Çarpıcı Gözden Geçirme 2020 – Standartlarımıza Uygun mu?

çarpıcı-genel bakış


Çarpıcı bir şekilde, tek sayfalık site oluşturucu nişinde lider olarak kendini kanıtladı ve sonuçlar umut verici.

Son birkaç yıl, bir sayfalık web sitelerinin popülaritesinde bir artış gördü. Bu siteler genellikle uzun, minimalisttir ve büyük görüntüler içerir. Bugün piyasadaki çoğu site oluşturucu, çok sayfalı web siteleri oluşturmak için tasarlanmıştır; tek sayfalık bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırmazlar. Ama çarpıcı bir şekilde.

Çarpıcı bir şekilde, bir sayfa olarak yukarı ve aşağı kaydırılabilen bölümler oluşturmanıza izin veren sezgisel bir düzenleyici bulunur. Bu ilk web siteniz olsa bile hızlı bir şekilde askıya alınacak. Mevcut temalar çağdaş bir his verir ve tercihinize göre biraz özelleştirilebilir. Start-up’lar ve serbest çalışanlar bu tasarımlardan en iyi şekilde yararlanacak.

Kuşkusuz, Wix, Duda veya Weebly’de bulacağınız kadar güçlü özelliklerin bir yolu yoktur, ancak hafif bir e-Ticaret, kişisel veya küçük işletme web sitesi arıyorsanız, işi çarpıcı bir şekilde yapar. Dikkat edilmesi gereken bir şey, web sitenizi çarpıcı bir şekilde oluşturduğunuzda, farklı bir barındırma sağlayıcısına dışa aktaramayacağınızdır..

çarpıcı-şablonlarBaktığınız Her Yerde Güzel, Duyarlı Şablonlar.

Göz alıcı temalar: Aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık 25 tema var, bunların çoğu kaygan ve zahmetsizce web sitenize profesyonel bir görünüm kazandıracak. Temalar tartışmasız diğer site oluşturucular tarafından sunulanlardan daha çeşitlidir ve kişisel, iş veya portföy sitesi isteyip istemediğinize göre tasarımlar seçebilirsiniz..

Özelleştirme: Maalesef, çarpıcı bir şekilde özelleştirme için önemli fırsatlar sunmuyor. Durduğu gibi, web sitenizi yalnızca bir renkle değiştirebilirsiniz ve bu, Pro planındaysanız. Temel özelleştirmeye izin veren diğer site oluşturucuların aksine, çarpıcı bir şekilde kenarlık renkleri, arka plan resimleri, yazı tipleri, yazı tipi boyutları ve hatta yazı tipi renkleri gibi basit şeyleri değiştirmenize izin vermez.

duyarlı: Yukarı tarafta, tüm temalar duyarlı ve mobil cihazlarda iyi görüntülenecek. Tek sayfalık web siteleri özellikle mobil cihazlara uygundur; daha hızlı yüklenir ve dokunmaya duyarlı menüler bölümler arasında sorunsuz bir şekilde gezinmenize yardımcı olur. Bununla birlikte, dikkat edilmesi gereken bir nokta, çarpıcı bir şekilde mobil sitelerle, web sitenizi ücretli hesaplardan birine kurmadıkça müşterilerin telefon numaranızı tıklamaları veya e-posta göndermelerinin mümkün olmamasıdır..
çarpıcı-özelliklerÇevrimiçi Etki Yaratmanıza Yardımcı Olan Araçlar.

e-Ticaret: Çarpıcı sitenizde satış yapmaya başlamak için, Basit Mağaza widget’ını yükleyin, PayPal veya Stripe ile bağlanın ve hazırsınız. Adından da anlaşılacağı gibi, yalnızca birkaç ürünü satmak için yalnızca bir sayfalık hafif bir web mağazası kurabilirsiniz. Bir Pro hesabına yükseltme yapmak, müşterilerinize kuponlar ve otomatik e-posta bildirimleri ayarlamanıza, Ecwid web mağazalarını tüm özellikleriyle birlikte yerleştirmenize, gönderim seçeneklerini ayarlamanıza ve ürün varyasyonlarını ayarlamanıza olanak tanır. Ne yazık ki, e-Ticaret mağazanızı özelleştirmek için yapabileceğiniz çok fazla bir şey yok ve dijital indirmeleri de satamazsınız.

Blog: Blog bölümünün düzenlenme şekli, geleneksel site oluşturucularla olandan oldukça farklıdır. Blog bölümünün tamamı yerine, tek tek sayfalara yönlendiren bağlantılar gösterilir. Bu tek tek sayfalar genel temanızdan farklı bir tasarıma sahiptir – bu sadece küçük bir karmaşıklıktır – aksi takdirde, blog taslakları kaydetmek ve yorumları etkinleştirmek de dahil olmak üzere diğer tüm temel özelliklerle birlikte gelir.

Site analizi: Çarpıcı bir şekilde web siteleri, popüler rakiplerinin çoğuna uygun olarak dahili site istatistikleri ile birlikte gelir. Ayarlar penceresindeki Analytics düğmesini tıkladığınızda benzersiz site ziyaretçilerinin sayısı, mobil site kullanımı, sitenize erişmek için kullanılan tarayıcı türü ve ziyaretçilerin ülkeleri de dahil olmak üzere trafik kaynağı gibi önemli metrikler gösterilir.
çarpıcı-userfriendly1

Sadece Birkaç Tıklamayla Kalkın ve Devam Edin.

Çarpıcı bir şekilde başlamak inanılmaz derecede kolaydır; süper kısa kayıt formunu doldurun veya kayıt formunu bilgilerinizle otomatik olarak doldurmak için mevcut Facebook düğmesini kullanın. Kredi kartı bilgilerinizi vermeden ücretsiz plan üzerinde web sitenizi tasarlamaya başlayabilirsiniz. Bir şablon seçtikten sonra daha fazla zaman kaybetmeyin ve sitenizi hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz..

Özellikle düzgün bir özellik, doğrudan LinkedIn hesabınızdan bilgileri içe aktararak kişisel web sitenizi birkaç dakika içinde oluşturmanıza olanak tanıyan Tek Tıklama Web Sitesi seçeneğidir. Kişisel web sitenizi özelleştirmek için hala tüm araçlara sahip olacaksınız.

Kodlama Yok, Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel.

Çarpıcı bir şekilde sezgisel sürükle ve bırak editörünün kullanımı kolaydır. Daha önce geleneksel site oluşturucularla bir web sitesi oluşturduysanız, Çarpıcı temelleri anlamak için biraz öğrenmeniz gerekebilir, ancak hızlı bir şekilde hızlanmaya başlayacaksınız. Düzenleyici, kolayca bölümler oluşturmanıza ve her bölüme metin ve resim içeren öğeler eklemenize olanak tanır. Kodlama bilgisi gerekmez, ancak web sitenizin üstbilgisini ve altbilgisini özelleştirmek için sitenin HTML / CSS düzenleyicisine erişebilirsiniz.

çarpıcı-userfriendly2
çarpıcı destekYardım İstediğiniz Zaman Kullanılabilir.

Canlı sohbet seçeneği veya telefon desteği bulamazsınız. Bunun yerine bulacağınız şey, mutluluğunuza yeteri kadar bağlı görünen bir “Mutluluk Ekibi” dir. Bu destek ekibine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz ve kendi deneyimimden, 12 saatten daha kısa sürede yanıt veriyorlar, bu da makul görünüyor.

Bu site oluşturucunun en önemli yönleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Arama kutusuna, derinlemesine videolara, kılavuzlara ve yardım makalelerine erişim sunan kapsamlı bilgi tabanına bakın.

Ayrıca, diğer kullanıcıların Çarpıcı özelliklerden en iyi şekilde yararlanmak için saldırılarını paylaştıkları bir Fikir Forumu da bulacaksınız, bu da kendi sitenizi oluştururken kullanışlı olabilir.

Basit Fiyatlar, Büyük Değer.

Çarpıcı bir şekilde Ücretsiz, Profesyonel ve Sınırlı hesaplarda kategorize edilmiş üç fiyatlandırma planı vardır.

Ücretli planlardan herhangi birine yükseltmek istemiyorsanız ücretsiz hesabı sonsuza kadar saklayabilirsiniz. Burada markalı bir alan, sınırsız ücretsiz site, ayda 5 GB bant genişliği, site başına bir ürün satabileceğiniz bir e-ticaret mağazası ve 24 saat destek alacaksınız.

Daha popüler Pro planına çarpmak, 3 Pro sitesine, sınırsız ücretsiz siteye, sınırsız bant genişliğine, ücretsiz alana, 300’e kadar ürünü destekleyen bir e-ticaret mağazasına, çok sayfalı bir site oluşturma yeteneğine, Çarpıcı bir uygulama mağazasına, mobil eyleme erişmenizi sağlar düğmeler, tam yazı tipi kitaplığı, HTML / CSS / Javascript gömme ve 7/24 destek.

Son olarak, Sınırlı seçeneği size özel bir alan, iki sınırlı site, sınırsız ücretsiz site, ayda 50 GB bant genişliği, 5’e kadar ürünü destekleyen bir e-ticaret mağazası ve 7/24 desteğe erişim sunar.

Çarpıcı bir şekilde 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor ve yıllık faturalandırma aylık seçeneğe göre önemli ölçüde daha ucuz.

Çarpıcı bir şekilde rekabete nasıl uyuyor??

Çarpıcı bir şekilde bunun için çok iyi şeyler var. Birçok yönden, profesyonel ve sorunsuz bir çağrı cihazları tasarlamanıza izin verdiği için pazarda büyük ölçüde mevcut olandan farklı bir site oluşturucusudur. Sezgisel sürükle ve bırak editörü, web sitenizi oluşturma zahmetini ortadan kaldırır ve duyarlı şablonlar en iyilerinden bazılarıdır.

Wix veya Squarespace gibi rakiplerle karşılaştırıldığında, Çarpıcı bir şekilde övünecek olağanüstü özelliklere sahip değil. Bununla birlikte, temel e-Ticaret işlevi, blog, sosyal medya entegrasyonu ve site analitiği, işlevsel bir web sitesi oluşturmak için oldukça iyi bir rol oynamaktadır.

Tek sayfalık siteler SEO’yu karmaşıklaştırabilir ve genellikle destekleyebilecekleri uygulamalarla sınırlıdır, ancak Çarpıcı, duyarlı ve profesyonel bir tek sayfalık web sitesi tasarlamak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me