WhoGoHost Review 2020 – Čestný prehľad webového vývojára

WhoGoHost-overview1WhoGoHost je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky, ako je napríklad Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Spoločnosť WhoGoHost bola založená v roku 2007 a je jedným z troch najväčších poskytovateľov webhostingu v Nigérii. Poskytuje zdieľaný hosting, cloudové riešenia, balíčky distribútorov a VPS miestnym a regionálnym zákazníkom. Spoločnosť je akreditovaným obchodným partnerom IBM, partnerom InterSwitch, predajcom G Suite a certifikovaným partnerom CloudFlare..

Funkcie a jednoduché použitie

Zdieľaný hosting WhoGoHost a hostingové balíčky WordPress majú množstvo štandardných funkcií, ako napríklad:

 • Registrácia domény
 • Editor zóny DNS
 • Neobmedzený počet e-mailov
 • Webový správca súborov
 • FTP účty
 • MySQL databázy
 • SMS a e-mailové upozornenia
 • CGI, RUBY, Perl rozšírenie
 • Cron Jobs

WhoGoHost používa radšej ako používanie prispôsobeného panela cPanel, jednoduchý a intuitívny panel, ktorý je dodávaný s množstvom funkcií a nástrojov. Praktický inštalátor aplikácií na jedno kliknutie je zahrnutá, takže pomocou niekoľkých kliknutí môžete nastaviť obchod WordPress, Joomla, Magento, Drupal alebo OpenCart a zabezpečiť ich pomocou SSL. To nie je všetko; môžete vytvárať databázy, prispôsobené e-maily a nahrávať súbory. Odporúčam vám vyskúšať cPanel demo získať cit pre backend.

Pokiaľ ide o hosting, neexistuje žiadna náhrada za dobrú rýchlosť a výkon. Každý hostingový balíček na serveri WhoGoHost, počnúc zdieľaným hostingom až po VPS a dedikované servery, je dodávaný so serverom Záruka 99,9% dostupnosti. Servery sú umiestnené na bezpečných miestach a bežia aj na podnikovej platforme, ktorá môže podporovať špičkové aplikácie a služby.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, obsahuje množstvo doplnkov, ktoré by som vám odporučil, aby ste zabezpečili svoje webové stránky a údaje. Mali by ste zvážiť CodeGuard pre automatické zálohovanie a obnovovanie súborov, prémiové SSL pre vaše podnikové webové stránky a Sitelock, ktorý sa stará o každodenné skenovanie škodlivého softvéru. Balík G Suite je k dispozícii aj pre zákazníkov, ktorí chcú pre svoje tímy vytvoriť prostredie na spoluprácu.

Ceny a podpora

Vďaka množstvu premyslených plánov poskytuje WhoGoHost svojim zákazníkom množstvo možností založených na návštevnosti webových stránok a potrebách zdrojov. Základné plány (Aspire a Premium) sú dosť dobré na hosťovanie webových stránok s nízkou návštevnosťou Pro plán, stredný plán je vhodný pre webové stránky s miernou návštevnosťou. Na druhom konci spektra sú Deluxe a Pro Plány, ktoré sú určené pre webové stránky s vysokou návštevnosťou.

Cenovo je WhoGoHost cenovo dostupný a dobrá vec je, že ponúkajú flexibilné fakturačné cykly, počnúc mesačným predplatným až po trojročné plány. Pri odhlasovaní som mal niekoľko platobných možností vrátane PayPal, bezhotovostného prevodu a vkladov v miestnych bankách. S potešením som si všimol, že sa neúčtovali žiadne poplatky za nastavenie.

WhoGoHost poskytuje podporu prostredníctvom e-mailu, online predaja lístkov a live chatu. Abubakar, operátor živého chatu, ktorý mi odpovedal, mi povedal, že by som mal pomôcť s migráciou webových stránok, keď som sa prihlásil na niektorý z ich plánov, a dal mi odkaz, pomocou ktorého môžem podať žiadosť o prenos webových stránok. Okrem kontaktovania podpory si môžete pozrieť aj vedomostnú základňu a návody. Považujem ich za užitočné okrem iného na nastavenie e-mailov v cPanel.

WhoGoHost-overview2

Koľko stojí WhoGoHost? WhoGoHost ponúka plány od 1 do 7 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán WhoGoHost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. WhoGoHost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z WhoGoHost tu.
Aká dobrá je podpora zákazníkov WhoGoHost? WhoGoHost nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že WhoGoHost je malý poskytovateľ služieb hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa WhoGoHost prispôsobuje konkurencii?

WhoGoHost je akreditovaný registrátor domén .NG a webhosting s cenovo dostupnými riešeniami hostingu a webhostingom ocenená podpora zákazníckych služieb tím.

WhoGoHost by mohol ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Rýchly a spoľahlivý hosting
 • Bezplatná doména s ročným plánom
 • Zadarmo zašifrujme certifikát SSL
 • Zákaznícka podpora 24/7

Zápory

 • Ceny iba v Naire
 • SiteBuilder nie je zadarmo
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map