TransIP Review 2020 – Vyzerá dobre, ale čo je úlovok?

transip baňa


TransIP je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.

TransIP je holandská spoločnosť, ktorá podniká od roku 2003. Ich zoznam funkcií je solídny pre hosting webových stránok s jednou doménou, kompletný s robustným úložiskom, databázovou podporou a neobmedzenou šírkou pásma. Ak však potrebujete niečo viac, hľadajte inde.

Funkcie a jednoduché použitie

TransIP ponúka zdieľané hostingové služby založené na Linuxe na samostatne vyvinutých serveroch, aby sa zabezpečila maximálna dostupnosť. Všetky plány majú nasledujúce funkcie.

 • 10 GB alebo viac úložného priestoru
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Podpora databázy MySQL
 • Najmenej päť e-mailových adries

TransIP obsahuje niekoľko pekných funkcií s pridanou hodnotou podpora najnovšej verzie PHP a bezplatných SSL certifikátov. Mnoho hostiteľov účtuje poplatok za certifikáty SSL navyše. Tiež získate denné zálohy s prístupným až 10 dní obnovených dát.

transip-funkcie

TransIP sa neodporúča pre väčšinu začiatočníkov, pretože nemá vytvorenú automatickú inštaláciu alebo drag and drop. Môžete sa rozhodnúť pre registráciu pre ich hosting WordPress, ktorý má rovnaké funkcie ako štandardný hosting, ale má WordPress predinštalovaný.

V opačnom prípade je hosting cPanel jednoduchý a tí, ktorí vedia, ako vytvárať webové stránky, budú mať pri používaní tohto hostiteľa malé problémy..

TransIP ponúka tri úrovne hostenia, všetky s vyššie uvedenými funkciami, iba s nasledujúcimi rozdielmi:

Web Hosting SWeb Hosting LWeb Hosting XL
skladovanie10GB50GB100GB
databázy110100
Emailové adresy550neobmedzený

Ceny a podpora

Najväčšou výzvou pri používaní služby TransIP je to, že s týmto účtom získate iba jednu doménu a nejde o bezplatnú doménu. Vo svojom pláne nemôžete hosťovať žiadne ďalšie webové stránky, a to bola hlavná sťažnosť potenciálnych zákazníkov v súvislosti s touto službou. Ceny za plány sa tiež zmenia po jednom mesiaci. Všetky propagačné ponuky sa vzťahujú iba na prvý mesiac.

Ako už bolo spomenuté, ponúkajú hosťovanie WordPress, ale všetok ich hosťovanie WordPress je štandardné plány s predinštalovaným WordPress. Ceny sú rovnaké. Pokiaľ nie ste odhodlaní používať iba WordPress, bolo by lepšie, keby ste cPanel hostili a nainštalovali WordPress manuálne..

Niet divu, že podpora zákazníkov je tiež ohromujúca. V súčasnosti ponúkajú iba podporu vedomostnej základne a online predaj vstupeniek. Ak chcete hovoriť s podporou zákazníka, musíte mať platený účet. Tvrdia, že na všetky žiadosti odpovedajú do hodiny, dokonca aj cez víkendy. Lepšie by boli, keby ponúkli aspoň živú podporu chatu.

Koľko stojí TransIP? TransIP ponúka plány od 2 do 11 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán TransIP by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. TransIP vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z TransIP tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti TransIP? TransIP nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. To však môže byť tiež dôsledkom toho, že TransIP je malý poskytovateľ služieb hostingu v radare. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa TransIP zhoduje s konkurenciou?

Ak chcete hostiť iba jeden web a chcete dostatok úložného priestoru, šírky pásma a e-mailovej schránky za prijateľnú cenu, môže byť pre vás TransIP vhodný. jaAk potrebujete hosťovať viac webových stránok alebo máte v pláne to urobiť v budúcnosti, musíte sa pozrieť inde.

TransIP môže ponúkať agood služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • 10 GB alebo viac úložného priestoru
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Denné zálohy

Zápory

 • Môže byť hostiteľom iba jednej domény
 • Žiadny live chat alebo telefonická podpora
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map