DoodleKit Review 2020 – Standartlarımıza Uygun mu?

doodlekit-genel bakış


DoodleKit’in Birçok Harika Özelliği Var Ama İyileştirilecek Alan Var

DoodleKit başlangıçta ihtiyaçlarınız için doğru web sitesi oluşturucu gibi görünse de, daha popüler web sitesi oluşturucuları ile eşleşmez. Wix.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, giderek daha fazla kişi müşterileri çekmek için çevrimiçi bir varlık oluşturmaya çalıştıkça web sitesi kurucularında bir patlama oldu. Kalabalık bir pazarda rekabet edebilmek için, web sitesi oluşturucular sürekli olarak bir web sitesi oluşturmayı mümkün olduğunca kolay hale getirmek için paketlerine yenilikçi özellikler ekliyor. ‘Sürükle ve bırak’ arayüzleri, kolay sosyal medya entegrasyonu, fotoğraf editörleri ve duyarlı temalar gibi özellikler modern site oluşturucular için ortak bir teklif haline geldi.

DoodleKit, site üreticilerinin en modern değil, işlerini çevrimiçi hale getirmek için sorunsuz bir yol arayanlar arasında oldukça sadık bir hayran kitlesine sahip. Temalar ve kontrol paneli gibi bazı özellikler biraz modası geçmiş, ancak kolay özelleştirme, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir web sitesi tasarlamak için geniş bir yatak sağlar. Modern site oluşturucularının sürükle ve bırak basitliği DoodleKit’te eksiktir ve bu, gelişmiş web sitesi özellikleri eklemek diğer site oluşturucularla olduğundan çok daha uzun sürer. İleri düzey kullanıcılar, mevcut kodu yeni CSS kurallarıyla geçersiz kılmanızı sağlayan CSS Düzenleyicisi’ni seveceklerdir. Arka plan stili, üstbilgi ve altbilgi, gövde ayarları ve daha pek çok şeyi ayarlayabilirsiniz.

doodlekit-şablon

Basit bir Web Sitesi için Basit Şablonlara Erişin

Duyarlı web teknolojisi: Diğer site oluşturucularla karşılaştırıldığında DoodleKit’in şablonlarında belirli bir parlaklık, pop ve çekicilik yok. Beni yanlış anlamayın; yalnızca basit bir web sitesi arıyorsanız, ancak daha dinamik ve çekici şablonlar için başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz. DoodleKit’in sahip olduğu bir şey, sitenizi optimize etmenize izin veren mobil temaların kullanılabilirliğidir, böylece herhangi bir cihazda harika görünecektir.

Tema özelleştirme: Oldukça karmaşık olmalarına rağmen, temalar özelleştirilebilir – renk, başlık resmi, arka plan stilleri, metin boyutu vb.Gibi şeyleri değiştirebilirsiniz..

HTML ve CSS şablonlarına erişim: Gelişmiş kullanıcılar, mevcut kodu geçersiz kılmak için DoodleKit CSS işlevini kullanabilir, ancak DoodleKit genellikle yeni başlayanların site oluşturucusu olduğundan, güzel şablonların keyfini çıkarmak için kodla uğraşmanıza gerek yoktur. O zaman bile, temel bir web sitesinden daha fazlasını oluşturmak istiyorsanız, bazı HTML bilgileri kullanışlı olacaktır.
doodlekit-özellikler

İşinizi Daha İyi Yapmanıza Yardımcı Olacak Optimizasyon ve Analitik

SEO: DoodleKit’in ücretli planları, sitenizin görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmak için meta etiketler, sayfa başlıkları ve yerleşik bir site haritası gibi harika SEO araçları sunar.

E-ticaret: E-Ticaret özelliği basit ancak işlevseldir. Google Checkout’u veya PayPal’ı entegre etmenize olanak tanır, böylece doğrudan sitenizden satış yapabilirsiniz.

Analytics: Raporlama özelliği, site ziyaretçilerinin sayısı, ziyaretçilerin IP adresi, arama terimleri ve web sitenize erişmek için kullanılan tarayıcı türleri gibi önemli metrikleri takip etmek istiyorsanız özellikle değerlidir.
doodlekit-kolaylığı kullanımı

Yeni Başlayanlar İçin Harika Site Oluşturucu

DoodleKit’in sayfa düzenleyicisi, diğer site oluşturucularının sahip olduğu kadar basit değildir, ancak temel bir web sitesi oluşturmak hala kolaydır. Daha ileri düzey kullanıcılar, site düzenleme için hem HTML hem de WYSIWYG’nin kullanılabilirliğini takdir edecek ve bu da bir web sitesi oluşturma stresini ortadan kaldıracaktır. Sonunda, kesinlikle hiçbir teknik bilgi veya beceri yoksa, sadece temel bir web sitesi daha fazlasını oluşturmak için bu site oluşturucu kullanmak biraz sinir bozucu olabilir.

doodlekit destekDoodleKit desteği ile gerçekten hayal kırıklığına uğratıyor. Bilgi tabanları minimum sayıda SSS’den oluşur ve telefon desteği yalnızca Gelişmiş kullanıcılar tarafından kullanılabilir – ve hatta 7/24 mevcut değildir. Müşteri destek insanlarıyla iletişim kurmanın tek yolu bir iletişim formu kullanmaktır, ancak yanıt almak çok uzun sürer. Bu DoodleKit’in acilen bakması gereken bir şey.

Bir İşletme Web Sitesi Oluşturmanın Maliyeti Nedir??

DoodleKit, Ücretsiz plan, Basit plan, İş planı ve Gelişmiş plan planını içeren paket dizisi ile bir web sitesi oluşturmayı nispeten uygun hale getirir. Ödeme planları, 30 günlük para iadesi garantisi ile gelir.

Ücretsiz plan, 25.000’e kadar aylık ziyaretçi, mobil uyumlu şablonlar, resim albümleri, entegre bir blog, 100 GB değerinde bant genişliği ve 100 MB depolama alanı için web barındırma erişimi sağladığından oldukça iyi..

Basit plan size kendi alan adınızı, barındırma, 1K fotoğraf yükleme kapasitesi, analitik, SEO araçları, sınırsız bant genişliği ve 3 GB depolama alanı sunar.

İş planı size bir web formu oluşturucu, en fazla 2K resim kapasitesi, bir forum, alışveriş sepeti, kendi alan adınız ve dosya yüklemeleri için daha fazla alan sağlar.

Daha fazlasını isterseniz Gelişmiş plan, diğer planların tüm özelliklerini, sınırsız depolama alanını, sınırsız bant genişliğini ve sınırsız ekstra kullanıcıyı entegre eder.

DoodleKit rekabete nasıl uyuyor??

DoodleKit, kodlamayı bilmeyen küçük işletme sahipleri için iyi bir site oluşturucudur. SEO, e-Ticaret yeteneği, blog entegrasyonu, güzel temalar ve mobil optimizasyon gibi özellikler, temel ancak işlevsel bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Ancak, daha fazla esneklik, daha fazla kullanım kolaylığı, unhinged özelleştirme ve düzenleme seçenekleri ve sadece basit bir web sitesinden daha fazlasını arıyorsanız, diğer site oluşturucularına göz atmalısınız..

Genel olarak, DoodleKit’in hala bir iş web sitesi oluşturmanın yaygarasını çıkarmak için uzun bir yolu var – görünüyor ve tıknaz hissediyor ve daha fazla iyileştirmeye ihtiyaç duyuyor. Sonuçta, bir site oluşturucu yalnızca sıradan, teknik olmayan kişilerin hızlı bir şekilde çevrimiçi bir varlık oluşturmasını mümkün kılıyorsa faydalıdır..

DoodleKit’in sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, en iyi web sitesi kurucuları daha iyi seçenekler hakkında bilgi edinmek için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map