Worldstream Review 2020 – videli lepšie dni?

WorldStream je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky ako Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


WorldStream je v oblasti dedikovaných serverov už viac ako desať rokov. Od roku 2006 sa špecializujú na poskytovanie vysoko cenovo dostupných nespravovaných vyhradených serverových balíkov a služieb kolokácie. Sídlia v Holandsku, ale slúžia zákazníkom z celého sveta vrátane Spojených štátov, Nemecka, Číny a Španielska.

Funkcie a jednoduché použitie

Dedikované servery WorldStream sú rozdelené do štyroch základných kategórií: poistné, zvyk, unmetered, a špeciálne ponuky. Tiež sa venovali hostované na Curaçao uspokojiť ich latinskoamerickú klientelu.

Všetky servery sú umiestnené v vysoko bezpečné dátové centrá so sídlom v Holandsku a postavený podľa Špecifikácie úrovne III. To znamená, že v prípade, že prestane fungovať ktorékoľvek jedno zariadenie, začne sa druhé zariadenie, ktoré zaistí, že vaše servery zostanú online. Využívajú neprerušiteľné zdroje energie ktoré už skončili 99% účinnosť. Plus, ich záložné generátory 800 kVa zabezpečiť, aby aj v prípade výpadku napájania svojich dodávateľov energie mali stále k dispozícii elektrinu na udržanie prevádzky serverov.

Každý dedikovaný server je dodávaný s minimálne 5Gbit / s DDoS ochrana pred útokmi. Algoritmy štítu DDoS automaticky detekuje najbežnejšie útoky DDoS a dokáže zistiť akékoľvek útoky v priebehu jednej sekundy. Ďalej ich inteligentná technológia DDoS NOC bude preskúmať všetky útoky po skutočnosti, aby sa neustále zlepšovali ich systémy detekcie a prevencie útokov. Ak sú pre vás útoky DDoS veľkým problémom, môžete sa rozhodnúť upgradovať na maximálnu ochranu DDoS na 100 Gbit / s..

Užívateľské recenzie na WorldStream boli trochu zasiahnuté alebo zmeškané: mnoho používateľov uvádza vynikajúcu dostupnosť, rýchlosť servera a pripojenie, ale existuje aj niekoľko z nich, ktoré mali s hostiteľom negatívne skúsenosti. WorldStream však do svojho hardvéru dosť investuje, takže odchýlka môže byť spôsobená potrebou špecializovanejších pracovníkov v oblasti správy serverov..

WorldStream Ovreview

Vzhľadom na to, že sa špecializujú na nespravované dedikované servery, vy Potrebujete dosť technických znalostí, aby ste mohli začať používať WorldStream. Prípadne môžete najať spoločnosť spravujúcu server alebo tím technickej podpory, aby tak urobila. Ak vyžadujete núdzovú technickú podporu pri poruche servera, spoločnosť WorldStream vám môže využiť ich služby, ale bude to za príplatok.

Ceny a podpora

Keďže sa spoločnosť WorldStream špecializuje iba na jednu vec, môže ich ponúknuť na adrese takmer bezkonkurenčné ceny. Väčšina ich dedikovaných serverov je ceny nižšie ako priemer na trhu. Najlepšie zo všetkého je, že môžete prispôsobiť ľubovoľný vyhradený server, ktorý si vyberiete, a servery môže byť kedykoľvek inovovaná alebo znížená.

Všetky dedikované serverové balíky sú neriadený, čo znamená podpora je minimálna: zameriavajú sa na to, aby boli nakonfigurované a pripravené pre vás rýchlo, ale potom ste sami.

To znamená, že ak narazíte na nejaké problémy a máte podozrenie, že problém je na ich konci, sú počas pracovných hodín pomerne dobre reaguje. Môžete sa k nim dostať cez ich live chat, telefón, e-mail alebo kontaktný formulár na ich webových stránkach. Podľa mojej skúsenosti áno odpovedať na väčšinu otázok do pol hodiny. Sú tiež dosť aktívni na fórach webhostingu a občas sa dozvedia o sentimente zákazníkov, aj keď to samozrejme nie je najlepší spôsob, ako ich osloviť kvôli podpore zákazníkov..

Koľko stojí Worldstream? Worldstream ponúka viacero plánov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Worldstream by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Worldstream vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Worldstream tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora Worldstream? Worldstream nie je zaradený medzi našich najlepších hostiteľov webu. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že Worldstream je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Worldstream prispôsobuje konkurencii?

Worldstream by mohol ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s internetom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

  • Vysoko cenovo dostupné dedikované servery
  • Silná ochrana DDoS – rozšíriteľná na 100 Gbit / s
  • Dátové centrá úrovne III
  • Dostupné servery pre Latinskú Ameriku

Zápory

  • Vyžaduje si vysoký stupeň technických znalostí
  • Nie sú k dispozícii žiadne služby správy serverov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me