Towebs Review 2020 – Stojí tento webový host za svoje peniaze?

So sídlom v Argentíne a obsluhujúcim prevažne španielsky hovoriacu zákaznícku základňu v Južnej a Severnej Amerike, Towebs ponúka nielen služby webhostingu, ale aj prémiového tvorcu webových stránok. Spoločnosť bola založená v roku 1999 a teraz prevádzkuje viac ako 65 000 webových stránok pre zákazníkov z 23 rôznych krajín sveta.


Towebs

Funkcie a jednoduché použitie

Veže majú iba tri plány webhostingu primárne určené pre začínajúce podniky a malé a stredné podniky. Tieto sa pohybujú od a ľahký základný plán určený pre nových webmasterov na neobmedzené cloudové hostingové plány pre tých, ktorí požadujú väčšiu spoľahlivosť svojich serverov. Každý z ich plánov obsahuje:

 • Inštalátor aplikácií jedným kliknutím so 180 a viac aplikáciami
 • 99,9% inzerovaných uptime
 • E-mailové účty POP3 a IMAP
 • Antivírusový skener
 • Štatistika návštevníka
 • Systém manuálneho zálohovania
 • Podpora skriptovacích jazykov ako PHP 4.4 – 7.0, Python, Ruby a Perl

Ak si Ak plánujete spustenie obchodu s elektronickým obchodom, ich neobmedzený plán hostenia v cloude je najlepšou voľbou. Táto vlastnosť Úložisko SSD a neobmedzené databázy MySQL okrem niekoľkých predinštalovaných aplikácií elektronického obchodu, takže môžete začať s budovaním svojho internetového obchodu hneď po vybalení z krabice.

Avšak, ak ste začiatočník, ktorý nemá technické know-how na vytvorenie webovej stránky, možno by ste sa mali pozrieť na ich balík na tvorbu webových stránok. To zahŕňa viac ako 150 pripravené a plne reagujúce šablóny. Okrem toho ich integrácia sociálnych médií a e-mailový marketing uistite sa, že môžete spravovať všetky aspekty svojej webovej stránky bez toho, aby ste si najali odbornú pomoc.

Servery v Towebs sú denne monitorovaný na škodlivý softvér. V ponuke sú tiež certifikáty SSL, ktoré môžete použiť na ďalšie zabezpečenie svojho webu – bohužiaľ nie sú bezplatné.

Vystúpili pre mňa dve červené vlajky. Prvým je to zatiaľ čo služba Towebs inzeruje 99,9% dostupnosti, zdá sa, že neexistuje žiadna zmluva SLA, ktorá by túto zálohu podporovala. Toto sa ma týka, pretože používatelia oznámili prestoje vždy, keď služba Towebs vykonáva údržbu, a vo všeobecnosti nereagujú na otázky zákazníkov pri týchto príležitostiach. Ďalej, oni neposkytujú automatické zálohy, takže budete musieť pravidelne upravovať svoje webové stránky manuálnym zálohovaním.

Ceny a podpora

Towebs má iba tri balíčky, takže sú aby ich cenové programy boli celkom jednoduché.  Môžeš buď platiť mesačne alebo ročne (štvrťročne alebo ročne v prípade plánu Mini Web Hosting). Ročný plán získa miernu zľavu. Ak však chcete maximalizovať svoju investíciu, najlepšou stávkou je zaregistrovať sa na automatický dlh pomocou kreditnej karty – získate tak obrovskú zľavu minimálne počas prvých šiestich mesiacov..

Po tom, ako bolo argentínske peso pred desiatimi rokmi devalvované voči americkému doláru, spoločnosť Towebs prešla na kótovanie svojich cien v pesách, aby sa ich balíčky stali dostupnejšie pre svojich zákazníkov. Celkovo sú za primeranú cenu, aj keď o niečo drahšie stránky pre argentínsky trh. To hovorí, berúc do úvahy slabú spätnú väzbu od používateľov Videl som ich službu možno to nestojí za to a nakoniec vás to môže stáť oveľa viac, ako ste si mysleli. Ak ste nováčik, mali by ste radšej ísť niekam inam, kde máte zaručený plynulý výkon za rovnaké množstvo peňazí. Majú a desaťdenná záruka vrátenia peňazí, ale toto je príliš málo času na to, aby ste si všimli problémy so službou.

Pokiaľ ide o ich podporu: Keď som vstúpil na ich webovú stránku, okamžite ma uvítal kontextový chat naživo. To bolo mierne dráždivé, ale stále s niečím môžem žiť. Chatovací agent ma pôvodne pozdravil po španielsky, ale na moju žiadosť prešiel na angličtinu. Bol priateľský, nápomocný a okamžite odpovedal na všetky moje otázky. oni majú tiež telefónne číslo, systém lístkov a stránku Facebooku môžete sa k nim dostať na adrese.

Ako sa Towebs zhoduje s konkurenciou?

Towebs je adekvátny poskytovateľ hostingu pre používateľov v argentínskom webhostingovom priestore. Väčšie firmy, ktoré vyžadujú rýchle rýchlosti servera a vynikajúce doby prevádzky podporované zmluvou SLA, by sa však mali pozrieť inde..

Pros

 • Priateľská podpora zákazníkov
 • Desaťdňová záruka vrátenia peňazí
 • K dispozícii je nástroj na tvorbu webových stránok
 • K dispozícii je neobmedzený počet balíkov

Zápory

 • SSL certifikáty nie sú poskytované zadarmo
 • Podpora niekedy nereaguje, najmä počas prestojov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me