TMDHosting Review 2020 – Vyzerá dobre, ale čo je úlovok?

Webhosting pre Linux a Windows s nepretržitou podporou

Preskúmal som TMDHosting ako súčasť ambiciózneho projektu všetkých najzávažnejších a profesionálnych spoločností poskytujúcich webhosting. Zistite, kto urobil rez z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting. 


viacnásobný víťaz, TMDHosting bol menovaný najlepším poskytovateľom phpBB a najlepším poskytovateľom CMS Made Simple do jedného roka od jeho uvedenia na trh. Bol pomenovaný editorom časopisu PC Mag a tvrdil, že používa viac ako 300 000 webových stránok.

TMDHosting ponúka zdieľaný hosting, VPS hosting, dedikované servery a cloud hosting a tiež ponúka špecializované programy pre predajcov a pridružené spoločnosti.. Ale je tento hostiteľ všetko, na čo je prasknutý?

Je pravda, že má všeobecne veľmi dobré recenzie, ale používatelia nahlásili problémy spojené s zlúčením z bežného hostovania do cloudového hostingu a vyjadrili obavy týkajúce sa jeho pravidiel zrušenia a vrátenia platby. Podpora nemusí byť nevyhnutne najlepšia, ale možno je to len prípad získania toho, za čo platíte.

S akýmkoľvek webovým hostiteľom budete môcť nájsť kombináciu pozitívnych aj negatívnych recenzií. To je len povaha podnikania. Ako vo väčšine hostingových spoločností, TMDHosting má svoje klady a zápory a určite to nie je pre každého.

Kľúčom je zistiť, či je to pre vás tá správna webhostingová spoločnosť, a to je miesto, kde táto recenzia prichádza. Prečítajte si ďalšie informácie o TMDHosting a zistite, či by to mohlo byť vhodné..

Rýchlejšie zdieľaný hosting a spravované plány WordPress

TMDHosting má väčšinu funkcií, ktoré od webových hostiteľov očakávate, napríklad (vysoko nad par) 99,999% záruka dostupnosti, bezplatný prevod názvu domény alebo webu, tvorca webových stránok typu drag-and-drop a stovky inštalátorov s otvoreným zdrojom.

Pozrime sa na niektoré zo zaujímavejších funkcií TMDHosting.

Veľkorysé pridelenie zdrojov

V prvom rade je TMDHosting pozoruhodný, pretože jeho predajné ceny z neho robia jednu z najlacnejších riadených možností hostenia tam, kde neobmedzený priestor SSD, neobmedzená šírka pásma a bezplatné doménové meno hodený na najzákladnejší plán. Nebudete mať rovnakú úroveň výkonu, akú by ste dosiahli od prémiového poskytovateľa hostingu, ale za svoje peniaze získate dobrú hodnotu.

Denné zálohy zadarmo

Neviem o vás, chlapci, ale prevádzkujem webové stránky na osobné aj profesionálne použitie. S niekoľkými webmi, ktoré sa obávajú a neúprosnými termínmi, som vedel, že som zabudol zálohovať svoje stránky, a viackrát som ich musel znova vytvoriť. S TMDHosting automatické bezplatné denné zálohy, nemusíte si robiť starosti, aj keď je vždy dobré vytvoriť si vlastné zálohy len pre prípad.

Rýchlejšie načítanie

TMDHosting sľubuje ponúknuť 16x vyššia rýchlosť načítania stránky po skombinovaní tri vrstvy ukladania do vyrovnávacej pamäte (APC, OPCache a Varnish) s jednotkami SSD (Solid State Drive) aby sa stránky načítali čo najrýchlejšie. Nejde o kúzelnú guľku a nevylieči nedbalý web, ale stále by to malo byť výrazne rýchlejšie, ako keby ste používali takmer identického hostiteľa, ktorý tieto funkcie neponúka..

TMD-hosting-Features1

Živá ochrana pred malvérom

Spoločnosť tvrdí, že ponúka „vojenské zabezpečenie “prostredníctvom webového firewallu na báze BitNinja. Toto je dobrá správa, ak sa obávate hackov a porušení, najmä pri prevádzkovaní webových stránok elektronického obchodu alebo pri ukladaní osobných údajov. Žiadny systém na ochranu pred malvérom nie je spoľahlivý, ale systém TMDHosting je lepší ako väčšina.

TMD-hosting-features2
TMD Hosting má elegantný proces registrácie a vytvorenia účtu. Akonáhle budete mať svoje prihlasovacie údaje, je ľahké začať s inštalátormi na jedno kliknutie a tvorcom webov drag and drop, hoci jeho rozhranie je trochu neohrabané.

Inštalátori na jedno kliknutie

Ponuky TMDHosting inštalátory na jedno kliknutie pre WordPress a viac ako 300 aplikácií, špecializujúca sa na open-source hosting pre všetko od PrestaShop a OpenCart po Joomla a WordPress. Aj keď nemá inštalačný program pre softvér, ktorý chcete používať, je dobré, že ho budete stále podporovať, ak odovzdáte inštalačný program cez FTP..

Bezplatný prevod názvu domény / webovej stránky

Namiesto toho, aby ste sa museli starať o migráciu stránok a databáz sami, môžete nechať TMDHosting, aby sa o vás postaral. Aj keď pracujete na novej stavbe, má preddefinované prostredie WordPress a pokrývajúce bránu firewall a bezpečnostný softvér vo vašom mene. To je ešte jedna vec, ktorú by ste si mali robiť starosti.

TMD-hosting-jednoduchosť použitie1

Vytvorenie účtu

TMDHosting jasne premyslel svoj proces na palube, čo uľahčuje porovnávanie balíkov a nákup, keď prídete k rozhodnutiu. Niektorí weboví hostitelia vás čakajú až 48 hodín, kým získate prístup k svojmu novému hostingovému účtu po uskutočnení nákupu. Pri TMDHosting zvyčajne objednávku overí a založte si účet behom pár minút. To je dobrá správa, ak sa ponáhľate!

Prečítajte si o mojich úplných skúsenostiach s vytvorením účtu pomocou TMD Hosting.

Pripojenie domény a inštalácia WordPress

Je pekné a jednoduché vyhľadať si názov svojej bezplatnej domény alebo importovať jeden z vašich vlastných. S novým hostingovým balíkom budete okamžite v prevádzke. Po pripojení domény vám to umožní prístup k cPanel nainštalujte WordPress iba niekoľkými kliknutiami. Je to priateľské pre začiatočníkov počas celého procesu a služby zákazníkom sú ľahko dostupné, v nepravdepodobnom prípade uviaznu.

Kliknite sem, aby ste si prečítali podrobného sprievodcu pripojením domény a inštaláciou programu WordPress na server TMDHosting.

(Nie celkom) 99,99% dostupnosti

Možno je to preto, že sa viac zameriava na bezpečnosť a na udržanie nízkych nákladov, alebo sa to možno stáva len každej spoločnosti, ale TMDHosting nemá najlepšiu povesť, pokiaľ ide o výkon, napriek prísľubom rýchlych časov načítania. Bieloruský recenzent Yauhen Kuchynski povedal: „Počas troch mesiacov boli servery šesťkrát nefunkčné. Dnes je môj web nedostupný šesť hodín. “

Nie je neobvyklé, že hostingové spoločnosti ponúkajú 99,99% dostupnosti a neplnia túto hranicu, pretože sa zvyčajne skrýva v doložke, ktorá zákazníkom dáva späť malú sumu peňazí, a zvyčajne iba vtedy, keď o to požiadate. Ak je pre vás dôležitá dostupnosť, mali by ste pred nákupom vždy skontrolovať drobný výtlačok a prečítať si recenzie od ostatných zákazníkov.

Z dôvodu týchto obáv týkajúcich sa rýchlosti načítania a doby prevádzkyschopnosti sme si mysleli, že by sme to sami preverili a pomocou testu Sucuri Page Load Test spustíme výsledok testu rýchlosti. Výsledky môžete vidieť na snímke obrazovky nižšie. Ukazuje sa, že zatiaľ čo TMDHosting má zvyčajne rýchly čas pripojenia, prvý bajt a celková rýchlosť sú spravidla iba rýchle v západnej Európe. Časť tohto je však pravdepodobne až tam, kde sú umiestnené fyzické servery.

TMD-hosting-performance1

To neznamená, že to nestojí za to použiť, ale stojí za to byť opatrný a poznať obmedzenia. Ak je váš web kritický a vyžaduje neustále prevádzkyschopnosť a rýchle rýchlosti na celom svete, oplatí sa zaplatiť poplatok špecializovanému poskytovateľovi. Ak ty väčšinou sa predávajú do západnej Európy a nemáte rozpočet na prácu so špecializovanými hostiteľmi, držte sa TMDHosting.

Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale nie vždy je najoddanejšia

Jedným z veľkých predajných miest TMDHosting je skutočnosť, že ponúka podporu 24/7/365, ale je potrebné ju upozorniť: nie vždy dodržiava svoj sľub, že bude „najoddanejší“.

Niekoľko používateľov sa sťažovalo na neefektívne opravy a občasnú nekompetentnosť, ako aj na chyby, ako je napríklad obnovenie nesprávnej verzie webových stránok zákazníka. Zákaznícky servis sa pokúsi pomôcť, ale nemusia ísť ďalej.

Testoval som live chat, e-mail a podporu vstupeniek. Tu je to, čo som zistil:

Live chat

Pred nákupom som viackrát kontaktoval live chat. Agent vždy reagoval rýchlo a bol veľmi zdvorilý. Položili ste základné otázky (napr. Kde sa nachádzajú vaše servery? Aká je vaša záruka dostupnosti?) Tak, ako by ste očakávali, agent bol ľahko schopný odpovedať na moje otázky týkajúce sa predpredaja.

TMD-hosting-opěrka1

E-mailová podpora

Poslal som e-mail predajnému oddeleniu s otázkou, či plány obsahovali inštalačný program na jedno kliknutie. Do desiatich minút som dostal odpoveď na celú svoju otázku. Operátor bol opäť nápomocný a slušný.

TMD-hosting-support2

Podpora vstupeniek

Aj keď to nie je k dispozícii pre iných zákazníkov, po vytvorení účtu máte možnosť odoslať podporné vstupenky prostredníctvom správcu. Predložil som lístok s otázkou, či je možné WordPress nainštalovať pomocou inštalačného programu na jedno kliknutie. Agent odpovedal do 25 minút a odpovedal na moje otázky v plnom rozsahu.

TMD-hosting-support3
TMDHosting je cenové plány sú celkom rozumné, najmä s 65% zľavou z predaja. Začať môžete za minimálnu cenu mesačne s vrhnutým menom domény zadarmo a akceptuje väčšinu spôsobov platby vrátane kariet Visa, MasterCard, American Express a Discover, PayPal a bankových prevodov..

Rovnako ako u väčšiny poskytovateľov hostingu, aj pri rôznych programoch sa vyskytujú rôzne funkcie, a preto by ste sa mali uistiť, že pred výberom platby vyberiete vhodný plán. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, čo môžete za svoje peniaze očakávať, pozrite si nasledujúcu tabuľku.

zrušenie & náhrady

Ak zmeníte názor, existuje 60-dňová záručná doba vrátenia peňazí, čo je pre vás užitočné, aby ste sa skutočne zasekli a vyskúšali plány. Postup zrušenia a vrátenia platby je jednoduchý, aj keď odchod môže trvať o niečo dlhšie, ako bolo začaté.

Prečítajte si o mojej úplnej skúsenosti so zrušením účtu.

Koľko stojí program TMDHosting? Program TMDHosting ponúka plány od 3 do 8 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán TMDHosting by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. TMDHosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z TMDHosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora TMDHosting? TMDHosting sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že TMDHosting je malý poskytovateľ služieb radaru. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa TMDHosting prispôsobuje konkurencii?

Počúvajte, TMDHosting nie je dokonalý a nenájdete nedostatok frustrovaných bývalých zákazníkov, ktorí nesúhlasia so spoločnosťou. Zároveň ich má každý webový hostiteľ a pokiaľ rozumiete, do čoho sa dostanete, je to všetko celkom dobrý poskytovateľ webhostingu s rozpočtom s niekoľkými vynikajúcimi funkciami, ako sú denné zálohy.

Je ľahké začať, ale ak nevyberiete ten správny plán, budete rýchlo frustrovaní. To isté platí, ak očakávate rozsiahlu podporu, pretože aj keď sú tu technici, ktorí vám pomáhajú 24 hodín denne, nemajú najlepšiu povesť medzi zákazníkmi aj bývalými zákazníkmi..

Nakoniec dostanete to, za čo platíte, a pokiaľ neprídete s nerealisticky vysokými očakávaniami, TMDHosting vás nezklame. Dúfam, že vám tento sprievodca pomohol pochopiť, či je pre vás to pravé.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me