Zenbox Review 2020 – Tak populárne, ale je to dobré?

Poľská webhostingová spoločnosť Zenbox bola založená v roku 2012 ako nový nový pohľad na toto odvetvie. Sú prví v krajine, ktorí ponúkajú cloud hosting, a veria, že ich riešenia sú predchodcami novej éry hostenia. V súčasnosti sú ich webové stránky a služby dostupné iba v poľštine.


Vlastnosti a ľahké použitie

Namiesto ponúkania typických zdieľaných, cloudových alebo spravovaných hostingových služieb si Zenbox zvolil iný prístup; skombinovali a hybridný cloud Dizajn s najlepším softvérom a hardvérom, ktorý trh ponúka. To zaisťuje a rýchla a spoľahlivá služba ako aj flexibilné a bezpečné systémy.

Ponuka Zenboxu je veľmi jednoduchá: každý plán obsahuje neobmedzené úložisko, šírku pásma, databázy, domény a e-mailové účty. Jediný Rozdiel spočíva v obmedzení počtu jedinečných návštevníkov, ktorých máte každý mesiac povolené. Každý plán je pomenovaný podľa jedinečného limitu počtu návštevníkov: pre Zenbox 5k je to 5 000 jedinečných návštevníkov mesačne; Zenbox 25k umožňuje mesačne 25 000 jedinečným návštevníkom; Zenbox 50k umožňuje 50 000 jedinečným návštevníkom mesačne; Zenbox 100k umožňuje 100 000 jedinečným návštevníkom mesačne. Ak sa dostanete každý mesiac viac ako 100 000 jedinečných návštevníkov, môžete ich kontaktovať a prispôsobený plán hostenia.

Ale nebojte sa: Zenbox neznevýhodňuje vás len preto, že váš web sa stáva obľúbenejším, ako sa očakávalo. Ak teda napríklad nakúpite napríklad program Zenbox 5k a tento mesiac získate 6 000 návštevníkov, jedného dňa sa zobudíte a náhle zistíte, že váš hostingový účet je pozastavený. (Ak sa to však stáva pravidelne, môže vás kontaktovať zástupca Zenboxu, aby ste sa opýtali, či chcete svoj plán upgradovať.)

Zenbox

Zenbox investoval dosť do svojej hostingovej infraštruktúry, aby poskytol svojim používateľom najrýchlejší hardvér a softvér na poľskom trhu. Namiesto typických databáz MySQL sa rozhodli MySQL PerconaDB, ktorá siaha až do trikrát rýchlejšie ako obvykle. ich Server LiteSpeed ​​Enterprise tiež beží až šesťkrát rýchlejšie ako webové servery Apache. Okrem toho budú všetky vaše údaje o vašich webových stránkach hostené čisté SSD a bežať na inštanciách 32 GB RAM a 16 vCPU. Zaručujú tiež 99,99% dostupnosti – zárez vyšší ako priemer odvetvia 99,9%.

Jednou z jedinečných funkcií systému Zenbox je, že nevytvárajú iba zálohy vašich údajov denne alebo týždenne – robia tak každých šesť hodín. Každá kópia je uchovávané až sedem dní, takže si môžete byť istí, že bez ohľadu na to, čo sa môže vyskytnúť, prídete o prácu iba za šesť hodín..

stanovenie ceny a podpora

Cenové schémy Zenboxu sú rovnako jednoduché ako ich plány hostenia. Ak si vyberiete ročnú zmluvnú dobu, platíte paušálny poplatok s dvoma mesiacmi zadarmo. Nemajú zavádzajúce propagačné ceny, ktoré sa potom zvyšujú po počiatočnom období: ich balíčky a ich ceny sú úplne transparentný. Vzhľadom na to, že ponúkajú neobmedzené množstvo programov na hosťovanie, povedal by som, že ich ceny sú v rámci – ak nie pod – priemeru na trhu.

Nemajú k dispozícii bezplatný plán, ale majú 14-dňová bezplatná skúšobná verzia ktorá zahŕňa službu migrácie webových stránok a základnú podporu pre správu účtov. Navyše, ak prechádzate z inej hostiteľskej spoločnosti a zakúpili ste si zmluvu od spoločnosti Zenbox, budú k dispozícii radi predĺžime platnosť vašej zmluvy na Zenbox mnoho mesiacov ste však odišli s vašou predchádzajúcou hostiteľskou spoločnosťou. To vám môže priniesť až deväť mesiacov bezplatného hosťovania – celkom veľkorysá ponuka.

Prepínanie medzi plánmi hostenia je dosť jednoduché, stále však musíte kontaktovať zákaznícku podporu. Keďže ich plány hostenia sú úplne založené na počte jedinečných návštevníkov, ktorých získate, sú však pomerne aktívni v monitorovaní používania účtu a oslovia vás, ak budete musieť prejsť na iný plán..

Ich zákaznícka podpora je k dispozícii 24/7 prostredníctvom e-mailu a kontaktného formulára na ich webových stránkach. Bolo trochu sklamaním, že dokonca nemali zavedený podporný systém vstupeniek, ale bol som rád, že vidia, že sú veľmi citlivý na e-maily zákazníkov napriek ich trochu primitívnym kanálom. Majú tiež slušnú vedomostnú základňu, hoci je to výlučne v poľštine.

Ako Zenbox zodpovedá konkurencii?

Zenbox je moderný cloudový hostiteľ, ktorý si získava na popularite v rodnej krajine Poľsko. Ich out-of-box riešenia sú vynikajúcou ponukou pre poľské SMB, ale zahraniční zákazníci môžu mať viac problémov s ich poľskou službou.

Pros

  • Zálohy každých šesť hodín
  • 14-dňová bezplatná skúšobná verzia
  • Predĺženie zmluvy pri prechode z iného hostiteľa
  • Ultra rýchle servery a operačné systémy

Zápory

  • Žiadny live chat alebo telefonická podpora
  • Webové stránky a služby sú k dispozícii iba v poľštine
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me