Winhost Review 2020 – je to rozumná investícia?

winhost baňaWinhost je v poriadku, ale nie je dosť dobrý. Aj keď je Winhost slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Winhost bol založený v roku 2009 a sídli v USA sa špecializuje na Windows hosting a spravuje všetok svoj hardvér sám, namiesto outsourcingu. Ich in-house management, a že sa zameriavajú iba na Windows hosting sú to, čo urobil Winhost úspech dnes.

Funkcie a jednoduché použitie

Ak už vlastníte webovú stránku, môžete migrovať do programu Winhost zadarmo. Ich migračná služba je prvotriedna a všetko, čo musíte urobiť, je zdieľať s nimi podrobnosti o vašom webe, naplánovať čas migrácie, otestovať úspešnú migráciu na sekundárnej URL a potom ju prepnúť na vašu hlavnú stránku. Týmto spôsobom sa počas migrácie vyhnete strate údajov alebo problémom.

Ako súčasť svojho núdzového plánu obnovy, vytvárajú denné zálohy systému. Na vašom webe však nie sú žiadne zálohy. V prípade, že sa niečo pokazí a svoj web ste nezálohovali na miestnom počítači, môžete ho požiadať, aby vám za malý poplatok obnovil stránku. To však nezaručuje obnovenie všetkých najnovších súborov. Ak je pre vás záloha dôležitá, môžete použiť ich službu SiteBackup takže môžete dokonca automatizovať proces zálohovania.

Pokiaľ ide o server, môžete si pri registrácii zvoliť vlastnú verziu servera Windows. Máte nasledujúce tri možnosti:

  • Windows 2016 hosting
  • Windows 2012 hosting
  • Windows 2008 hosting

Získate tiež izolovaný fond aplikácií s úplnou a strednou dôverou. Pri používaní technológie ASP.NET môžete prepínať medzi integrovaným alebo klasickým režimom ASP.NET. Na dosiahnutie tohto cieľa môžete použiť nástroje dostupné na ovládacom paneli Winhost.

winhost-funkcie

S pomocou nástroj na recykláciu aplikácií a bazénov, môžete vypnúť bežiaci proces alebo spustiť nový. Toto sa hodí, keď jedna z vašich aplikácií nefunguje správne a musíte ju reštartovať. Najlepšie na tom je, že ostatné aplikácie tým nie sú dotknuté pretože každá webová stránka má svoju vlastnú skupinu aplikácií, ktorá je izolovaná od ostatných webových stránok.

Ceny a podpora

V ponuke sú tri balíčky s názvom Základné, Max a Ultimate. Balík Basic ponúka priestor na disku 3 GB a šírku pásma 50 GB, čo by malo stačiť pre príležitostných majiteľov blogov alebo malých webových stránok. Balíky Max a Ultimate sú miestom, z ktorého môžu mať úžitok väčší majitelia webových stránok. Obe ponúkajú neobmedzený priestor na disku a šírku pásma. Maximálny balík ponúka 30 užívateľských účtov FTP, zatiaľ čo balík Ultimate ponúka 100. Existuje žiadny dôvod, prečo balík Max nemôže splniť všetky vaše webové potreby aj keď máte veľké webové stránky. Cena je primeraná. Konečný balík však vyzerá na drahej strane. Ak skutočne potrebujete tieto ďalšie funkcie, musíte si položiť otázku. Ako už bolo spomenuté, balík Max by mal stačiť pre väčšinu vlastníkov webových stránok.

winhost-support

Sekcia pomoci a podpory pozostáva z časti databázy poznatkov, ktorá odpovedá na mnoho otázok, ktoré sa ľudia zvyčajne pýtajú. Webová stránka má svoje vlastné fórum, kde je časť venovaná riešeniu problémov pomerne aktívna. To znamená, že na väčšinu otázok by sa malo vo fóre rýchlo odpovedať. Neexistuje žiadny live chat, ale systém podpory vstupeniek je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a môžete očakávať rýchlu odpoveď.

Koľko stojí Winhost? Winhost ponúka plány od 4 do 16 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Winhost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Winhost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Winhost tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Winhost? Winhost nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Winhost je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Winhost prispôsobuje konkurencii?

Winhost ponúka iba hosting Windows, ale odvádza celkom slušnú prácu. Jeho balíčky a podpora vyzerajú dosť dobre, aby to bolo správne riešenie Windows hosting pre vaše webové stránky.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

  • SiteBackup
  • Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma
  • Fórum Spoločenstva

Zápory

  • Žiadny live chat
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me