BaseKit Review 2020 – Çok Popüler, Ama İyi mi?

BaseKit-genel bakış


İyi düşünülmüş özellikleriyle BaseKit’ler telekomünikasyon alanındaki şirketler için istikrarlı bir çözüm sunuyor.

BaseKit başlangıçta ihtiyaçlarınız için doğru web sitesi oluşturucu gibi görünse de, aşağıdaki gibi daha popüler web sitesi oluşturucularla eşleşmiyor Wix.

2008 yılında kurulan BaseKit, insanlara benzersiz bir çevrimiçi varlık yaratmalarına yardımcı olan ürünler geliştirmede uzmanlaşmış bir yazılım şirketi olarak kendini tanıttı. Bu site oluşturucu telekomünikasyon şirketleri için özel olarak tasarlanmıştır. Çoğu site oluşturucu tarafından sunulan temel özellikleri sunarak, beğeninize bir web sitesi, mağaza veya blog oluşturmayı mümkün kılar.

Bu oluşturucu oldukça sofistike olsa da, bir web sitesi oluşturma ve yönetme sürecini kolaylaştıran stratejik özellikler ile birlikte gelir. Sürükle ve bırak arayüzü, kusursuz temalar ve sağlam görüntü araçları, web sitesi oluşturmayı kolaylıkla teşvik eder.

E-Ticaret seçenekleri, SEO ve sosyal medya entegrasyonu gibi diğer araçlar, BaseKit’i, işleri hızla genişleyen kurumsal kullanıcılar için iyi bir seçim haline getirir.

Yüzlerce çarpıcı şablonla birlikte gitmek için birçok özelleştirme seçeneği var. Metni değiştirebilir, özel yazı tiplerini kullanabilir, görüntüleri özelleştirebilir ve videoları gömebilirsiniz. HTML ve CSS erişimi, özel kod eklemenizi ve kendi JavaScript’inizi yerleştirmenizi sağlar. Şablonlar 15’ten fazla dilde mevcut olup, bu oluşturucuyu uluslararası personel üyeleriyle telekomünikasyon için iyi bir seçim haline getirir.

BaseKit-şablonlarÇok Sayıda Özelleştirme Fırsatına Sahip HTML Tabanlı Şablonlar.

Profesyonel: Telekomünikasyon endüstrisi için ilk iş tasarımı ile yüzlerce modern şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Bu şablonların web sitenize profesyonellik unsuru ekleyeceğinden emin olabilirsiniz.

kişiselleştirilebilir: Bu site oluşturucunun web geliştiricileri göz önünde bulundurularak tasarlandığı göz önüne alındığında, BaseKit ile özelleştirme için bolca yer var. HTML ve CSS’ye erişim, web sitenizin görünümü ve hissi üzerinde tam kontrol ve esneklik sağlar.

duyarlı: Tüm şablonlar yalnızca beyaz etiket değildir; aynı zamanda otomatik olarak yanıt verir ve masaüstü, tablet ve mobil cihazlarda harika görünürler.
BaseKit-özelliklerBüyüyen İşletmenizi Destekleyen Sağlam Özellikler.

Medya menajeri: Zengin medya, telekomünikasyon gibi medyaya özgü endüstrileri hedefleyen herhangi bir site oluşturucunun önemli bir bileşenidir. BaseKit, video, fotoğraf ve ses eklemenize olanak tanıyan ve dosyaların kolayca içe aktarılmasını destekleyen sağlam bir medya yöneticisi sunar.

Barındırma: Tek noktadan çözüm olarak BaseKit, site oluşturma araçları ve profesyonel hosting sunar. Bu barındırma araçları, bir alt alana ve özel alana erişimin yanı sıra büyüyen işletmenizi desteklemek için ekstra depolama alanı ve bant genişliği sunar.

Entegrasyon özellikleri: BaseKit yazılımı, Google analizi ve e-Ticaret için web mağazaları gibi araçlarla güçlü entegrasyonu destekleyen Odin Automation ve AppDirect ile birlikte gelir. Alt etiketler, meta etiketler, bağlantılar, anahtar kelimeler, 301 yönlendirmeler ve hemen hemen her öğeye eklenebilecek site açıklamaları gibi güçlü SEO özellikleri de vardır..
BaseKit-userfriendly1

Güçlü ve Basitleştirilmiş.

BaseKit’in, güçlü bir web sitesine ihtiyaç duyan telcos’takiler için oldukça sağlam bir oluşturucu sunduğuna şüphe yok. Bunu akılda tutarak, sürükle ve bırak işlevselliği sitenizi oluşturma işlemini basitleştirir. Sayfa tasarlamak, yalnızca uygun gördüğünüz öğeleri sürükleyip bırakmakla ilgilidir. Bu işlev ayrıca sosyal medya düğmeleri, Google Haritalar ve iletişim formları gibi widget’ların eklenmesini inanılmaz derecede kolaylaştırır.

Daha Fazla Esneklik ve Kontrol için Gelişmiş Erişim.

Yeni başlayanlar için birçok araç olsa da, BaseKit büyük ölçüde müşterilerinin web sitelerini oluşturmak için bir çözüm arayan web geliştiricileri için tasarlanmıştır. Bu nedenle, web sitenizin görünümü üzerinde tam kontrol sağlayan HTML, CSS ve JavaScript’e erişim sayesinde gelişmiş düzenleme yapılabilir. Bu özellikler, sitenizi gelecekte BaseKit barındırmadan başka bir sağlayıcıya taşımayı seçtiğinizde bile web sitenizdeki özelliklerin uygulanmasını kolaylaştırır..

BaseKit-userfriendly2
BaseKit destekÖn tarafta, BaseKit, onlarla iletişim kurmanın tek yolunun Zen Desk tarafından desteklenen bir iletişim formu aracılığıyla bir istek göndermek olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Destek ekibi yalnızca pazartesiden cumaya 08: 00-20: 00 (GMT) saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ne telefon desteği ne de canlı sohbet var, bu hiç de şaşırtıcı değil, ancak acil iletişim kanallarının eksikliği sinir bozucu olabilir.

Artı tarafta, BaseKit belgeleriyle iyi bir iş çıkardı. Site oluşturucu ve yeni gelişmelerle sizi hızlandıracak birçok iyi organize edilmiş makale, öğretici ve güncelleme notu var..

Paraya Değer Veren Fiyatlar.

BaseKit 14 günlük ücretsiz bir deneme sürümü sunuyor, bundan sonra mevcut üç plandan birine yükseltebilirsiniz.

Temel plan size 10 sayfa ve 1 TB bant genişliği sağlar.

İşletme planı sınırsız sayfa, sınırsız bant genişliği, AdWords entegrasyonu ve e-Ticaret seçenekleriyle birlikte gelir.

Profesyonel plan ayrıca üç alana ve üç web sitesine ev sahipliği yapma kapasitesine ek olarak sınırsız sayfa, bant genişliği ve depolama alanı sunar.

BaseKit rekabete nasıl uyuyor??

BaseKit, telekomünikasyon nişine hizmet etmek için kendini başarıyla konumlandırdı – az sayıda site üreticisi hedef pazarları hakkında bu kadar özel ve BaseKit’e telcos ve barındırma şirketleri arasında iyi bir ün kazandı.

Başından itibaren, bu tamamen işletmeler için kesintisiz ve güvenilir bir web deneyimi sağlamaya odaklanan ciddi bir site oluşturucu olduğunu anlıyoruz. BaseKit, büyüyen bir işletmeyi gerçekten destekleyen bir web sitesi oluşturmayı mümkün kılan birkaç ancak sağlam araçlarla birlikte gelir. Bu her zamanki, süper kullanımı kolay DIY site oluşturucu olmayabilir; kesinlikle web geliştiricileri göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur, ancak müşterilerinizin her zaman güvenebileceği güçlü bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olma sözünü yerine getirir..

BaseKit’in sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, en iyi web sitesi kurucuları daha iyi seçenekler hakkında bilgi edinmek için.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me