Homestead Review 2020 – Kullanıcılar Neden Seviyor?

çiftliğinde-genel bakış


Homestead, bir web sitesi oluşturmayı nispeten kolaylaştırır, ancak ilerlemek için bolca yer var

Homestead iyi bir web sitesi oluşturucusudur, ancak aşağıdaki gibi en iyi web sitesi oluşturucularla alacağınız özelliklerin tümünü vermeyecektir. Wix.

Homestead, en eski web sitesi üreticilerinden biridir, ancak yine de işlevsel küçük işletme ve kişisel web siteleri oluşturmak için bazı yararlı özelliklere sahiptir. Yeni başlayanlar için, Homestead bulut tabanlı bir barındırmadır, yani web sitenize erişebilir ve herhangi bir masaüstü veya tarayıcıdan düzenleyebilirsiniz.

Bu site oluşturucu basit bir arayüze sahiptir, bu yüzden hemen hemen herkes web sitesini sıfırdan oluşturmak için mevcut araçları kullanabilir. Homestead oldukça iyi site analitiğine ve bazı e-ticaret işlevlerine sahip olmasına rağmen, yeni site oluşturucularının sorunsuz ve esnekliğinden yoksundur. Maalesef, günümüzün giderek artan mobil dünyası için tamamen gerekli olan bir mobil duyarlı web sitesi oluşturma yeteneği yok.

Bir e-ticaret mağazası kurmak, diğer modern site üreticileriyle olduğu kadar basit değildir ve ek maliyetler hızla artar. Dolayısıyla, mobil optimizasyon ve çevrimiçi satış sizin için önemliyse, başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz.

Homestead’in barındırma hizmeti sunması övgüye değerdir, ancak dezavantajı, sitenizi farklı bir barındırma hizmetine aktarmak istiyorsanız, sitenizi sıfırdan oluşturmaya ve düzenlemeye başlamanız gerekir. Neyse ki, Homestead’in 30 günlük cömert para iadesi garantisi vardır, böylece bu siteyi oluşturmadan önce bu site oluşturucuyu test edebilirsiniz.

çiftliğinde-şablonlar

HTML Erişimli Yüzlerce Özelleştirilebilir Şablon

Her işletme için şablonlar: Nişiniz ne olursa olsun, muhtemelen iyi çalışan bir şablon bulacaksınız. O zaman bile, Homestead’in şablonları biraz eski moda görünüyor ve hissediyor, böylece daha çağdaş bir havası olan şablonlara ihtiyacınız varsa diğer inşaatçılara bakmak isteyebilirsiniz.

kişiselleştirilebilir: Neyse ki, Homestead şablonları özelleştirmenize izin verir, böylece renklerden mizanpaja, resimlere ve kopyaya kadar her şeyi değiştirebilirsiniz. İleri düzey kullanıcılar, web sitesinin belirli bölümlerini düzenlemek için özel HTML kodu ekleme fikrini seveceklerdir. Video ve Flash animasyonu eklemek de mümkündür.

Mobil uyumlu: Buradaki şablonlar mobil uyumlu değildir ve bu, bir site oluşturucusundan ne istediğini bilen herkes için ciddi bir anlaşma kırıcıdır. Homestead’in bu konuda yaptığı şey, başka bir site oluşturucu Duda ile bağlantı kurmaktır, böylece bir mobil web sitesi oluşturmak için düzenleyicisini kullanabilirsiniz. Ancak, bir sorun var … Duda düzenleyicisini kullanmak için ek bir ücret ödemeniz gerekir, böylece Duda’yı web sitenizi en başından oluşturmak için de kullanabilirsiniz.!

İşletmenizi İnternet’e Bağlamak için Sağlam Araçlar

SEO: Bazı eksikliklerine rağmen, Homestead iş konusunda gerçekten ciddidir – misyonu ‘bir site edinmeniz, bulunmanız, müşteriler almanızdır’. Meta etiketleri, meta eklemenizi sağlayan sağlam SEO aracı ile web sitenizi arama motoru sayfalarında görünür kılmak için başlıklar ve anahtar kelimeler.

Blog: Blog yöneticisi modülü, iyi bir blog sayfası eklemenizi sağlar. Blog gönderileri daha sonra yayınlanacak taslaklar olarak kaydedilebilir, ancak diğer site oluşturucularda olduğu gibi yayınların belirli bir tarih ve saatte yayınlanacak şekilde ayarlanması mümkün olsaydı daha iyi olurdu. Yayınlarınıza kolayca bir yorum widget’ı ve sosyal takip düğmeleri ekleyebilirsiniz.

Site analizi: Homestead, web sitenizin performansını gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlayan oldukça düzenli raporlama araçlarına sahiptir. En popüler sayfaları, site ziyaretçilerinin kaynağını, site ziyaretçilerinin gezinme yollarını vb. Takip edebilirsiniz. Bu metrikler her işletme için büyük bir artıdır.
Homestead-kolaylığı kullanımı

Birkaç Tıklamayla İşletmenizi İnternet’e Alın

Homestead biraz modası geçmiş gibi görünse de, basit ve net düzenleme arayüzü, bir web sitesi oluşturmanın zorluklarının çoğunu kaldırır. Sayfa öğeleri eklemek veya düzenlemek için yalnızca uygun alanı seçmeniz gerekir ve bir düğmeyi tıkladığınızda değişiklikleri tüm sayfalara uygulayabilirsiniz. Bazı site oluşturucularla karşılaştırıldığında, Homestead’in düzenleyicisi, öğeleri sayfa çevresinde taşımayı ve çoğu nesneyi tercihinize göre yeniden boyutlandırmayı oldukça kolaylaştırır.

çiftliğinde destekHomestead’in desteği bazı yeni inşaatçılara kıyasla çok iyi bir şekilde artmaktadır. Hemen bir yanıt almak için canlı sohbet konusunda bir destek temsilcisiyle konuşabilir veya onlara telefonla ulaşabilirsiniz. E-posta desteği yok, ancak bu bana gerçek bir anlaşma kırıcı gibi görünmüyor – sonuçta, derinlemesine eğitimler ve çevrimiçi topluluk forumu birçok yaygın soru için iyi bilgi kaynaklarıdır.

Bir Siteye Ulaşmak, Bulmak ve Müşterileri Almak Ne Kadar Maliyetlidir??

Diğer popüler inşaatçılar ile norm olduğu gibi Homestead ile ömür boyu ücretsiz bir hesap alamayacak olsanız da, özellikleri hissetmek için 30 güne kadar ücretsiz olacaksınız, daha sonra iptal etmezseniz otomatik olarak faturalandırılacaksınız seçtiğiniz hesap.

Başlangıç ​​planı en ucuz olan üç plan vardır. Bu, size en fazla beş sayfa, aylık 5 GB bant genişliği, 25 MB değerinde depolama alanı ve bir alan adı verir.

İş Planı sırasıyla 5 GB ve 100 GB depolama ve bant genişliği sunar, 100 sayfaya kadar destekler, 5 e-posta adresine ve 3 özel alana izin verir.

Business Plus planına yükseltmek size 10GB depolama alanı, 500GB bant genişliği, 50’ye kadar e-posta adresi, üç alan adı ve sınırsız sayıda web sayfası sağlar.

Her üç plan da size binlerce telif ücretsiz resme, site analizine ve müşteri desteğine erişmenizi sağlar. Ancak, bir çevrimiçi mağaza oluşturmak istiyorsanız, e-ticaret planları ek maliyetlere tabidir.

Homestead rekabete nasıl uyuyor??

Homestead, web sitesi oluşturucu pazarında kıdemli bir kişidir. Kredi olarak, sadece basit bir küçük işletme sitesi isteyenler arasında oldukça aşağıdaki kazanmıştır. Bu oluşturucu, süper kolay bir editör arayüzü, SEO araçları ve güçlü raporlama dahil olmak üzere bazı güçlü özelliklere sahiptir..

Ancak, mobil / duyarlı şablonların bulunmaması tam bir hayal kırıklığıdır. Yalnızca bu sorun, birçok kişinin bunun yerine diğer site oluşturucularına bakmasına neden olacaktır. Mobilin büyük bir şey olduğunu inkar etmek mümkün değildir; web siteniz küçük ekrana sorunsuz bir şekilde sığamazsa, potansiyel müşterilerin devre dışı bırakılması ve para kaybedersiniz. Homestead’in, çağdaş seçenekler sunmak için şablonlarının tasarımını ve hissini yükseltmeye de bakması gerekiyor. Mobil, e-ticaret ve çarpıcı şablonlar gibi öğeler sizin için önemliyse, diğer site oluşturucularını dikkate almak en iyisidir.

Bir karar vermeden önce meslektaşımın en iyi web sitesi oluşturucularının karşılaştırılması daha iyi alternatifleri kaçırmamanız için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map