Surftown Review 2020 – Je to rozumná investícia?

Surftown je v poriadku, ale nie je dosť dobrý. Zatiaľ čo Surftown je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Spoločnosť Surftown bola založená ako dánska spoločnosť so sídlom v Kodani v roku 2013 ako sesterská spoločnosť pre skupinu Coheasio. Odvtedy sú dôsledným poskytovateľom cenovo dostupných a spoľahlivých riešení zdieľaného webhostingu v regióne. Teraz poskytujú svoje služby v dánčine a švédčine. Sú známe tým, že poskytujú veľmi ľahko použiteľné hostingové riešenia s veľkou podporou a slušnou sadou funkcií.

Surftown

Funkcie a jednoduché použitie

Aj keď možno budete musieť zaplatiť za niektoré zo svojich služieb alebo funkcií, stále je výhodou, že ponúkajú všetky náležitosti, ako napríklad:

 • Registrácia domény
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Zálohy a obnova dát (za príplatok)
 • Migrácia (za príplatok)

Ponúkajú tiež služby a funkcie, ktoré zlepšia zážitok pre takmer každého, kto hľadá hosting:

 • Profesionálne IT služby: Poskytujú služby, ktoré sú užitočné pre každého s malými skúsenosťami alebo časom, ako je napríklad údržba stránok WordPress, migrácia, správa DNS a konverzia stránok.
 • Inštalácia WordPress jedným kliknutím: Môžete nainštalovať WordPress, Joomla, phpBB atď., Ktoré sú najobľúbenejšími redakčnými systémami na svete, jednoducho z hlavného panela hosťovania..
 • Surftown SiteBuilder: Surftown SiteBuilder je veľmi ľahko použiteľný nástroj pre začiatočníkov na vytváranie vlastných moderných webových stránok a dodáva sa so 40 šablónami.

Hosting s Surftown je veľmi jednoduchý. Ich cenové plány sú jednoduché a nedochádza k žiadnym podvodom, pokiaľ ide o registráciu a nastavenie hostingového riešenia. Poskytujú ovládací panel veľmi vhodný pre začiatočníkov, ako aj softvér, ako je WordPress, vlastný SiteBuilder a Windows ASP.NET, aby uspokojili potreby každého hosťa.

Ceny a podpora

Ako poskytovateľ zdieľaného webhostingu sú cenové plány a produkty na webe Surftown veľmi jednoduché. Ceny na ich stránkach sa počítajú mesačne, ale účtujú sa ročne. Musíte tiež zaplatiť nastavovací poplatok so všetkými plánmi, ktoré idú hore za vyššie plány. Niektoré plány majú pevnú sadzbu na obnovenie plánu, zatiaľ čo iné sú lacnejšie iba pre prvý rok.

Všetky plány majú neobmedzené subdomény, správu DNS, 99,9% záruku dostupnosti, e-mailovú a chatovú podporu, šifrujme SSL a Surftown SiteBuilder. S plánom Starts a Advanced budete musieť platiť navyše za obnovu dát a telefonickú podporu:

 • začína: 1 doména, 20 GB úložného priestoru, 30 GB prenos údajov a 2 GB na úložisko e-mailového účtu. Prioritná podpora je za príplatok.
 • Pokročilé: 20 domén, úložisko 50 GB a prenos údajov 50 GB. ASP.NET, MSSQL a podpora priorít sú tiež odomknuté odtiaľto.
 • Plus: 30 domén, 100 GB úložného priestoru, 100 GB dátový prenos a 10 GB e-mailového úložiska na účet.
 • premium: 100 domén, úložisko 300 GB a prenos údajov 300 GB.

Plány Starts a Advanced sú skutočne vhodné iba pre jednotlivé webové stránky alebo blogy, zatiaľ čo balíky Plus a Premium sú pre malé a stredné podniky. Neexistujú žiadne skutočné riešenia na úrovni podniku,

Ako vidíte, úroveň podpory, ktorú môžete očakávať, závisí od vášho produktu. Celá podpora sa však obmedzuje na úradné hodiny pre stredoeurópsky čas (o 09:00 – 19:00 o pracovných dňoch a o víkendoch od 10:00 do 16:00).. Sľubujú však, že sa k vám vrátia do 24 hodín. Napriek tomuto obmedzeniu je ich podporný personál skvelý na spoluprácu a je odborníkom na riešenie technických problémov s hosťovaním. Majú tiež šikovnú a modernú podpornú vedomostnú základňu.

Ako sa Surftown vyrovná konkurencii?

Aj keď sú vlastnosti ich výrobkov pomerne skromné, poskytujú dostatok zdrojov na pohodlné poskytovanie väčšiny potrieb zákazníkov. Aby boli vždy prístupné, cenovo dostupné a umožnili svojim zákazníkom skvelý zážitok z hostenia, poskytujú všetky potrebné služby, hoci to môže byť spoplatnené.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Jednoduché cenové plány pre zdieľaný hosting
 • Inštalácia WordPress a Softaculous jedným kliknutím
 • Profesionálne IT služby na požiadanie
 • Zdarma Šifrujme SSL

Zápory

 • Podpora je obmedzená na úradné hodiny
 • Iba dánsky a švédsky jazyk
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map