Lifeyo Review 2020 – Kötü Değil, Ama Daha İyi Gördük

Lifeyo-genel bakış


Lifeyo, bir web sitesi oluşturmayı inanılmaz derecede kolaylaştırır, ancak özelliklerin çok azını sunar.

Lifeyo iyi bir web sitesi oluşturucusudur, ancak aşağıdaki gibi en iyi web sitesi oluşturucularla alacağınız özelliklerin tümünü vermeyecektir. Wix.

Lifeyo, kodlama ve web geliştirmeyi öğrenmek için vakti olmayan küçük işletme profesyonelleri için bir çözüm sunar. Bunu kullanarak birkaç dakika içinde güzel ve modern web siteleri tasarlayabilirsiniz..

Lifeyo, profesyonel görünümlü bir web sitesi kurmayı tamamen kolaylaştırır. Bu WYSIWYG oluşturucu, kesinlikle sıfır kodlama bilgisine sahip bir web sitesi tasarlamanızı sağlar, bu da yeni başlayanlar için iyi bir haberdir.

İşletme, Restoran, Portföy ve Fotoğrafçılık dahil olmak üzere seçebileceğiniz çok sayıda web sitesi türü vardır. Bunlar, sitenizi oluşturmaya başlayabileceğiniz yer tutucu içeriğe sahiptir. Lifeyo kullanılarak oluşturulan web siteleri duyarlı ve herhangi bir cihazda harika görünecek.

Burada bulunan şablonlar oldukça modern, ancak sadece 12 tema ile seçim için gerçekten sınırlısınız. HTML erişiminin olmaması, özelleştirme seçeneklerine ek sınırlamalar getirir, bu nedenle değiştirilebilecek çok fazla şey olmadığı göz önüne alındığında, sonuçların temel bir web sitesi olduğu.

Özelliklerin önünde de çok şey beklemeyin. SEO araçları, meta etiketler ve site haritaları gibi temel bileşenlerden yoksundur. Bir bloglama özelliği ve galeriler için destek var, ancak e-Ticaret, site dışa aktarma ve site istatistikleri gibi standart özelliklerin belirgin bir eksikliği var.

Son olarak, Lifeyo’nun düzeltilmesi gereken çok sayıda hata var. Bunlar, bu site oluşturucu tarafından sunulan genel kullanıcı deneyiminden gerçekten uzaklaşıyor.

Lifeyo-şablonlarBir web sitesi oluşturmayı son derece kolaylaştıran bir yardım eli.

Şablon çeşitliliği: Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sınırlı sayıda şablon vardır, bu da çeşitli tema seçenekleriyle oynamak isteyenleri hayal kırıklığına uğratır. Neyse ki, şablonlar duyarlı ve herhangi bir cihazda harika görünecek.

Temel ve güzel: Lifeyo modern şablonlar sunmaya çalıştı ancak fantezi veya karmaşık bir şey beklemeyin. Bir fotoğraf sitesi veya restoran sitesi inşa ediyor olun, ihtiyaçlarınızı karşılayan basit ama uygun ve güzel bir şablon bulacaksınız.

Özelleştirme: Bir teknisyenseniz, Lifeyo’nun HTML erişimi eksikliği nedeniyle çok sınırlı ve temel özelleştirme seçenekleri hayal kırıklığı yaratacaktır. Yeni başlayanlar kolay özelleştirmelerden memnun olabilirler, ancak yapabileceğiniz en iyi şey arka plan resmini, rengini veya videoyu değiştirmek; arka plan okunabilirliğini artırmak için içeriği beyaz yapmak; video veya görüntüler üzerine bir kaplama ekleyin; bölüm ekleme veya çıkarma; yüksekliği ve yazı tiplerini değiştirme.
Lifeyo-özelliklerWeb Sitenizi Doğru Araçlarla Çalıştırın.

Sosyal bütünleşme: Lifeyo için iyi bir şey, sosyal medya düğmelerini sitenize kolayca ekleme yeteneğidir. Varsayılan sosyal düğmeleri Facebook, Twitter, Instagram ve Google+. Kesintisiz sosyal entegrasyon, site ziyaretçilerinin sitenizdeki bir sayfayı tek bir tıklamayla paylaşabileceği anlamına gelir.

Blog: Hangi Web sitesi türünü seçerseniz seçin (İşletme, Fotoğrafçılık, Vimeo veya Restoran olsun) site düzenleyicisinden kolayca bir blog sayfası ekleyebilirsiniz. Hala Sayfa düzenleyicisindeyken, otomatik olarak başka bir sayfada görünmesi için herhangi bir sayfanın içeriğini de çoğaltabilirsiniz.

Fotoğraf galerileri, videolar ve haritalar:  Web sitenize fotoğraf ve video eklemek, ziyaretçileri çekmek için harika bir yoldur ve Lifeyo’nun çok yönlü galeri araçları bunu son derece kolaylaştırır. İşletmenizin bulunduğu yerin haritasını da ekleyebilirsiniz; adresinizi girmeniz yeterlidir; harita belirlenen sayfada otomatik olarak doldurulur.

Diğer özellikler arasında çok temel SEO araçları, iletişim formları ve çoklu editör işbirliği bulunmaktadır.
Lifeyo-userfriendly1

Her Profesyonel için Kolay Arayüz.

Lifeyo her zamanki sürükle ve bırak site oluşturucunuz değildir, ancak kolay ve minimalist arayüz kesinlikle web sitenizi oluşturmanın yaygarasını kaldırır. Farenizle değiştirmeniz gereken bir öğenin üzerine gelin, ardından öğeyi ihtiyaçlarınıza göre düzenlemeyi, taşımayı veya silmeyi seçin. Bu yöntem, web sitesi türünüzden bağımsız olarak birkaç dakika içinde eksiksiz bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Kesinlikle Kodlama Gerekmez.

Bu site oluşturucu, teknik olmayan yeni başlayanlar düşünülerek tasarlanmıştır. Lifeyo ile bir web sitesi oluşturmak için herhangi bir kodlama bilgisi gerekmez. Ancak bu, özelleştirmenin büyük ölçüde sınırlı olduğu anlamına gelir; yalnızca yazı tipleri ve arka plan renkleri, resimler ve videolar gibi öğelerde temel değişiklikler yapabilirsiniz. Genel olarak, mevcut temel araçlarla kolayca profesyonel bir web sitesi oluşturabilmelisiniz.

Lifeyo-userfriendly2
lifeyo destekİhtiyacınız Olan Yardımı Hızlı ve Her Zaman Alın!

Lifeyo web sitesinde, başlangıç, içerik yönetimi, temalar ve tasarımlar ve siteniz için arama optimizasyonu gibi temel konular hakkında size bilgi sağlayacak faydalı bir bilgi tabanı vardır..

Kullanıcılar, e-postaya ek olarak, anında yardım için canlı sohbet seçeneği aracılığıyla teknik desteğe erişebilir.

Ne yazık ki, e-postanıza yanıt vermeleri 10 saat sürebilir ve telefon desteği için bir seçenek yoktur, bu nedenle acil bir endişeniz olsa bile olası gecikmeler için kendinizi destekleyin.

Makul Fiyatlar Ancak Çok Az Şeffaflık.

Lifeyo’nun biraz garip bir fiyatlandırma stratejisi var. Özelliklere dayalı planlar sunmak yerine, oluşturmak istediğiniz web sitesi sayısına göre planlar sunarlar.

Üç plan vardır: Başlangıç, Profesyonel ve Altın planları. Lifeyo’nun buradaki yaklaşımı “özellik tarafından değil, web sitesi üzerinden ödeme” dir. Bu, bir acemi için anlaşılır ve şeffaflık eksikliğini tasvir eder. Açıkçası, her bir planda hangi özelliklerin mevcut olduğunu görebilmeniz önemlidir, böylece ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan bir özellik seçebilirsiniz.

Başlangıç ​​planı bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır ve Profesyonel plan ile en fazla üç web sitesi oluşturabilirsiniz. Altın planına geçmek, her biri özel bir alana sahip en fazla beş web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

İnşa etmek istediğiniz web sitesi sayısına göre ödeme yaptığınızdan, Lifeyo size web sitenizi oluşturmaya başlamak için seçebileceğiniz sekiz web sitesi türünün bir listesini sunar. Bu web sitesi türleri İşletme, Restoran, Aktör, Portföy, Fotoğrafçılık, Organizasyon, Düğün ve Vimeo’yu içerir.

Her web sitesi türü, sosyal medya entegrasyonu ve mobil yanıt verme yeteneği dahil olmak üzere kendi özelliklerine sahiptir.

Kredi kartı gerekmeden 14 günlük ücretsiz deneme sürümü mevcuttur. Aylık ödeme yapabilir veya yıllık ödemeyi tercih edebilirsiniz, bu da size cömert bir indirim kazanacaktır.

Buradaki fiyatlar makul olsa da, kullanıcılar özellikler açısından ne için ödeme yaptıklarını anlamakta zorlanacaklardır..

Lifeyo rekabete nasıl uyuyor??

Lifeyo, muhtemelen fırfırsız bir web sitesi oluşturucusunun en iyi tanımıdır – burada aldığınız şey çok basittir. Kısmen şık ve modern şablonlar sayesinde profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturabilirsiniz..

Bu inşaatçı, kullanım kolaylığı açısından açık bir kazanandır. Temel bilgisayar becerilerine sahip herkes, terlemeden Lifeyo ile makul bir web sitesi oluşturabilir. Ancak, özelliklerin ve özelleştirme seçeneklerinin çok fazla beklemeyin. SEO araçları gibi standart özellikler bile minimum düzeyde tutulur. HTML erişiminin olmaması, özelleştirmenin yalnızca web sitesindeki belirli öğelerde temel değişiklikler yapmakla sınırlı olduğu anlamına gelir. Lifeyo, teknik olmayan DIY kişi için iyi bir başlangıç ​​yeridir. O zaman bile, bir dizi kullanışlı özelliğe ve özelleştirme seçeneğine erişmenizi sağlarken kolayca bir web sitesi oluşturmanıza izin veren çok daha iyi alternatifler var.

Bir karar vermeden önce meslektaşımın en iyi web sitesi oluşturucularının karşılaştırılması daha iyi alternatifleri kaçırmamanız için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me