Top.Host Review 2020 – Prečo je to vaša najlepšia stávka

Top.HostTop.Host je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky, ako je napríklad Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Top.Host bola založená v roku 2005 a vyvíjala sa pridaním nových funkcií takmer každý rok. Jej tím sa skladá z profesionálnych technikov, ktorí sa venujú poskytovaniu najlepších služieb v odbore.

Hlavná webová stránka Top.Host je v angličtine, ale niektoré zo samostatných podporných stránok sú v gréčtine.

Funkcie a jednoduché použitie

tophost 1

Top.Host ponúka celý rad funkcií, ktoré slúžia rôznym priemyselným odvetviam. Medzi tieto vlastnosti patrí:

 • Nemeraný dopravný a skladovací priestor
 • Optimalizácia zabezpečenia a vysoká dostupnosť
 • Bezplatná migrácia stránok
 • 24/7/365 monitorovanie
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Neobmedzené databázy MySQL a e-mailové účty
 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí

Najlepšie ponuky štyri plány webhostingu. pravidelné plány webhostingu začnite so štandardnými zdrojmi a umožnite hosťovanie iba jednej dynamickej webovej stránky, ale je možné ju inovovať tak, aby hostila neobmedzený počet webových stránok s ďalšími zdrojmi. Dostanete bezplatné doménové meno, zadarmo Šifrujme SSL certifikát a bezplatná migrácia profesionálnych webových stránok. Tiež dostanete bezplatná správa DNS takže môžete spravovať záznamy vrátane SRV, MX, NS a dokonca aj CNAME.

Ak out-pestovať pravidelné hosting plány a potrebujú vyššie zdroje a vyššiu dostupnosť balíček „Big Bang“ najvyššej úrovne bude pre vás ten pravý. Toto prichádza tri príchute na semi-dedikovaných serveroch, ktoré spravidla obsahujú disky NVMe, ochranu proti spamu, nepretržité monitorovanie, tri denné zálohy webových stránok a nepretržitú prevádzku.

Najčastejšie použitia optimalizovaná moderná technológia poskytovať svojim zákazníkom bezpečný, elastický webhosting. Okrem toho má optimalizovaná rýchlosť a výkon použitím Speed ​​Cache a SSD technológia.

Ako alternatívu k zdieľanému hosťovaniu sa môžete namiesto toho rozhodnúť Hosting VPS s vynikajúcimi vlastnosťami vrátane vzdialený reštart, výber z Distribúcie Windows a Linux, a výber ovládacích panelov. Toto je aktivované ihneď po vykonaní platby a úložisko SSD sa pohybuje v rozmedzí od 20 GB do 200 GB v prípade plánov Windows aj Linux VPS..

Ceny a podpora

Top.Host

Najlepšie ponuky priemerne dobré ceny pre svoje výrobky v jednomesačnom až trojročnom fakturačnom cykle s a zľava na dlhodobý záväzok pri prvej objednávke.

Môžete platiť cez PayPal, kreditné karty, Paysafecard alebo bankovým vkladom a dostanete a veľmi veľkorysá 90-dňová záruka vrátenia peňazí ktorá vám dáva plné tri mesiace na rozhodnutie, či ste plne zaviazaní tomuto poskytovateľovi.

Hore.Host je hrdý na to 24/7 podpora, ku ktorým máte prístup prostredníctvom živého chatu, lístka, telefónu alebo e-mailu. Odpovedal som takmer okamžite, keď som testoval kanál na živý chat.

Ak sa chcete pokúsiť podporiť seba, môžete využiť výhody videonávody a podrobná vedomostná základňa ktorá je na rozdiel od zvyšku webovej stránky Top.Host prevažne v gréčtine.

Koľko stojí Top.Host? Top.Host ponúka plány od 4 do 23 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý Top.Host plán by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Top.Host vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Top.Host tu.
Aká dobrá je podpora zákazníkov spoločnosti Top.Host? Top.Host nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom Top.Host bytia malé, pod radarom, poskytovateľa hostingu. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Top.Host zhoduje s konkurenciou?

Spoločnosť Top.Host s dátovými centrami vo Francúzsku, Holandsku a Nemecku je hodnotovo orientovaný predajca webhostingu, ktorý ponúka kvalitné hostingové služby využívajúce súčasné technológie na zvýšenie ochrany a výkonu..

Host.Host môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Optimalizovaná rýchlosť a bezpečný hosting
 • Efektívna podpora 24/7
 • Flexibilné podmienky fakturácie so zľavami

Zápory

 • Žiadny bezplatný tvorca webových stránok
 • Žiadny inštalačný program na jedno kliknutie
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me