United Hosting Review 2020 – To nie je zlé, ale videli sme lepšie

Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako UnitedHosting môžete získať oveľa lepšie servery s podporou 24/7 s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Spoločnosť UnitedHosting, založená v roku 1998, je spoločnosť a Hostiteľská služba založená na Spojenom kráľovstve ktorý ovláda viac ako 150 000 webových stránok. Ponúka základné plány zdieľaného hostenia, optimalizované VPS, cloudové riešenia a dedikované servery. Od septembra 2018 začala spoločnosť UnitedHosting ponúkať svoje zdieľané hostingové služby prostredníctvom sesterskej spoločnosti Hosting UK.

UnitedHosting

Funkcie a jednoduché použitie

99,999% uptime rekord, Zdieľané a špecializované hostingové služby spoločnosti UnitedHosting ponúkajú vynikajúcu spoľahlivosť. To je čiastočne vďaka špičkové servery od spoločnosti Dell a komplexné monitorovacie služby spoločnosti. Okrem toho získate denné zálohy mimo web a vysokú úroveň podpory, takže tu nie je pochýb o bezpečnosti ani výkone.

Jedna vec, ktorú si však všimnete, je to zdieľané hostingové balíčky tu neponúkajú veľa úložiska. Napríklad bronzový plán základnej úrovne ponúka iba 200 MB miesta na disku a 5 GB prenosovú šírku pásma. Dokonca aj balík Platinum najvyššej úrovne zaberá iba 2 GB miesta na disku a 20 GB dátový prenos. To znamená, že na zdieľaných plánoch hostingu nebudete môcť hostovať webové stránky s ťažkým obsahom médií.

UnitedHosting-funkcie

So zdieľanými plánmi hostenia tu získate štandardne nasledujúce funkcie:

 • 100% dostupnosť SLA
 • Podpora PHP 5
 • Okamžité zálohy
 • FTP a SSH prístup
 • Neobmedzené subdomény a databázy MySQL 5
 • Vyhradené adresy IP

Registrácia je jednoduchá. Váš účet bude aktívny v okamihu zadania objednávky a zaplatenia. S každým plánom získate prístup k inštalácii cPanel pomocou inštalátor jedným kliknutím ktoré vám umožňujú nastaviť blog alebo webovú stránku pomocou redakčných systémov s otvoreným zdrojom, ako sú napríklad WordPress a Drupal. Na začiatok stránky UnitedHosting zálohuje súbory vašich webových stránok a e-maily niekoľkokrát denne.

Ak vlastníte webové stránky kritické pre úlohy, ktoré vyžadujú vyhradenú pamäť RAM, úložný priestor a bezchybný čas prevádzky, potom zvážte vysoko výkonné dedikované servery tu.  Stabilné a bezpečné, tieto servery sú postavené na výkonnom hardvéri a zahŕňajú licencovaný softvér. Môžete si vybrať medzi servermi, ktoré bežia na procesoroch Dual Intel Xeon E5 alebo Intel Xeon E3. So serverom získate aj doplnky, ako sú databázy MySQL, neobmedzené poštové schránky a parkované domény.

Ceny a podpora

Pokiaľ ide o určovanie cien, spoločnosť UnitedHosting porovnáva svoje náklady s úplnou sadou funkcií. Pri zdieľanom hostovaní nemáte veľa zdrojov, ale aspoň získate skvelé výhody ako sú neobmedzené subdomény, databázy MySQL a vyhradené adresy IP.

UnitedHosting nemá žiadne skryté poplatky, aj keď účtuje poplatky za nastavenie vyhradených serverov. Cena nezahŕňa DPH, takže pri objednávaní balíka môžete nakoniec zaplatiť o niečo viac.

Páči sa mi skutočnosť, že táto spoločnosť neatraktuje zákazníkov s počiatočnými ponukami a neskôr zmení ceny (ako je to v prípade mnohých iných poskytovateľov hostingu). Aj keď sa mi tu nepokladajú obmedzenia zdrojov, na zdieľaných serveroch existuje prinajmenšom zásada „nedostupnosti“. Z dlhodobého hľadiska by vám to malo priniesť lepší výkon pre váš web.

S priemerným časom odozvy 15 minút má UnitedHosting jeden z najcitlivejších podporných tímov, aké som kedy videl. Spoločnosť je vlastný technický tím je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom e-mailu, live chatu a telefónu.

UnitedHosting

Jedno upozornenie: keď som sa pokúsil kúpiť zdieľaný hosting prostredníctvom UnitedHosting, narazil som na bezpečnostné upozornenie, ktoré naznačuje, že platnosť certifikátu spoločnosti SSL vypršala. V tejto súvislosti som kontaktoval zákaznícku podporu. Kým agent naživo vysielal takmer okamžite, iba mi povedal, aby som obišiel bezpečnostné upozornenie a pokračoval v nákupe.

Toto je obrovský dôvod na obavy: ak spoločnosť neudržiava zabezpečenie svojich webových stránok aktuálne, a čo servery, na ktorých sú hostené jej zákazníci? Z tohto dôvodu by som mal postupovať obozretne, kým spoločnosť – prinajmenšom – spoločnosť neobnoví svoj certifikát SSL.

Koľko stojí UnitedHosting? UnitedHosting ponúka plány od 8 do 22 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán UnitedHosting by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. UnitedHosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z UnitedHosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti UnitedHosting? Spoločnosť UnitedHosting nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. To však môže byť tiež dôsledkom toho, že spoločnosť UnitedHosting je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa UnitedHosting vyrovná konkurencii?

Spoločnosť UnitedHosting, ktorá pôsobila viac ako desať rokov, chápe svoj trh veľmi dobre. Spoločnosť poskytuje cenovo dostupné plány zdieľaného hostenia a škálovateľnú infraštruktúru VPS navrhnutú s ohľadom na výkon a bezpečnosť.

Spoločnosť UnitedHosting môže ponúkať kvalitné služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s internetom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • 24/7 zákaznícka podpora
 • Plne riadená služba vyhradeného hostingu
 • Servery optimalizované pre rýchlosť
 • 100% bezplatná migrácia webových stránok

Zápory

 • Dodatočná 20% DPH
 • Podpora PHP iba ​​do verzie 5
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me