Webgate Review 2020 – Stojí tento hostiteľ za peniaze?

Webgate je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Webgate, založená v roku 2002, je vysoko skúsená a spoľahlivá webhostingová spoločnosť so sídlom v izraelskom Tel Avive. Ich dátové centrá sa nachádzajú aj v Izraeli v meste Petah Tikva. Slúžia prevažne hebrejskému publiku a hebrejčina je jediný jazyk, ktorý na svojich webových stránkach ponúkajú. Poskytujú celý rad možností zdieľaného hostenia vrátane možností cPanel, Linux, Windows a WordPress a niekoľkých riešení hostenia predajcov a riešení VPS..

webgame

Funkcie a jednoduché použitie

Na Webgate nájdete všetky podporné služby alebo funkcie, ktoré potrebujete pre úplné riešenie hostingu:

 • Registrácia domény
 • SSL certifikáty
 • Zálohovanie stránok s prístupom na 7 dní
 • Pomocou ovládacieho panela spravujte svoj hosting (väčšinou cPanel)

Poskytujú tiež množstvo špecializovaných služieb a typov hostenia pre ľudí so špecifickými potrebami:

 • Služby WordPress: Webgate poskytuje celý rad služieb, aby ste z vašej webovej stránky WordPress využili čo najviac, vrátane optimalizácie výkonu, navrhovania stránok pre vás alebo ich zabezpečenia..
 • WordPress, Joomla alebo Drupal: Webgate poskytuje hostingové riešenia, ktoré uspokoja používateľov týchto troch veľmi populárnych platforiem na správu webových stránok a môžu ich nainštalovať za vás..
 • Server Internet Radio: jedinečný typ riešenia hostingu, ktorý je dokonalý, ak chcete nepretržite streamovať obsah, ako je video alebo hudba.

Prvá vec, ktorá je vynikajúca z hľadiska používateľských skúseností, je, že máte možnosť hostenia WordPress, Joomla a Drupal.. Prostredníctvom štandardnej podpory a ich ďalších služieb môžete mať skvelú webovú stránku bez toho, aby ste toho príliš veľa robili. Registrácia je tiež jednoduchá a nemá žiadne výkyvy. Skutočnosť, že stránka je v hebrejčine, však sťaží, ak to nie je váš jazyk.

Ceny a podpora

Webgate ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí pre všetky svoje hostingové balíčky. Kedykoľvek môžete tiež zrušiť pomerné vrátenie zostávajúceho fakturačného obdobia. Pokiaľ je to do 30 dní, nemusíte uvádzať žiadne dôvody. Poskytujú celý rad možností zdieľaného hostingu, VPS a hostiteľa s výberom systému Linux alebo Windows a špecializovaných služieb. Tie obsahujú:

Zdieľaný Linux Hosting:

 • Štartér: Vhodné pre jednotlivých vlastníkov stránok / blogerov. Dodáva sa s úložiskom 100 MB a prenosom údajov 10 GB
 • SmallBiz: Vhodné pre populárnejších blogerov alebo malé firmy. Dodáva sa s úložiskom 500 MB a prenosom dát 25 GB
 • Hacker: Vhodné pre veľmi populárnych blogerov a malé a stredné podniky. Dodáva sa s 1 GB úložného priestoru a 75 GB prenosu dát.

Zdieľaný hosting Windows:

 • Štartér: Je dodávaný s diskovým priestorom 100 MB, prenosom údajov 10 GB, 3 e-mailovými účtami a 1 databázou MySQL.
 • SmallBiz: Je dodávaný s 500 MB miesta na disku, 25 GB prenosom údajov, 5 e-mailovými účtami a 1 databázou MySQL.
 • Master: Je dodávaný s 1 GB miesta na disku, 75 GB prenosom údajov, 10 e-mailovými účtami, až 10 webmi a 1 databázou MySQL.

VPS Linux alebo Windows: Niektoré zdroje pre ich plány VPS sú konfigurovateľné. Dodáva sa s úložiskom 25 GB, prenosom 1 TB, 1 až 32 GB RAM a až 8 procesormi.

Hosting predajcu: Poskytujú predajné balíčky pre Linux a Windows, ktoré sú veľmi podobné ich riešeniam VPS.

Hosting WordPress: Existujú tri plány hostenia, ktoré ponúkajú rôzne zdroje vhodné pre čokoľvek, od jednotlivých blogerov po obchodné weby.

Odporúčajú používať svoju pridruženú pobočku SweetHome na vyhradený serverový hosting a na ďalší hostingový server, ktorý je viac náročný na zdroje.

Webgate ponúka podporu 24/7 pre všetky svoje hostingové balíčky prostredníctvom svojich telefónnych liniek alebo prostredníctvom e-mailovej podpory. Živý chat je k dispozícii, ale nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okrem toho poskytujú množstvo ďalších služieb technickej podpory, najmä pre WordPress, ktoré sú platené za príplatky. Preto si môžete byť istí, že ich podporný personál je vysoko technicky kvalifikovaný. Sú tiež rýchle reagovať. Podpora sa však poskytuje iba v hebrejčine.

Ako sa webgate zhoduje s konkurenciou?

Aj keď ponúkajú širokú škálu zdieľaných hostingových balíkov, riešenia spoločnosti Google pre predajcov a VPS sú relatívne základné a nie sú vhodné pre veľké podniky alebo podniky.. Namiesto toho ich bratská spoločnosť SweetHome slúži týmto potrebám. Poskytujú však fantastické služby WordPress s pridanou hodnotou, ktoré sú skvelé pre začiatočníkov alebo tých, ktorí sú časom pripútaní..

Webgate môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s internetovým serverom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Profesionálne služby WordPress
 • Vyberte si medzi hostingom Linux alebo Windows
 • Skvelá podpora 24/7 so všetkými balíkmi
 • Zálohy sú dostupné a obnoviteľné na 7 dní

Zápory

 • Obmedzená podpora live chatu
 • Webové stránky a služby iba v hebrejčine
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me