BlueVoda Review 2020 – Kullanıcılar Neden Seviyor?

bluevoda-genel bakış


Deneyim Az mu Yoksa Yok mu? BlueVoda ile Sorun Değil

BlueVoda başlangıçta ihtiyaçlarınız için doğru web sitesi oluşturucu gibi görünse de, aşağıdaki gibi daha popüler web sitesi oluşturucularla eşleşmiyor Wix.

İşletmeniz için basit bir ana sayfa veya tamamen işlevsel bir çok sayfalı web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa, BlueVoda arkanıza yaslanın. Sürükle ve bırak işlevselliğiyle, temel kullanıcıların bile çalışma hızına ulaşmasına izin verir ve bunların hepsi sadece 30 dakika içinde oluşturulabilir.

Diğer web sitesi oluşturucularının aksine, hiçbir reklam yazılımı ortaya çıkmaz, ancak destek seçeneklerinden yoksundur ve herkesin çay yapmayan oluşturma işlemini başlatmak için bir setup.exe indirmeniz gerekir..

Neden Blue Voda kullanıyorsunuz??

 • Güçlü Editör
 • Harika Özellikler (Kolay flash entegrasyonu gibi)
 • Bedava

Mavi Voda’ya daha yakından bakalım…

Kolayca Değiştirilebilir Şablonlar

Şablon Seçimi – Blue Voda, farklı nişlere uygun 100’ler profesyonel görünümlü şablonlar sunar. Pek çoğu muhteşem olmasa da, bunların çoğu en azından biraz görsel olarak çekici ve rakiplerinden bir grup önde.

Özelleştirme – Sağlanan şablonların her biri kolayca değiştirilebilir, sayfadaki her öğenin özellikleri yalnızca birkaç tıklamayla değiştirilebilir.

Multimedya – Bu düzenleyici, medya desteğinin ötesine geçer. Yalnızca tipik ses, video ve fotoğraf galerisi widget’larını içermez, aynı zamanda flash ortamın yanı sıra akışlı ortam desteği de içerir..

Sınırsız Web Sayfası & Tek Tıklamayla Yayınlama

Hayal kırıklığına uğrayacağınız için BlueVoda ile bir dizi çene bırakma özelliği beklemeyin, ancak yeni sitenizi mükemmel hale getirmenize yardımcı olabilecek temel özellikleri sunuyorlar. Sürükle ve bırak aracıyla, bir site oluşturmak için herhangi bir HTML veya kodlama bilgisine ihtiyacınız olmayacak ve sizi sitenizi oluşturmak için bir şablon galerisi ile grafik tasarımcı olmanıza gerek yok.

Birden fazla site oluşturmak istiyorsanız, ek ücret ödemeden sınırsız sayıda site de oluşturabilirsiniz..

En büyük hayal kırıklığı, bu web tabanlı olmayan bir web üreticisi ve BlueVoda’yı kullanabilmek için dünyanın sonu olmayan bir masaüstü programı yüklemeniz gerekecek, ancak stat gibi özellikler anlamına gelecektir. izleme sizin için uygun olmayacak.

Küçük Öğrenme Eğrisi ile Güçlü

Blue Voda’nın site düzenleyicisinin temellerini öğrenmek çok kolaydır, birkaç dakika içinde temel bir site oluşturmaya başlamanıza izin verir. Kullanıcı arayüzü çoğu Windows programına benzer ve daha önce bilgisayar kullanan çoğu kişiye aşina olmalıdır. medya akışı ve flash entegrasyonu gibi daha gelişmiş özellikler, kullanımı biraz daha zorlaşır. Verilen, bu aracın nasıl kullanılacağını öğrenmek, bu tür şeyleri kendi başınıza nasıl yapacağınızı öğrenmekten katlanarak daha kolaydır, ancak zorluk arasındaki boşluk Editör ve gelişmiş özelliklerin çoğu için biraz sarsıcı. Yine de üstesinden gelmek çok korkunç değil ve deneyden 25-30 dakika içinde öğrenilebilir.

Sonunda Sorununuzu Çözecek Kusurlu Sistem

 • Video Eğiticileri
 • Destek Merkezi
 • E-posta desteği
 • SEO Yardımı
 • Blog
 • Telefon Desteği
 • Canlı sohbet
 • forum

Sadece bir avuç çevrimiçi öğretici ve yavaş, bilet tabanlı bir yardım sistemi ile destek açısından çok az şey sunulmaktadır. Yardım sistemi sorunumu çözdü, ancak istediğimden çok daha uzun sürdü ve bir noktada 15 saatten fazla destek yanıtında bir boşluk bıraktı. Genel olarak, nihayetinde sorunumun çözülmesi bir buçuk gün sürdü.

Şikayet Edemeyeceğiniz Bir Fiyat

Blue Voda’nın site editörü yalnızca kendi başına sağlam bir ürün olmakla kalmaz, aynı zamanda tamamen ücretsiz olarak anlaşmaya katkıda bulunur. Bu kategoride ondan uzak tutan tek şey, sitenizi yayınlamaya çalıştığınızda, Voda Host üzerinden hosting satın alma önerileriyle bombardımana tutulmasıdır. Biraz sinir bozucu, ama ücretsiz olan harika bir ürün karşılığında beni çok rahatsız ettiğini söyleyemem.

BlueVoda rekabete nasıl uyuyor??

PRO’S

 • Güçlü Editör
 • Harika Özellikler (Kolay flash entegrasyonu gibi)
 • Bedava

EKSİLERİ

 • Destek Eksik
 • Hafif Öğrenme Eğrisi
 • Şablonlar Mükemmel Değil

Blue Voda Review gibi mi? Web sitenizi ücretsiz oluşturmak için buraya tıklayın.

BlueVoda’nın sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, en iyi web sitesi kurucuları daha iyi seçenekler hakkında bilgi edinmek için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me