Cubender İnceleme 2020 – Kötü Değil, Ama Daha İyi Gördük

Cubender-genel bakış


Cubender, acemi web sitesi sahipleri için uygun fiyatlı ve sezgisel bir platform sağlayarak rekabetçi kalan kullanıcı dostu bir geliştiricidir

Cubender iyi bir web sitesi oluşturucusudur, ancak aşağıdaki gibi en iyi web sitesi oluşturucularıyla alacağınız özelliklerin tümünü vermeyecektir. Wix.

2009 yılında kurulan Cubender, kullanımı kolay ve sezgisel editörü ile güçlü bir web sitesi oluşturma deneyimi sunar. Birkaç dakika içinde, kodlama becerileriniz olmasa bile güzel ve duyarlı bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

E-Ticaretten blog oluşturma araçlarına kadar, Cubender sizi anında çalışmaya başlayacak değerli özellikler sunar. Burada çok sayıda çarpıcı ve duyarlı tema bulacaksınız. Bununla birlikte, muhtemelen Cubender’ın en iyi özelliklerinden biri olan yenilikçi içerik bloklarını kullanarak web sitenizi sıfırdan oluşturabilirsiniz..

Cubender platformunda oluşturulan tüm web siteleri, ister masaüstünde ister mobilde olsun, herhangi bir cihazda harika görünecek. Kullanılabilir önizleme özelliği, oluşturma işlemi sırasında yaptığınız değişiklikleri görmenizi sağlar.

Cubender özel bir alan adı sunmuyor. Benzersiz bir alan adına ihtiyacınız varsa, alan adı kayıt kuruluşundan alan adı satın almanız gerekir ve alan adınızı e-posta adresiniz olarak kullanmak istemeniz durumunda başka bir satıcıya ihtiyacınız olur. Bunlar kendi başınıza yapmanız gereken şeylerdir, bu yüzden bunu akılda tutmaya değer.

Bu kurucunun arkasındaki içerik oluşturucular, müşterilerine sundukları kişisel desteğin, onları rekabetçi bir pazarda gerçekten ayıran şey olduğunu iddia ediyorlar ve bazı açılardan haklılar.

Cubender-şablonlar

Sınırlı Özelleştirme Seçenekleri Olmakla birlikte Çarpıcı Temalar

Modern temalar: Diğer site oluşturucularla karşılaştırıldığında Cubender, tümü modern ve profesyonel olan sınırlı sayıda şablon sunar. İş alanınızdan bağımsız olarak kesinlikle markanıza uyan bir tema bulacaksınız.

duyarlı: Tüm Cubender’ın temaları duyarlı. Web sitenizi mobil cihazlar için otomatik olarak optimize etmek yerine, bölümleri yeniden düzenlemenizi sağlar, böylece sitenizin bir mobil cihazda nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz. Ancak bu manuel düzenlemeleri yapmadan bile, dahili yeniden akış motoru, ne olursa olsun cihaz uyumluluğunu sağlar.

kişiselleştirilebilir: Öğeleri etrafında sürükleyerek ve özel arka planlar, yazı tipleri ve renkler gibi stilistik özellikler uygulayarak web sitenizi beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Duyarlı kontrolleri kullanarak, web sitenizin görünümünü ve hissini farklı cihazlar için de özelleştirebilirsiniz.
Cubender-özellikler

Size İşlevsel Bir Web Sitesi Getiren Temel Özellikler

Blog: Cubender’ın kendi blog oluşturucu işlevi olsa da, bu site oluşturucu tam teşekküllü bir içerik yönetim sistemi (CMS) değildir ve bu nedenle gelişmiş bir blogun bazı öğelerinden yoksundur. Bununla birlikte, blog oluşturucu gayet iyi çalışır ve kolayca kronolojik girişler yayınlayabileceğiniz ve yorumlar için Disqus ve Facebook’u entegre edebileceğiniz bir blog alanı oluşturmanıza olanak tanır..

E-ticaret: Cubender’ın e-Ticaret işlevi yalnızca en pahalı planda kullanılabilir, bu nedenle dijital bir mağaza oluşturmak istiyorsanız yükseltmeniz gerekir. Çevrimiçi mağazanızla, envanter ve teşhir ürünlerini yönetebilirsiniz. Aşağı yönde, ödemeyi kabul etmenin tek yolu Stripe entegrasyonudur – bu açıkça sınırlıdır çünkü müşterilerin diğer yöntemleri kullanarak ödeme yapması gerekebilir.

SEO: Bu oluşturucu, web sitenizi Google ve Bing dahil popüler arama motorlarında görünür hale getirmeye yardımcı olacak temel arama optimizasyonu sunar. Sosyal medya öğelerini sitenize entegre edebilir ve pazarlama ve iletişim amacıyla, form oluşturucu aracını kullanarak güçlü bir başvuru formu oluşturabilirsiniz..
Cubender kullanıcı dostu 1

Şaşırtıcı derecede Basit Editör

Hareket halindeyken, Cubender basitlik düşünülerek inşa edildi. Çoğu modern site üreticisi gibi, programlama deneyimi gerektirmeyen kullanımı kolay bir düzenleyiciye sahiptir. Ayrıca, web sitenizi kurma zahmetini ortadan kaldıran sezgisel bir gösterge tablosu da var. Yalnızca birkaç tıklamayla bir dizi web sitesi oluşturma görevi tamamlayabilirsiniz; blogunuzu oluşturma, mağazanızı yönetme veya özel alan adınızı ayarlama.

Dakikalar İçinde İşlevsel Bir Site Oluşturma

Görüntüler, sosyal medya widget’ları, tablolar, simgeler, ses ve içerik kutuları gibi öğeler eklemek için yalnızca öğeyi tasarım panelinden web sitesinde tercih ettiğiniz konuma sürüklemeniz gerekir. Cubender’ı kullanıcı dostu bir site üreticisi yapan özelliklerden biri de Bloklar fikri. Bunlar, web sitenizi oluşturma işlemini inanılmaz derecede kolay hale getirmek için birlikte gruplandırılmış öğelerdir.

Web sitemde en çok ihtiyaç duyduğum öğeleri içeren üç bloğu sürükleyip bırakarak bir saatten kısa bir sürede bir web sitesi oluşturabildim. Yalnızca bloklardaki içeriği düzenlemem gerekiyordu ve sitem tamamen hazır! Tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmak bundan daha kolay olamaz.

En iyi yanı, blokların çoğunun önceden tanımlanmış stillere sahip olmasıdır, bu nedenle herhangi bir arka uç çalışması, düzen veya tasarım sorunu hakkında endişelenmenize gerek yoktur – hepsi sizin için yapılır.

Cubender-userfriendly2
cubender destek

Hızlı Tepki Ancak Daha Hızlı Destek Gerekiyor

Cubender, kişiselleştirilmiş teknik destek ve müşteri hizmetlerinin, onu diğer web sitesi üreticilerinden ayıran şey olduğunu iddia ediyor. Teknik destek ekibine, web sitelerinde bulunan bir iletişim formu kullanılarak ulaşılabilir. Cubender ile iletişime geçtiğimde 24 saatten kısa bir sürede yanıt aldım, ki bu oldukça etkileyici.

O zaman bile, Cubender’ın sözde kişiselleştirilmiş hizmeti, onlara ulaşmanın tek yolunun iletişim formu olması göz önüne alındığında, çok açık değildir. Telefon, canlı sohbet ve e-posta gibi müşteri destek kanalları artık site oluşturucular arasında bir norm haline geldi, ancak bu seçenekler Cubender’da oldukça eksik.

Maalesef, Cubender’ın Twitter, Facebook ve Google’daki sosyal medya profilleri düzenli olarak güncellenmiyor gibi görünüyor, bu nedenle bunlarla iletişim kurmanın en iyi yolu olmayabilir.

Üstte, geliştirici ile hız kazanmanızı sağlamak için öğreticiler, makaleler ve yaygın sorulara cevaplar içeren kapsamlı bir kendi kendine yardım bilgi tabanı var.

Cep Dostu Fiyatlarla Harika Özellikler

Cubender dört ücretli plan sunuyor. Venus, markalı bir Cubender URL’si, 500MB depolama alanı, sınırsız bant genişliği ve tamamen reklamsız bir web sitesi ile gelen giriş seviyesi planıdır.

Earth planı size 1000 MB’a kadar depolama alanı, sınırsız bant genişliği ve bir blog sunar ve kendi alan adınızı bağlayabilirsiniz.

Üçüncü katman, Dünya planındaki her şeyin yanı sıra 2000 MB depolama alanı ve bir form oluşturucu ile birlikte gelen Satürn’dür..

Son olarak, Jupiter planına yükseltme, web sitenizde ürün satmak istiyorsanız, Satürn planının tüm özelliklerine, ayrıca 5000MB depolama alanına ve çevrimiçi bir mağazaya erişmenizi sağlar..

Cubender rekabete nasıl uyuyor??

Kullanımı kolay bir platform olan Cubender, birkaç dakika içinde bir web sitesi kurmanıza izin verir. Karşılaşacağınız en çok özellikli oluşturucu olmasa da, sezgisel bir editör ve duyarlı şablonların yanı sıra, işi tamamlayan bir blog ve e-Ticaret işlevi de dahil olmak üzere temel bilgiler sunuyor.

Bir karar vermeden önce meslektaşımın en iyi web sitesi oluşturucularının karşılaştırılması daha iyi alternatifleri kaçırmamanız için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me