UnoEuro Review 2020 – videli lepšie dni?

unoeuro baňaAk ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako UnoEuro môžete získať oveľa lepšie servery s podporou 24/7 s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


UnoEuro je malý európsky poskytovateľ hostingových služieb, ktorý sa od roku 2004 zúčastňuje webhostingovej hry. Ich hlavná kancelária je v Dánsku, rovnako ako ich servery. UnoEuro je certifikovaným partnerom Microsoft Gold Hosting Certified Partner, takže je dobre vybavený na poskytovanie spoľahlivých a stabilných hostiteľských služieb ASP a ASP.NET. Ich webová stránka je k dispozícii v angličtine, dánčine a švédčine.

Funkcie a jednoduché použitie

Webové stránky spoločnosti UnoEuro sú pomerne základné, ale priamočiare: existuje iba jedna časť, v ktorej sa uvádza rozsah ich hostiteľských služieb, takže môžete vyskúšajte všetky funkcie svojich štyroch balíkov naraz. Tieto štyri balíčky sú obmedzené na zdieľaný hosting; nemajú žiadne možnosti cloudu, VPS alebo vyhradeného servera.

Všetky plány prichádzajú nemeraná premávka ako aj neobmedzený počet e-mailov, subdomén a úložiska MySQL. Každá úroveň vám dáva viac úložného priestoru, CPU, RAM a MySQL. Okrem toho získate štandardné funkcie zdieľaného hostenia, ako je ochrana HTTPS, bezplatný certifikát Šifrujme SSL, denné zálohy, inštalátor aplikácií jedným kliknutím, prístup SSH a podpora rôznych skriptovacích jazykov. je tu bez obmedzenia počtu domén, ktoré môžete hostiť na účet.

unoeuro-funkcie

Všetky ich servery sú umiestnené v a vysoko zabezpečené dátové centrum v Demark. Nanešťastie nevlastnia dátové centrum; namiesto toho nadviazali partnerstvo so spoločnosťou Zitcom A / S, ďalšou dánskou webhostingovou spoločnosťou. To znamená, že sieťové pripojenie a doba prevádzky servera sú mimo kontroly; z tohto dôvodu neinzerujte pohotovo žiadne záruky dostupnosti alebo SLA na ich webových stránkach.

Tí, ktorí to potrebujú Funkcie špecifické pre spoločnosť Microsoft bude rád vedieť, že UnoEuro je Microsoft Gold Hosting Certified Partner, aby vám mohli poskytnúť vysoko spoľahlivý a stabilný hosting ASP a ASP.NET na serveroch so systémom Windows.

Ceny a podpora

Keďže balíčky UnoEuro sú momentálne obmedzené na zdieľaný hosting, ich ceny sú vysoko cenovo dostupné a zvyčajne pod priemerom na trhu. Jedna vec, ktorá sa mi na nich celkom nepáčila, je to účtujú si nastavovací poplatok za všetky ich hostingové plány a nastavovací poplatok sa môže rovnať niekoľkým mesiacom až polroku vašich ročných nákladov na hosťovanie. Oni tiež poplatok nastaviť poplatky za pridanie ďalších pridružených domén, Preto skutočnosť, že inzerujú „žiadny limit“ na počet domén na jeden hostingový účet, bola trochu zavádzajúca.

Nie je k dispozícii žiadna bezplatná verzia ani bezplatný plán, hoci obsahovali aj 14-denná záruka vrátenia peňazí – táto záruka vrátenia peňazí je dosť priekopnícka podľa priemyselných noriem.

Na základe podpory preukázali, že majú kompetentný a pohotový tím. Prial by som si, aby mali k dispozícii viac podporných kanálov a technickej dokumentácie. Momentálne ste vy ich môže kontaktovať iba prostredníctvom vstupeniek na podporu.

Koľko stojí UnoEuro? UnoEuro ponúka plány od 2 do 22 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán UnoEuro by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. UnoEuro vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti UnoEuro tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti UnoEuro? UnoEuro nie je hodnotené ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že UnoEuro je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa UnoEuro vyrovná konkurencii?

Zdá sa, že v tomto okamihu UnoEuro urobil maximum, čo sa dá, so svojimi obmedzenými zdrojmi a malou veľkosťou tímu; ponúkajú slušné zdieľané hostingové balíčky s lepšou ako priemernou podporou. Nedostatok škálovateľnosti v ich rozsahu služieb sa však môže ukázať ako odstrašujúci prostriedok pre zákazníkov, ktorí očakávajú rast v blízkej budúcnosti..

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

  • Zdieľané plány hostenia zahŕňajú neobmedzenú šírku pásma
  • Microsoft Gold Hosting Certified Partner
  • Jednoduchá a priama webová stránka
  • Zabezpečené dátové centrum v Dánsku

Zápory

  • Kanály s obmedzenou podporou
  • Vysoké náklady na nastavenie
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me