görünümü önemli ölçüde değişmeye devam ediyor ve bu da kafa karıştırıcı olabilir..

Ayrıca, Sayfalar bölümünü ekledikten sonra açılan ek menüler, araç çubukları ve ayarlar nedeniyle sayfaları düzenlemenin bir öğrenme eğrisi vardır.

Basit İçerik Oluşturma, ancak Yakalama ile.

İçerik oluşturma söz konusu olduğunda, bu site bazı çok iyi özelleştirme seçenekleri sunar. Önceden tasarlanmış şablonları kullanmak yerine bloklar ve bölümlerle çalışabilir ve bunları her sayfa için içerik oluşturmak üzere istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Her sayfada yazı tipini, renkleri ve markalamayı özelleştirebilir, formlar oluşturabilir ve özelleştirebilir, mevcut SEO araçlarıyla sayfaları ve yayınları optimize edebilir, dosyaları içerik bloklarına aktarabilir ve sosyal medyayı sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz.

İçerik oluşturma genel olarak kolay olsa da, bazı dezavantajları vardır. Yeni başlayanlar için Geri Al düğmesi yoktur, bu nedenle değişiklikleri geri almak zor olabilir. Görüntü yeniden boyutlandırma konusunda sınırlar vardır ve görüntü galerileri eski moda hisseder ve görünür.

Biri SnapPages kullanarak bir web sitesi oluşturmak için kodlama bilgisi gerektirmezken, gerçeği kodlayamazsanız içerik özelleştirme seçenekleriniz sınırlıdır. Örneğin, e-Ticaret için Shopify, Google Analytics veya bültenler için MailChimp gibi üçüncü taraf araçlarını entegre etmek için kodla oynamayı gerektirir.

SnapPages-userfriendly2
SnapPages destekDostu Destek ama Geliştirmek İçin Daha Fazla Yapılabilir.

SnapPages için harika bir şey, tüm müşteriler için canlı sohbetin kullanılabilirliğidir. Ancak, sohbet yoluyla teknik destekle iletişime geçmeye çalıştım ve gerçek zamanlı yardım almadım – iki saat sonra bana geri döndüler.

Bir bilgi tabanı vardır, ancak bilgi bulmak için çok fazla araştırma yapmanız gerekir. Mevcut kılavuzlar da çok ayrıntılı değildir ve yeni başlayanlar bir web sitesi oluşturmak için bilgileri anlamakta zorlanacaklardır..

Ayrıca, telefon veya e-posta yoluyla destek ekibiyle iletişime geçmenin bir yolu yoktur, bu da biraz gariptir, çünkü en değerli site üreticileri bu seçeneklerden en az birini sunar.

SnapPages rekabete nasıl uyuyor??

SnapPages’in hizmetlerini güncel tutma ve web sitesi oluşturma sürecini basitleştirme sözlerini yerine getirme konusunda ciddi olduğu açıktır. Bu oluşturucu, şablonlar, özellikler ve sınırlı özelleştirme seçenekleri ile ilgili temel bilgileri verir. SnapPages genellikle iyi fiyatlı olsa da, özellikleri çok seyrek ve kesinlikle ileri düzey kullanıcılar için pek bir şey yapmayacak. Yine de, hızlı bir şekilde hafif bir web sitesi kurmak isteyen herkes bu inşaatçının işi bitirdiğini görecek.

Bir karar vermeden önce meslektaşımın en iyi web sitesi oluşturucularının karşılaştırılması daha iyi alternatifleri kaçırmamanız için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me