WinsHosting Review 2020 – je to naozaj najlepšie?

WinsHostingWinsHosting je hostingová spoločnosť so sídlom v Pakistane v Lahore, ktorá od roku 2003 poskytuje celý rad vysoko kvalitných hostingových produktov. Ich pôsobivá ponuka teraz zahŕňa širokú škálu zdieľaného webhostingu, VPS hostingu, vyhradeného servera a hostingových balíčkov pre resellerov, ako aj Možnosti špecifické pre CMS a rad ďalších profesionálnych služieb súvisiacich s hostingom. Ich dosah presahuje indický subkontinent so zariadeniami až po Holandsko. Ich hlavným jazykom činnosti je angličtina.


Funkcie a jednoduché použitie

Existujú málo pakistanských poskytovateľov hostingu, ktorí sa môžu pýšiť takým kompletným katalógom produktov, ako aj takými bohatými ponukami:

 • Záruka 99,9% dostupnosti pre zdieľaný hosting a 99,99% pre dedikované servery
 • 100% SLA a dostupnosť bez dostupnosti SLA pre dedikované servery
 • Zálohy napájania sú dostupné s balíčkami VPS
 • Bezplatná registrácia domén
 • Doplnkové domény sú k dispozícii s plánmi vyššej úrovne
 • Bezplatné certifikáty SSL s plánmi WordPress; prémiové certs sú k dispozícii na nákup
 • Auto-inštalačné
 • Tvorca webových stránok

Ich produkty zdieľaného hostingu majú takmer príliš veľa funkcií na pokrytie. V podstate podporujú akýkoľvek skriptovací jazyk z PHP na ASP.NET. Power Pack, Fantastico a Softaculous sú k dispozícii ako autoinštalatéri a služba WinsHosting dokonca zahrnula do všetkých svojich zdieľaných hostingových balíkov webového tvorcu.. Budete mať tiež prístup k e-mailovému serveru s množstvom funkcií, ako je filtrovanie nevyžiadanej pošty, podpora POP3 / IMAP a množstvo aplikácií, ako sú RoundCube alebo Squirrelmail.. Hosting CMS špecifický je k dispozícii s celým zoznamom platforiem ako WordPress, Joomla, Drupal atď..

Ich plány VPS sú rovnako bohaté na funkcie. Prichádzajú s KVM alebo OpenVZ virtualizácia pre Windows a Linux hosting, resp. Zákazníci získajú prístup k podpore IPv4 a IPv6, bezpečnosti backendu a monitorovaniu serverov, ako aj k čiastočne spravovaným službám. Ochrana DDoS je tiež poskytovaná zadarmo.

Vďaka takmer všetkým hostingovým balíkom získate plný administratívny a rootovský prístup. Skvelá vec, ktorá sa týka služby WinsHosting, je, že s toľkými rôznymi možnosťami a mnohými možnosťami stanovenia cien môžete získať presne to, čo potrebujete – nemusíte platiť za prostriedky, ktoré nebudete využívať. Okrem toho poskytujú možnosti vhodné pre začiatočníkov pomocou ich hostenia špecifického pre CMS.

Ceny a podpora

WinsHosting ponúka štyri zdieľané hostingové balíčky s ročnými alebo dvojročnými fakturačnými obdobiami, ale nič kratšie. Na dlhšiu možnosť bohužiaľ nezískate zľavu. Môžete si vybrať plán s doménou alebo bez domény. Ušetrite však na doméne, pretože to stojí iba 4 až 8 dolárov navyše. Cena zahŕňa licenciu cPanel a dosť veľkorysé zdroje. To isté platí pre ich hosťovanie WordPress, ale všetky tieto balíčky zahŕňajú doménu v cene. Nebudete platiť navyše, ak hľadáte možnosť pre systém Windows.

Všetky ich ceny sú podľa štandardov medzinárodného trhu veľmi nízke. Platíte však o niečo viac, ak platíte svoje účty v dolároch ako v rupiách.

Len na produkty zdieľaného hostenia spoločnosti WinsHosting sa vzťahujú 30-dňové pravidlá vrátenia platby. Zrušenie a vrátenie platby však budete musieť riadne odôvodniť.

Spoločnosť WinsHosting poskytuje služby podpory 24/7 so všetkými ich produktmi. Môžete tiež pridať k prémiovej podpore svoje plány vyhradených serverov. S polopravcovanými službami prichádzajú zadarmo s ich plánmi VPS. Podporu môžete kontaktovať prostredníctvom pakistanských telefónnych liniek, e-mailov alebo lístkov. Avšak pre väčšinu otázok budete odložený do systému predaja lístkov, ak bude vyriešenie trvať dlho. Bohužiaľ, ich vedomostná základňa je zatiaľ úplne prázdna.

Ako sa WinsHosting prispôsobuje konkurencii?

Proti spoločnosti WinsHosting je ťažké argumentovať, že je to pravdepodobne jeden z najlepších poskytovateľov hostingu s výhodnou cenou v Pakistane. Kvalita ich infraštruktúry, veľkorysé množstvo ponúkaných zdrojov a množstvo funkcií znemožňujú takmer nemožné ich prekonať.

Pros

 • Servery v Pakistane a Holandsku
 • Vynikajúca ponuka balíkov a cien
 • Vynikajúca podpora s nepretržitou dostupnosťou na viacerých kanáloch
 • 99,99% záruka dostupnosti vyhradených serverov

Zápory

 • Záruka vrátenia peňazí nie je „bez otázok“
 • Žiadne prostriedky na svojpomoc
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map