WPX Hosting Review 2020 – Prečo je to vaša najlepšia stávka

wpxhosting mainAk ste v zhone, a len chcete mať spodný riadok: za rovnakú cenu ako hosting WPX môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


WPX Hosting bol založený v roku 2013 Terry Kyle, ktorý má veľmi bohaté skúsenosti s webhostingom. Predajca má zastúpenie v USA a Spojenom kráľovstve a web je k dispozícii v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

wpxhosting 1

Hostingové služby WPX všeobecne zahŕňajú:

 • Neobmedzená migrácia webových stránok
 • Neobmedzené bezplatné certifikáty SSL
 • Manuálne zálohovanie a 28-dňové automatické zálohovanie
 • Záruka 99,95% dostupnosti
 • Vysokorýchlostné vlastné CDN
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

V balíkoch webhostingu sú tri plány. Plány začínajú úložným priestorom 10 GB, šírkou pásma 100 GB a môžu hostiť až päť webových stránok. Toto sú dobré špecifikácie na základnej úrovni, najmä hosting na viacerých webových stránkach, a šetrné miesto na disku a šírka pásma, ktoré môžu uspokojiť vysokú úroveň prenosu..

Tieto špecifikácie možno ďalej rozšíriť až na 40 GB úložného priestoru, nekonečnú šírku pásma a hosting až pre 35 webových stránok. Tento plán je skvelý, ale bol by ešte lepší, keby bol dodávaný s neobmedzeným úložným priestorom.

Všetky plány majú ochranu DDoS, manuálne aj automatické zálohy a skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru, aby sa zabezpečilo, že sa o vaše údaje a ochranu online postará. Začiatočníci aj skúsení webmasteri sa určite tešia z užívateľsky vytvoreného užívateľského administračného panela, ktorý je rýchly, ľahký a ovládaný tutoriálom. Inštalačný program WordPress jedným kliknutím ďalej zabezpečí, že budete mať ľahkú inštaláciu WordPress na svoj blog alebo webovú stránku.

Ceny a podpora

wpxhosting 2

Balíky webhostingu spoločnosti WPX Hosting sú astronomicky vyššie ako priemerné štandardy hostenia. Aj keď uvažujete o veľkom úložnom priestore a možnostiach hostenia viacerých webových stránok, sú stále drahé. Bolo by oveľa lepšie, keby do balíka bolo zahrnuté aj neobmedzené miesto na disku a bezplatné doménové meno. Týmto spôsobom by tvorba cien dávala väčší zmysel.

Naopak, hostingový balík obsahuje bezplatné neobmedzené certifikáty SSL a má tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Týmto spôsobom si môžete vziať hosting na testovaciu jazdu pred prijatím akýchkoľvek vážnych záväzkov. Ďalej je skvelé, že sú poskytované bezplatné služby migrácie webových stránok bez obmedzenia a je možné ich vykonať do 24 hodín. Aj keď nie ste v technologickom svete nováčikom, máte dosť času na to, aby ste sa viac zamerali na svoj online projekt ako na technické aspekty prenosu webových stránok..

V rámci plánov webhostingu spoločnosti WPX Hosting si môžete vybrať medzi mesačným a ročným fakturačným cyklom, pričom ročný cyklus ponúka zľavnené ceny. Platiť je možné iba cez PayPal a kreditné karty.

Pre sebapodporu zvážte použitie veľmi podrobnej a širokej vedomostnej základne.
Tento predajca tiež ponúka podporu rýchlej reakcie 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Išiel som ďalej a testoval som, či je toto tvrdenie pravdivé, pomocou živého rozhovoru, ktorý kladie moje otázky, a skutočne boli veľmi pohotové. V mojom prípade to trvalo len sekundu, kým sa agent pripojil k chatovacej miestnosti. Okrem živých rozhovorov sa zákaznícka podpora vykonáva aj prostredníctvom lístkov.

Koľko stojí hosting WPX? Hosting WPX ponúka plány od 25 do 99 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán hostenia WPX by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. WPX Hosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z hostingu WPX tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora WPX Hosting? WPX Hosting nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že WPX Hosting je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa hosting WPX zhoduje s konkurenciou?

WPX Hosting sa zameriava hlavne na webhosting WordPress a má rýchlu reakciu 24/7/365 prostredníctvom živých kanálov na podporu chatu a lístkov.

WPX Hosting môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s internetom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Predstavuje inštalačný program WordPress jedným kliknutím
 • Rýchla reakcia na živý chat a podpora lístkov
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Pôsobivá záruka 99,95% dostupnosti

Zápory

 • Iba mesačné a ročné fakturačné podmienky
 • Žiadna telefonická alebo e-mailová podpora
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me