Web Wiz Review 2020 – Prečo to musíte skúsiť

Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako Web Wiz môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Web Wiz sa pýši tým, že je poskytovateľom webhostingu šetrným k životnému prostrediu a poskytuje služby na celom svete od roku 2001. Špecializujú sa na hosting Windows a sú vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov aj skúsených webmasterov, ktorí hľadajú cenovo dostupný hosting Windows. Tento poskytovateľ so sídlom v Spojenom kráľovstve vlastní a prevádzkuje svoje vlastné dátové centrum úrovne 2, ktoré sa nachádza v pobrežnom meste Poole v Dorsete v južnom Anglicku..

Web Wiz

Funkcie a ľahké použitia

Web Wiz ponúka hostingové služby Windows so solídnymi funkciami, ktoré zahŕňajú robustnú podporu databázy. Tu je rýchly prehľad ich základných funkcií:

 • Úložisko SSD
 • Väčšina plánov prichádza s nemeranou šírkou pásma
 • Aplikácie dostupné prostredníctvom Galérie webových aplikácií Microsoft
 • MySQL 5.7 databázy na SSD serveroch
 • Podpora pre Microsoft Access

Jedna vec, ktorá sa mi na tomto poskytovateľovi páči, je to vaše úložisko databázy je oddelené od vášho primárneho úložiska. Ak potrebujete viac úložného priestoru, môžete za poplatok získať ďalšie 500 MB navyše. Ak potrebujete spoľahlivú podporu MS Access, je to vynikajúca možnosť, pretože ponúkajú neobmedzené databázy MS Access.

Získate tiež peknú sadu pokročilých funkcií vrátane pokročilá ochrana vašich webových stránok a e-mailových účtov:

 • Spam a antivírusová ochrana e-mailu
 • Denné zálohy s ďalšími šifrovanými kópiami uloženými mimo lokality
 • Firewall, služba ochrany pred narušením a antivírusová ochrana webových stránok

Každý plán má početné nainštalované komponenty ASP a ASP.NET, vrátane AspPDF, ASP.NET AJAX, LINQ a mnoho ďalších. Celý zoznam je k dispozícii na webovej stránke. To hovorí, dve veci, ktoré sa mi na týchto plánoch nepáčia, sú to, že nezískate registráciu domény zadarmo a že za certifikáty SSL musíte platiť príplatok.

Ak ste začiatočník, budete mať trochu krivky učenia, pretože neponúkajú tvorcu webových stránok. WordPress a ďalšie aplikácie môžete nainštalovať pomocou Galérie webových aplikácií spoločnosti Microsoft. V opačnom prípade ponúkajú hosting cPanel, ktorý môžete použiť na správu svojich webových stránok.

Ceny a podpora

Web Wiz ponúka štyri základné plány webhostingu Windows. Všetky plány majú vyššie uvedené funkcie s rozdielmi plánu uvedenými nasledovne:

BasicStandardAdvancedProfessional
Podporované domény1136
Aliasy domén1102550
šírka pásma2GBunmeteredunmeteredunmetered
Ukladací priestor SSD1GB5GB10GB15GB
e-maily125100250
Databázy SQL Server 20171136
MySQL 5.7 databázy1136

Okrem základného plánu ponúkajú všetky plány slušné množstvo úložného priestoru v pomere k počtu domén, ktoré môžete hostiť. Ak nemáte super základný web, používam aspoň štandardný plán, pretože na jednom webe získate viac úložného priestoru spolu s nemeranou šírkou pásma.

Ceny tohto hostiteľa sú priemerné v porovnaní s ostatnými zdieľanými hostiteľskými službami Windows, a to ceny sa zlepšujú, čím dlhšie sa zaregistrujete. Ak sa rozhodnete pre ročný plán, získate 12 mesiacov za cenu 10. Všetky plány prichádzajú s 30-dňová bezplatná skúšobná verzia. však, SSL certifikáty nie sú lacné: Používatelia základných a štandardných služieb, ktorí potrebujú certifikát SSL, by si mali naplánovať zaplatenie ekvivalentu ročného hosťovania.

Web Wiz ponúka slušnú podporu prostredníctvom telefónu, lístkov a aktívneho fóra podpory. Neposkytujú podporu živého chatu. Existuje vedomostná základňa, ale je trochu obmedzená. Fórum podpory sa zdá byť vašou najlepšou stávkou na pomoc mimo telefonickej podpory, pretože v nej existuje takmer 20 000 tém, pomocou ktorých môžete vyhľadávať – ​​môžete tiež založiť vlastné vlákno podpory..

Koľko stojí služba Web Wiz? Program Web Wiz ponúka plány od 4 do 20 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán webu Wiz by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Web Wiz vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Web Wiz tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Web Wiz? Web Wiz nie je zaradený medzi našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Web Wiz je malý poskytovateľ internetových služieb pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa web Wiz prispôsobuje konkurencii?

Ak hľadáte základné zdieľané hostiteľské služby Windows, potom sa určite oplatí vyskúšať službu Web Wiz. Vďaka robustnej podpore databáz, neobmedzenému množstvu databáz MS Access a štandardne nainštalovaným komponentom ASP.NET je to vynikajúci hostiteľ pre začiatočníkov aj skúsených webmasterov Windows..

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Väčšina plánov prichádza s nemeranou šírkou pásma
 • Neobmedzené databázy MS Access
 • Firewall, služba ochrany pred narušením a antivírusová ochrana webových stránok
 • Predinštalovaný počet komponentov ASP / .NET

Zápory

 • SSL certifikáty nie sú lacné
 • Podpora živého chatu nie je k dispozícii
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me