Sitejam İnceleme 2020 – Hype Kadar Canlı Değil

sitejam-genel bakış


Sitejam herhangi bir çan ve ıslık sunmaz, ancak çoğunlukla işi yapar.

Sitejam başlangıçta ihtiyaçlarınız için doğru web sitesi oluşturucu gibi görünse de, aşağıdaki gibi daha popüler web sitesi oluşturucularla eşleşmez Wix.

En başından beri, Sitejam’in sadece minimum minimum teklif veren site oluşturucu türü olduğu hissine kapılır. Birçok açıdan, bu ilk izlenim doğrudur. Sitejam, teknik şeyler tarafından yavaşlatılmak istemeyen “meşgul insanlar için tasarlandı” der. Web sitenizi ayarlamak aslında bir tasarım seçmek, içerik eklemek ve yayına geçmek kadar basit.

Sitejam bir web sitesi oluşturma zahmetini ortadan kaldırırken, güçlü özelliklerin yokluğu var. Bunun yerine temel özellikler şunlardır: basit SEO araçları, no-frills e-ticaret fonksiyonu ve basit bir blog aracı. Açık olmak gerekirse, bu özellikler işi yaparken, web sitenizin karmaşık işlevler gerçekleştirmesini beklemeyin.

Bu site oluşturucu için güzel bir şey, kesinlikle web sitenize kıvılcım katacak çekici, modern ve tamamen duyarlı şablonlardır. Sosyal medya, Google haritaları, iletişim formları, galeriler ve slayt gösterileri ile sorunsuz entegrasyon bir artıdır.

Sitejam’in sürükle ve bırak arayüzü akıllıca tasarlanmış olsa da, bu geliştiricinin sezgisellik ve modern özellikler açısından hala uzun bir yolu var..

Sitejam-şablonlarYeni Şablonlar Kullanarak Modern, Duyarlı Bir Site Oluşturun.

Güzel şablonlar: Bir blog, kişisel bir web sitesi veya bir işletme web sitesi oluşturmak istiyorsanız, burada uygun bir şablon bulacaksınız. Sitejam’in şablonlarının birçoğu iyi düşünülmüş ve kesinlikle web sitenize benzersiz bir görünüm kazandıracaktır..

duyarlı: Buradaki tüm temalar önce mobildir – site ziyaretçileri masaüstü, tablet ve mobil görünüm arasında geçiş yapabilir ve sitenizle tüm bu cihazlarda sorunsuz bir şekilde etkileşim kurabilir.

Özelleştirme: Sitejam, sitenizde renk ve yazı tipini değiştirmek gibi basit özelleştirmeler yapmanıza izin veren bir sürükle ve bırak oluşturucusudur. Kodlama bilgisine sahip olanlar, sitenin kodunu tamamen yeni bir görünüm için özelleştirmenizi sağlayan HTML ve CSS erişimini takdir edeceklerdir.
Sitejam-özelliklerİşinizi Büyütmenize Yardımcı Olacak Güvenilir Araçlar

e-Ticaret: Bu site oluşturucunun sürükle bırak işlevi sayesinde web mağazanızı oluşturabilir ve birkaç dakika içinde satışa başlayabilirsiniz. Hiçbir üçüncü taraf entegrasyonu gerekmez, bu da kolaylık açısından kesinlikle büyük bir artıdır. E-Ticaret işlevi üç planın tamamında kullanılabilir, bu nedenle yalnızca birkaç ürününüz veya çok sayıda ürününüz olsun, Sitejam web mağazaları satışları tamamen sorunsuz hale getirir.
SEO: Sitejam’in web sitesinde SEO’dan neredeyse hiç söz edilmiyor, ancak temayı uyguladıktan sonra, mevcut SEO araçlarının diğer site oluşturucularının sunduklarına kıyasla çok temel olduğu anlaşıldı. Genellikle, burada girebileceğiniz tek SEO bilgileri site açıklaması ve anahtar kelimelerdir. Sitejam’in yüksek fiyat artışlarıyla, daha etkileyici pazarlama araçları ve kapsamlı site analizi beklenebilir.
Blog: Bir blog oluşturma aracının kullanılabilirliği övgüye değerdir, ancak gelişmiş bloglama seçenekleriyle birlikte geldiğini varsaymayın. Sitejam’in temel blog oluşturma aracı, yalnızca iki tıklama ile yayınları kolayca oluşturmanıza ve yayınlamanıza olanak tanır ve bir blog oluşturma ve yönetme zahmetine girmeden, tamamen içerik oluşturmaya odaklanabilirsiniz..
Sitejam-userfriendly1

Sezgisel Sürükle ve Bırak Arabirimi

Birçok modern site üreticisi gibi, Sitejam da profesyonel bir web sitesi kurmanın yaygarasını çeken bir sürükle ve bırak işlevselliği ile birlikte gelir. Sayfa oluşturmak ister misiniz? Sadece öğeleri kolayca hareket ettirin ve istediğiniz yere bırakın. Her şablon, belirli öğeleri nereye gireceğinizi göstermenize yardımcı olan kukla içerikle birlikte gelir, böylece sadece birkaç dakika içinde işlevsel bir web sitesi oluşturabilirsiniz..

Basit Şablonlar ve Minimalist Menüler

Sitejam tarafından sunulan şablonlar sadece güzel değil; aynı zamanda çok yönlü ve esnek bir yapıya sahipler. Bu şablonlar, sitenizi oluşturmak için sağlam bir tuval sağlar, böylece yaratıcılık için bolca alan vardır. Menüler açıkça etiketlenmiştir, bu da arayüzü daha da basitleştirir. Bu, istediğiniz web sitesini oluşturmak için arayüzde sorunsuz bir şekilde hareket edebileceğiniz mevcut öğeleri kolayca görmenizi sağlar..

Sitejam-userfriendly2
Sitejam destekYalnızca E-posta ile Sınırlı Yardım
Sitejam sitesi oluşturucu ile acil yardıma ihtiyacınız olursa hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ne telefon desteği ne de canlı sohbet seçeneği yok.
Teknik destekle iletişime geçmenin tek yolu, Sitejam web sitesi üzerinden gönderilen bir e-posta biletidir. Destek ekibi yalnızca 09:00 – 18:00 (GMT) saatleri arasında hizmet vermektedir.

Modern İşletme Web Sitesi için Cep Dostu Fiyatlar.

Sitejam, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak size bir Temel, İşletme veya Kurumsal plan seçeneği sunar. Temel plan, 10 sayfa, 25 MB depolama alanı, bir ücretsiz stok görüntüsüne erişim ve beş ürüne kadar satış kapasitesi ile birlikte gelir.
İş planına yükseltme size sınırsız sayfa, sınırsız depolama alanı, üç ücretsiz stok görüntü ve 10 adede kadar ürün satma olanağı gibi daha fazla özellik sunar.
Kurumsal plan size sınırsız sayfa, sınırsız depolama alanı, bir menü düzenleyici, ücretsiz bir alan adı, ücretsiz e-posta adresi, 10 ücretsiz stok görüntüsü ve sınırsız sayıda ürün satma olanağı sağlar. İşinizi genişletmek, daha fazla ürün satmak ve markanızı geliştirmek istiyorsanız bu plan kesinlikle idealdir.
Ücretsiz 14 günlük denemede, tüm faturalandırma bilgilerini sağlamanızı gerektirmeyen özelliklerin tümünü deneyebilirsiniz. Sitejam kendisini piyasanın üst kısmına yerleştirdiğinden, fiyatlar diğer site üreticilerinin sunduklarından nispeten daha yüksek olabilir.

Sitejam rekabete nasıl uyuyor??

Sitejam kendisini piyasanın üst kısmına yerleştirmeye çalışsa da, o pazar segmentindeki diğer daha güçlü site üreticilerine karşı iyi bir şekilde yığılmıyor.

Size en az barebone verecek bir site oluşturucu arıyorsanız, Sitejam’in seyrek özellikleri işi halledecektir. Temel bir e-Ticaret işlevinin, blog oluşturma aracının ve SEO seçeneklerinin kullanılabilirliği övgüye değerdir, ancak bu özelliklerin ne kadar sunabileceği konusunda bir sınır vardır. Sitejam tarafından sunulan aynı fiyatla, daha güçlü özellikler sunan ve daha sezgisel olan daha sağlam bir site oluşturucu alabilirsiniz..

Sitejam’in size uygun olduğundan emin değilseniz, sitenin en iyi web sitesi kurucuları daha iyi seçenekler hakkında bilgi edinmek için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me