Simvoly Review 2020 – Hype kadar yaşıyor mu?

simvoly-genel bakış


Simvoly yeni bir site kurucusudur ancak hızla iyi bir ün kazanmaktadır

Simvoly iyi bir web sitesi oluşturucusudur, ancak aşağıdaki gibi en iyi web sitesi oluşturucularla alacağınız özelliklerin tümünü vermeyecektir Wix.

Piyasadaki bu kadar çok site üreticisi ile size en uygun olanı nasıl seçersiniz? Çalışması kolay ve büyüyen işinize ayak uydurabilen bir web sitesi oluşturucu seçmek önemlidir.

Simvoly, piyasaya yeni giren bir firma ve zaten tüm doğru nedenlerle küçük ve orta ölçekli işletmeler arasında oldukça bir vızıltı yaratıyor. Bu sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, özel web siteleri, bloglar, mağazalar ve açılış sayfaları oluşturmak için teknik olmayan kullanıcı düşünülerek tasarlanmıştır..

Bir grafik tasarımcı, fotoğrafçı, yüklenici veya iş adamı olun, Simvoly’nin E-ticaret araçları ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satmayı inanılmaz derecede kolaylaştırır. Çevrimiçi mağazalar sorunsuz PayPal ve Stripe entegrasyonuna sahiptir. Ürün resimlerini yüklemek, promosyonları yönetmek, envanteri takip etmek ve müşteri ayrıntılarını güvenli bir şekilde depolamak ve yönetmek de kolaydır.

Mobil cihazlarda harika görünen elliden fazla duyarlı şablon seçeneği var. Tüm temalar ve özelleştirmeler web sitesi sihirbazında canlı olarak izlenebilir. Simvoly ayrıca yayınlar, galeriler ve videolar eklemenizi, yorumları etkinleştirmenizi ve sosyal paylaşım düğmelerini entegre etmenizi sağlayan sağlam bir blog özelliğine de sahiptir..

simvoly-şablonlar

Modern, Minimalist ve Duyarlı Tema Tasarımlarına Erişin

Çok çeşitli temaların: Bir şablon seçme söz konusu olduğunda, seçebileceğiniz 50’den fazla çarpıcı tema seçeneği ile şımartılacaksınız. Fotoğraf, sanat ve tasarım, misafirperverlik, moda, tasarım ya da sadece temiz bir iş veya kişisel web sitesine ihtiyacınız olsun, Simvoly’de sizin için bir şey var.

duyarlı: En iyi site oluşturucular sitenizi mobil cihazlar için otomatik olarak optimize eder. Simvoly, sitenizi akıllı telefon, tablet veya masaüstünde göründüğü gibi önizlemenizi sağlayan duyarlı tasarımı ile işi doğru yapıyor.

kişiselleştirilebilir: Simvoly’nin en hoş özelliklerinden biri, temaların görünümünü ve hissini ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenizi sağlayan kolay sürükle ve bırak işlevselliğidir. Widget’lardan, resimlerden, haritalardan ve metin alanlarından herhangi bir şeyi düzenlemek için bir öğenin üzerine gelin.
simvoly-özellikler

Kolay, Çarpıcı Web Siteleri ve Kusursuz Çevrimiçi Mağazalar

E-ticaret: Simvoly, giriş seviyesi Kişisel planla bile ürünlerinizi çevrimiçi satmayı süper kolaylaştırır. Ürün resimleri yükleyebilir, fiyatları girebilir ve envanteri izleyebilirsiniz. PayPal ve Stripe entegrasyonu ödeme işlemlerinin zorluğunu ortadan kaldırırken, ürün sayfasına YouTube videoları da dahil olmak üzere her türlü içeriği eklemek kolaydır..

Widget’ları sürükleyip bırakın: Simvoly’deki sürükle ve bırak arayüzü benzersiz değil, ancak herhangi bir kodlama bilgisi olmadan bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştıran önemli bir özellik. Widget’lar her türlü mizanpajla oynamanıza ve uygun gördüğünüz gibi öğeler eklemenize ve kaldırmanıza olanak tanır.

Blog: Seçtiğiniz her şablon, kullanım için önceden ayarlanmış bir blog sayfasıyla birlikte gelir. Blog yayınlarınıza kolayca video, resim ve galeri ekleyebilirsiniz. Her yayında entegre sosyal paylaşım düğmeleri bulunur, böylece site ziyaretçileri içeriğinizi tek bir tıklamayla paylaşabilir.

Entegre Analytics: Simvoly’nin site analizi aracı, site ziyaretçilerinin sayısı, sitenize ulaşmak için kullanılan anahtar kelimeler ve sayfa görüntüleme gibi önemli metrikleri izlemenize olanak tanır. SEO işlevinin biraz iyileştirilmesi gerekiyor – şimdilik, yalnızca bir meta açıklama ve meta başlık ayarlayabilirsiniz, ancak hepsi bu.

Otomatik SLL Sertifikaları: Bu site oluşturucu ücretsiz SLL sertifikaları sunmaktan gurur duyar, böylece web sitenizin güvenli olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz.
simvoly-kolaylığı kullanımı

Yapay Zeka Destekli Site Oluşturma

Şablonlarla oynamak istemiyor musunuz? Simvoly’nin Sihirli Web Sitesi Sihirbazı işi sizin için yapacak! Bu şık özellik, seçtiğiniz anahtar kelimeye göre otomatik olarak bir web sitesi oluşturmak için yapay zeka (AI) kullanır. Sihirbaz, İşletme, Fotoğrafçılık veya Restoran gibi istediğiniz site türünü tanımlamanızı ister. Ardından, istediğiniz web sitesini tanımlamak ve site gezinme stilini seçmek için daha spesifik bir kelime kullanmanız istenir. Ardından, Sihirbaz bir tasarım şablonu önerir ve sizin için oluşturulan web sitesini özelleştirmek için site oluşturucuyu kullanmaya devam edebilirsiniz..

simvoly destekDürüst olmak gerekirse Simvoly’den barebone destek servisinden daha fazlasını bekliyordum. Canlı sohbetin mevcut olması iyi bir şeydir, ancak hepsi bu kadar – desteğe ulaşmanın diğer tek yolu bir iletişim formu kullanmaktır. Destek adamları bana e-posta ile zamanında geri aldım ama acil yardım için aramak için bir telefon numarası olsaydı harika olurdu. Kapsamlı bilgi tabanı, Simvoly’nin sunduğu farklı özellikler hakkında her şeyi öğrenmeyi kolaylaştırdığı için bir artıdır.

Sonsuz Olasılıklar için Rekabetçi Fiyatlar

Bazı popüler web sitesi oluşturucuları ömür boyu ücretsiz hesaplar sunarken, bu teşvik Simvoly ile eksiktir. İyi haber şu ki, Simvoly’nin 14 güne kadar ücretsiz olarak sunabileceği tüm harika şeyleri deneyebilirsiniz, bundan sonra bir Kişisel, İş veya E-Ticaret hesabına yükseltmeniz gerekir..

Giriş düzeyinde 5 GB’a kadar depolama alanı ve 10 GB bant genişliği, kendi alan adınız, 20 sayfaya kadar, çevrimiçi mağazanızda beş ürün satma kapasitesi, site analitiği ve müşteri desteği sunan Kişisel hesap bulunur..

Sınırsız sayıda sayfa, bant genişliği, depolama alanı ve katkıda bulunanlar istiyorsanız, İş planına tıklamak size bunları ve daha fazlasını verecektir. İşletme hesabı, ücretsiz bir alan adı almanın yanı sıra barındırma, izleme ve analizlere ek olarak 25 adede kadar mağaza ürünü satmanıza ve öncelikli müşteri desteğinin kilidini açmanıza olanak tanır.

E-Ticaret planı, Simvoly tarafından sunulan en pahalı hesaptır, ancak onunla birlikte gelen avantajlar, özellikle de çevrimiçi mağazanızda daha fazla ürün satmak istiyorsanız harika. Bu hesap size sınırsız bant genişliği, depolama alanı, sayfalar ve katkıda bulunanlar, 100’e kadar mağaza ürünü kapasitesi sunar ve öncelikli müşteri desteği de sunar. E-Ticaret planında ayda 10 $ ek ücret karşılığında sınırsız sayıda ürün satabilirsiniz.

İlk önce bir hesaba kaydolmadan web sitenizi oluşturmaya başlayabileceğinizi seviyorum, bu işlem daha sonra yapılabilir.

Simvoly rekabete nasıl uyuyor??

Wix ve Weebly gibi gazilere kıyasla, Simvoly blokta yeni bir çocuktur, ancak zaten çok şey var. Bu, bir web sitesini bir an önce kurmanıza izin veren kesintisiz bir sürükle ve bırak arayüzüne sahip süper kolay bir web sitesi oluşturucusudur. Simvoly, telefon desteği, üçüncü taraf widget entegrasyonu ve mobil düzenleme gibi birkaç çan ve ıslıktan yoksun, ancak yine de sevilecek çok şey var. Duyarlı temalar hem masaüstü hem de mobil cihazlarda çarpıcı görünürken, gelişmiş E-Ticaret özellikleri çevrimiçi satış zorluklarını ortadan kaldırır. Kodlama bilginiz yoksa ve hızlı, basit ama güzel bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız bu kesinlikle harika bir site oluşturucudur.

Bir karar vermeden önce meslektaşımın en iyi web sitesi oluşturucularının karşılaştırılması daha iyi alternatifleri kaçırmamanız için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me