Total Server Solutions Review Review 2020 – Čo hovoria používatelia?

Total Server Solutions je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nezodpovedá veľkým značkám Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Ako už názov napovedá, Total Server Solutions poskytuje plne spravované servery, ako aj služby v oblasti správy, obnovy a údržby serverov jednotlivcom aj firmám všetkých veľkostí. Majú dátové centrá umiestnené po celom svete, vrátane Spojených štátov, Kanady, Amsterdamu, Londýna, Tokia a Sydney. Spoločnosť bola založená v roku 2005 a momentálne sídli v Atlante v Gruzínsku.

Funkcie a jednoduché použitie

Celkový počet serverových riešení je známy pre svoje balíčky pre správu serverov, ktorý umožňujú spoločnostiam zadávať externe údržbu a správu svojich serverov, namiesto toho, aby na prácu vykonávali najímanie väčšieho počtu zamestnancov IT. Súčasťou balíka Total Server Management je:

 • Dostupnosť, aj keď sa váš server nachádza mimo ich zariadení
 • Varovania a varovania pri každej udalosti
 • 30-minútová doba odozvy na akékoľvek problémy (priemer je <10 minút)
 • Každý mesiac až 30 minút so svojím technickým tímom
 • R1Soft Zálohovanie servera
 • Odborné monitorovanie všetkých služieb na vašom serveri
 • Päťhodinové reaktívne monitorovanie a proaktívne záplatovanie
 • Viac ako tucet ďalších služieb

Total Server Solutions ponúka aj individuálne služby, ako je optimalizácia servera, obnova a migrácia.

Total Server Solutions poskytuje okrem svojich služieb v oblasti správy aj elektronický obchod a webhosting v cloude. ich Panvice elektronického obchodu sú vynikajúce pre internetové obchody všetkých veľkostí. Hostiteľský plán elektronického obchodovania pri spustení obsahuje:

 • 5 GB úložného priestoru
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzený počet účtov FTP
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Bezplatný jednoročný certifikát SSL
 • CloudFlare
 • 250+ inštalácií aplikácií jedným kliknutím

Na druhej strane spektra poskytuje hostingový plán elektronického obchodu Enterprise 10x množstvo ukladacieho priestoru a vyhradenú adresu IP..

Ceny a podpora

Neexistuje žiadny bezplatný plán, ale je to pochopiteľné vzhľadom na jeho ponuku produktov. Ich plány začínajú od nich cenovo dostupné riešenia elektronického hostenia, ísť až po vysoko výkonné cloudové hostingové balíčky. Ich prémiový balík tiež ponúka vyhradenú správu serverov. ich Súčasťou balíčkov pre e-commerce hosting je 60-dňová záruka vrátenia peňazí.

Total Server Solutions

Vzhľadom na úroveň služieb, ktoré ponúkajú, nie je žiadnym prekvapením, že prechod medzi plánmi je trochu viac zapojený ako iba kliknutie na tlačidlo na vašom portáli pre správu účtu. Ak chcete získať viac podrobností o inovácii alebo znížení vášho plánu, musíte hovoriť so zástupcami zákazníckeho servisu.

Total Server Solutions sa pýši najvyššou úrovňou podpory zákazníkov vstupenky reagovali do 10 minút bez ohľadu na dennú dobu. Podpora je k dispozícii 24 hodín denne. Každý agent je vysoko kvalifikovaný správca systému schopný odborne riešiť akékoľvek technické otázky. Keď som ich kontaktoval prostredníctvom živého chatu, bol som za minútu pripojený k agentovi. Total Server Solutions má na svojej webovej stránke uvedené aj e-mailové a bezplatné číslo.

Koľko stojí serverové riešenia Total Server Total Server Solutions ponúka viacero programov s cenami od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Total Server Solutions by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Total Server Solutions vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Total Server Solutions tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora Total Server Solutions? Total Server Solutions nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že Total Server Solutions je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Total Server Solutions prispôsobuje konkurencii?

Total Server ponúka nadštandardné služby a darí sa im to dobre. Ak hľadáte spoľahlivý, mimoriadne dobre podporovaný hostingový plán pre elektronický obchod alebo špecializovaného špecialistu na správu serverov, s serverovými riešeniami Total Server Solutions nemôžete pokaziť..

Total Server Solutions môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Vynikajúci výkon servera a dostupnosť
 • Mimoriadne pohotová podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Podporné stredisko obsadené vysokokvalifikovanými správcami
 • Prémiové riešenia elektronického obchodu s neobmedzenou šírkou pásma

Zápory

 • Nie je vhodný pre jednotlivcov alebo startupy
 • Môže byť drahý
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me