Warez-Host Review 2020 – Prečo sa používatelia páčia

Warez-Host je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky ako Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Warez-Host je poskytovateľ offshore VPS, dedikovaný server a poskytovateľ zdieľaného webhostingu, ktorý funguje od roku 2007. Ponúkajú zákazníkom možnosť nákupu bezpečných a súkromných služieb offshore hostingu v dátových centrách po celej Európe vo Švédsku, Holandsku, Bulharsku, a Rusko.

Warez-host1

Vlastnosti a ľahké použitie

Ako poskytovateľ offshore hostingu poskytuje Warez-Host svojim zákazníkom veľa výhod, ako napr lepšia bezpečnosť a súkromie, väčšia sloboda obsahu, dostupnejšie ceny, a viac umiestnení dátového centra. Sú komplexným poskytovateľom webhostingových služieb a ponúkajú všetky tieto služby:

 • Registrácia domény (nie je súčasťou balenia)
 • Certifikáty RapidSSL a QuickSSL (nie sú súčasťou balenia)
 • Bezplatné služby migrácie webových stránok
 • Najnovšia verzia cPanel
 • Zálohy na 10 dní
 • Uplinky v sieti 1 Gb / s
 • Úložisko SSD

Existuje tiež množstvo prémiových funkcií služby Warez-Host, vďaka ktorým budú veľmi príťažlivé pre všetkých zákazníkov:

 • CloudLinux OS: Tento operačný systém zaisťuje lepšiu ochranu a izoláciu zdrojov vášho účtu od ostatných používateľov na zdieľanom serveri.
 • Softaculous: S inštalačným programom Softaculous script si môžete nainštalovať stovky hostingových skriptov z CMS na komunitné fóra.
 • Domény doplnkov a adresy IP: Warez-Host robí skutočne lacným a cenovo dostupným pridávať adresy IP alebo ďalšie domény do hostiteľského balíka.

Pokiaľ ide o funkcie a služby Warez-Host, je ťažké prísť s akýmikoľvek nedostatkami. Bolo by pekné, keby existovali nejaké predinštalované možnosti WordPress, ale s programami cPanel a Softaculous môžete nainštalovať takmer všetko. Proces registrácie je tiež jednoduchý a jednoduchý, aj keď poskytovanie nových virtuálnych alebo vyhradených serverov môže trvať niekoľko hodín. Upozorňujeme, že spoločnosť Warez-Host neoznamuje záruku dostupnosti bez pohotovosti; moje testy však priniesli výsledky výborná doba prevádzky výrazne nad priemerom 99,9%.

stanovenie ceny a podpora

Warez-Host ponúka celý rad hostingových služieb. Podmienky ich zmlúv sú však dosť prísne, pretože ponúkajú iba platbu vopred a sedemdennú záruku vrátenia peňazí, ktorá nepokrýva nič iné ako náklady na váš hosting.. Väčšina ich služieb prichádza iba s mesačnými a štvrťročnými fakturačnými podmienkami, čo je dosť krátka doba. Zdieľaný hosting je jedinou výnimkou s mesačnými alebo ročnými fakturačnými podmienkami; dlhšie fakturačné podmienky sú vždy zľavnené.

Všetky plány prichádzajú bezplatná migrácia, nastavenie a podpora. Pri zdieľanom hostovaní a semi-dedikovaných serveroch si môžete vybrať svoj preferované umiestnenie dátového centra z Holandska, Švédska alebo Bulharska. Balíky VPS a hosting serverov majú ďalšiu možnosť Ruska.

Hoci služby Warez-Host nie sú najlacnejšou možnosťou v okolí, majú dobrú hodnotu za peniaze a ponúkajú veľkorysé obmedzenia zdrojov so všetkými plánmi. Úspory, ktoré akumulujete pri dlhších zmluvách, sú dosť významné a oplatí sa ich dlhším obdobím viazania.

Jedinou miernou nevýhodou mimoriadnej podpory poskytovanej spoločnosťou Warez-Host 24/7/365 je to, že je k dispozícii iba prostredníctvom systému predaja lístkov a live chatu.. Ich podporný personál však ide nad rámec toho, čo vám pomôže vyriešiť problémy a spravidla rýchlo odpovedať. Podporu nájdete aj v mnohých jazykoch podporovaných programom Warez-Host. Ich kanály sociálnych médií sa pravidelne udržiavajú a ich vedomostná základňa je rozsiahla.

Koľko stojí Warez-Host? Warez-Host ponúka plány od 5 do 12 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán spoločnosti Warez-Host by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Warez-Host vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Warez-Host tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Warez-Host? Warez-Host nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Warez-Host je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Warez-Host zhoduje s konkurenciou?

Warez-Host je dobrý všestranný hráč, pokiaľ ide o výkon ich hostingových služieb, ich ceny a skutočnosť, že si môžete vybrať z množstva umiestnení dátového centra pre svoje diskrétne potreby hostenia..

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Štyri európske dátové centrá
 • Bezpečný a súkromný offshore hosting
 • Dobrá hodnota za peniaze
 • Bezplatná migračná služba

Zápory

 • Žiadna telefonická podpora
 • Nie sú k dispozícii žiadne voľné domény ani certifikáty SSL
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me