Sitey Review 2020 – Neden Denemelisiniz

Sitey-Genel Bakış


Sitey bazı sağlam özellikler sunuyor ancak tasarım özgürlüğü yolunda fazla bir şey beklemeyin

Sitey iyi bir web sitesi oluşturucusudur, ancak aşağıdaki gibi en iyi web sitesi oluşturucularıyla alacağınız özelliklerin tümünü vermeyecektir. Wix.

2014 yılında başlatılan Sitey oldukça yeni bir web sitesi oluşturucusudur, ancak her zaman doğru nedenlerle olmasa da zaten dalgalar yapıyor.

İlk olarak, bunu önleyelim – bilinmeyen nedenlerle, Sitey’nin arkasındaki şirket, bu web sitesi oluşturucusunu Sitelio.com, SiteBuilder.com ve WebsiteBuilder.com dahil olmak üzere farklı adlar altında barındırıyor. Bu ürünler arasında fiyatlandırma planları gibi küçük farklılıklar vardır, ancak diğer her şey aşağı yukarı aynıdır.

Bunun dışında, Sitey’de bunun için bazı iyi şeyler var. Kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur, bu nedenle amatörler bile birkaç dakika içinde işlevsel bir web sitesini kolayca kurabilir.

Sitey göz alıcı şablonlar ile bilinse de, ciddi şekilde eksik oldukları yerlerden biri mevcut şablonların sayısıdır. Örneğin, düğün şablonu bölümüne kıyasla – Wix’in şaşırtıcı bir 31 seçeneği varken, Sitey’de sadece sekiz.

Site oluşturucu, bir blog oluşturma aracı, e-Ticaret entegrasyonu, SEO, sosyal medya entegrasyonu ve sizi çalıştırmak ve çalıştırmak için özel alan adları da dahil olmak üzere bir dizi etkileyici özelliğe sahiptir..

Sitey’nin en güçlü özelliklerinden biri de destek yapısı. Destek ekibine ulaşmak canlı sohbet, e-posta, sosyal medya ve en önemlisi de telefonla oldukça kolaydır. Destek, birçok site üreticisinin çok iyi bir performans göstermediği bir alandır, ancak Sitey bu alanda en iyi adımlarını atmaya çalıştı.

Genel olarak, Sitey iyi bir seçim olabilir sonra ne sonra hızlı bir web sitesi kurmak için kullanabileceğiniz kolay, sorunsuz bir DIY site oluşturucu.

Sitey-Şablonlar

Web Sitenizi Kendi Yapmanız İçin Etkileyici Bir Tema Dizisi

Modern şablonların büyük seçimi: Nişinizden bağımsız olarak, kesinlikle markanıza uyan bir Sitey temasını belirlemeye hazırsınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce şablon vardır, hepsi kolay seçim için uygun kategoriler halinde gruplandırılmıştır. Temaların çoğu modern ve şık, ancak diğerleri sıradan ve eski moda. Mutlak sıfırdan başlamak ister misiniz? Sunulan boş şablonlar da var.

duyarlı: Çoğu site üreticisinin mobil düzenleme işlevi yoktur ve Sitey de bir istisna değildir. Bununla birlikte, temaların çoğu, ister masaüstü ister akıllı telefon olsun, herhangi bir cihaza mükemmel uyum sağlar. Aşağı yönde, mobil şablonlar yalnızca ücretli planları olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Özelleştirme: Squarespace gibi inşaatçılarla karşılaştırıldığında, Sitey çok fazla özelleştirme fırsatı sunmuyor. Yine de, yalnızca arka plan resimlerini, yazı tiplerini, metinleri ve renkleri değiştirerek web sitenizi bir dereceye kadar kişiselleştirebilirsiniz – ancak hepsi bu kadar.
sitey-özellikler

Web Sitenizi Pop Yapacak Etkileyici Özellikler

Sosyal medya entegrasyonu: Sosyal medya, web sitenizin görünürlüğünü artırmak ve satışları, olası satışları ve dönüşümleri artırmak için gereklidir. Sitey, içeriğinizi paylaşmayı kolaylaştırmak için web sitenize entegre edebileceğiniz Facebook, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi sosyal medya widget’ları sunar. Google Analytics özelliği, sosyal medya kampanyalarını ve ziyaretçi sayısı, trafik kaynakları, yönlendiren kişiler ve benzersiz ziyaretçiler gibi diğer önemli metrikleri izlerken kullanışlı olacaktır.

E-ticaret: Sitey’in kendi e-Ticaret işlevi yoktur, ancak bu, ürünlerinizi satmak için tam teşekküllü bir dijital mağaza oluşturmanızı engellememelidir. Sitey’nin Ecwid entegrasyonu desteği satılık ürünleri görüntülemenize, açıklamalar ve kategoriler eklemenize ve ödemeleri kabul etmenize olanak tanır. Ecwid dışında, Sitey PayPal’ı sadece bir ödeme işlemcisi olarak destekliyor, bu da biraz sınırlayıcı.

Blog: Güçlü bir blog oluşturma aracının kullanılabilirliği, site oluşturucuları söz konusu olduğunda her zaman iyi bir işarettir ve Sitey bu konuda hayal kırıklığına uğratmaz. Blog oluşturma aracı, yayınları kategorilere ayırmanıza, etiketlemenize ve sabitlemenize, taslakları düzenlemenize ve yayınlanmış girdileri düzenlemenize olanak tanıyan esnek ve kullanımı kolay bir posta yöneticisinden oluşur. İlk kez bir blog yazıyor olsanız bile, süreci inanılmaz derecede sorunsuz bulacaksınız.
sitey-kolaylığı kullanımı

Kullanıcı düşünülerek oluşturulmuş Temiz Minimalist Arayüz

Sitey’in site oluşturma düzenleyicisine kolayca erişilebilir ve inanılmaz derecede basittir. Diğer birçok site oluşturucuyla, özellikleri ve öğeleri bulmak göz korkutucu bir görev olabilir, ancak Sitey’in minimalist sürükle ve bırak düzenleyicisi, ihtiyacınız olan her öğeyi açıkça görüntüler ve web sitenizi oluşturmanın mümkün olduğunca sorunsuz olmasını sağlar..

Bir Web Sitesi Oluşturmayı Kolaylaştıran Kullanışlı Özellikler.

Bir sürükle ve bırak programı olarak Sitey’nin kullanımı son derece kolaydır. Önceden deneyim veya kodlama bilgisi olmasa bile, bir saat içinde bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Öne çıkan bazı özellikler arasında Ana Sayfa Öğeleri, Panel Ekle ve Tasarım Paneli bulunur.

Ana Sayfa Öğesi, sitenizdeki her sayfada çoğaltılacak öğeleri sayfanın herhangi bir yerine bir kez sürükleyip bırakmanıza izin verdiği için tam bir zaman tasarrufu sağlar. Ekle Paneli, web sitesi özelleştirmesini tam bir esinti yapar; fareye basit bir tıklamayla blog oluşturma aracı, ürün özellikleri, sosyal medya widget’ları ve düğmeler dahil olmak üzere her şeyi değiştirebilirsiniz..

Sitey-Userfriendly2
sitey destek

Güvenilir ve Kolay Erişilebilir Destek

Sitey, müşterilerine mümkün olduğunca fazla destek sağlamak için elinden geleni yaptı.

Destek merkezi, bir SSS bölümü, aranabilir bir bilgi tabanı ve teknik destek için ayrılmış bir sayfadaki her şeyle adını karşılıyor.

Sitey destek ekibine canlı sohbet veya e-posta yoluyla ulaşılabilir ve faturalandırmayla ilgili önemli bir endişeniz varsa, onları arayabilirsiniz..

Birkaç web sitesi kurucusu gerçekten çok yönlü ve kolayca erişilebilir müşteri hizmetleri sunmak için zaman ayırır, ancak Sitey’nin aksi takdirde kendini kanıtlamış olması büyük bir artıdır.

Uygun Fiyatlar Ama Şeffaflık Eksik

Sitey, beş sayfalık bir web sitesi, 50 MB depolama alanı, 5 MB dosya yükleme ve 1 GB bant genişliği içeren ücretsiz bir çıplak kemik planı sunuyor.

Bu site oluşturucusundan en iyi şekilde yararlanmak için üç ücretli plandan birine geçmeniz gerekir. Başlangıç, ücretsiz özel alan adı, ücretsiz barındırma ve Sitey markası içermeyen giriş düzeyi planıdır.

Pro planı, Başlangıç ​​planındaki her şeyin yanı sıra mobil duyarlı şablonlara erişim, arama motoru optimizasyonu (SEO) desteği ve öncelik desteği ile birlikte gelir.

En yüksek seviyeli hesap, web sitenizde ürün satmak istiyorsanız uygun olan e-Ticaret planıdır. Bu plan, Pro hesabının tüm özelliklerini ve ayrıca ödeme işleme desteğini içerir.

Sitey, web sitesinde gösterilen fiyatların promosyonlu olduğunu ve yalnızca hizmetin ilk ayında veya yılında (abonelik süresine bağlı olarak) geçerli olduğunu iddia eder. Bundan sonra, abonelik düzenli olarak otomatik olarak yenilenir.

Sitey rekabete nasıl uyuyor??

Sitey umut verici bir programdır, ancak kesinlikle Wix veya Weebly gibi daha sağlam inşaatçılara yaklaşmaz. Yerleşik bir e-Ticaret işlevinin olmaması, sınırlı tasarım özgürlüğü ve sahiplerin aynı ürün için birden çok alan kullanma kararı dahil olmak üzere çeşitli alanlarda yetersiz kalmaktadır. Sitey’in promosyon fiyatlandırma yapısı bazı kullanıcılar için biraz kafa karıştırıcı olabilir. O zaman bile, Sitey, çok yönlü bir blog aracı, modern ve duyarlı şablonların güzel bir seçkisi ve Sitey’i kontrol etmek için değerli bir site oluşturucusu yapan sorunsuz bir düzenleyici gibi bazı etkileyici özellikler sunuyor..

Sitey’nin size uygun olduğundan emin değilseniz, sitenin en iyi web sitesi kurucuları daha iyi seçenekler hakkında bilgi edinmek için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me