StormWall Review 2020 – Prečo sa používatelia páčia

Stormwall baňaAk ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako StormWall môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


StormWall je slovenská spoločnosť v súkromnom vlastníctve, ktorá ponúka množstvo internetových a hostingových služieb. Špecializujú sa na VPS a dedikovaný serverový hosting, ale majú tiež prémiový zdieľaný hosting SSD s automatickou ochranou DDoS pre jednotlivcov s extrémne bezpečnosťou, ktorí sú ochotní platiť za pokrytie navyše. Ich balíky služieb VPS sú, žiaľ, v priemere najlepšie a poskytujú menej funkcií, ako by ste videli u štandardných poskytovateľov.

Funkcie a jednoduché použitie

StormWall ponúka celý rad plánov VPS s priemernými funkciami, ktoré zahŕňajú:

 • 20 GB alebo viac úložného priestoru SSD
 • Medzi 512 MB a 8 GB pamäte DDR4 RAM
 • Procesory Intel XEON E5-2660v3 pri 2,6 GHz
 • Šírka pásma od 10 do 100 Mb / s
 • Neobmedzená šírka pásma
 • L3-L7 DDoS štandard ochrany

mám rád neobmedzený prenos, ochrana DDoS a rýchlosti pripojenia, ale nie som fanúšikom niektorých ďalších dostupných funkcií, ako je napríklad veľkosť pamäte RAM a úložného priestoru. Servery na tejto úrovni by mali ponúkať vyššie funkcie, najmä ak vezmete do úvahy, že za to zaplatíte oveľa viac ako zdieľaný hosting.

Pokiaľ ide o použiteľnosť, pre začiatočníkov to nie je možnosť, pretože budete musieť mať možnosť nastaviť a udržiavať svoj vlastný server. Môžete mať predinštalovaný operačný systém, ale okrem toho musíte vedieť, čo robíte.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré je možné zakúpiť, patrí: CDN, cloud webovej aplikačnej brány firewall, proxy serverov a ochrana TCP / UDP IP. Toto je v súlade s názvom a poslaním spoločnosti StormWall, aby svojim používateľom poskytovali najlepšiu možnú ochranu pred útokmi hackerov a DDoS..

SSM StormWall pre zdieľané hostingové balíčky sú v podstate ľahké na zdroje, ale pomerne ťažšie na výkon a bezpečnosť. ich štandardne sú k dispozícii tri vopred pripravené balenia:

 • Podpora HTTPS
 • Úložisko SSD
 • SSL certifikáty
 • Voliteľné doplnkové domény
 • Voliteľná vyhradená adresa IP
 • Maximálna doba odozvy podpory na jednu hodinu (30 minút pre plán Business ONE)
 • SLA-zaručená dostupnosť 98%
 • Bezplatný prenos webových stránok

Stormwall

Ceny a podpora

StormWall ponúka služby VPS, ktoré sú čiastočne prispôsobiteľné. Tu je prehľad základných rozdielov v serveroch:

WEB-VDS-0Webová-VDS-1WEB-VDS-2Prevádzkovanie webových-VDS-3WEB-VDS-4
CPU Core11224
DDR4 RAM512MB1GB2GB4GB8GB.
Ukladací priestor SSD20GB30GB40GB60GB80GB

Tieto plány vám umožňujú za príplatok môžete prispôsobiť šírku pásma, operačný systém, panely riadenia a počet portov WebSocket.

Pokiaľ ide o tvorbu cien, tieto nastavenia VPS sú trochu drahšie ako priemer v priemysle. Tiež by som rád videl viac prispôsobiteľné možnosti pre tieto plány. Mnoho hostiteľov VPS vám umožní prispôsobiť niekoľko funkcií, ako sú úložisko a RAM, alebo dokonca ponúknuť plne prispôsobiteľnú možnosť. Niektorí poskytovatelia poskytnú viac úložného priestoru a pamäte RAM oveľa menej.

To isté platí pre ich zdieľané hostingové plány SSD. Hlavnou pridanou hodnotou týchto plánov sú ďalšie bezpečnostné prvky, ale úprimne povedané, nevidím ich, že poskytujú oveľa užitočnejšie nástroje nad rámec svojej konkurencie – určite nestačí na to, aby zdôvodnili svoje vysoké ceny za zdieľaný hosting. Všetko vo všetkom, aj keď ste si vedomý bezpečnosti, inde sú nižšie lepšie možnosti za nižšiu cenu.

Pokiaľ ide o podporu, existuje Nezdá sa, že by bolo veľa možností. Uvádzajú zoznam kontaktných telefónnych čísel, ale ich e-mail a live chat sú určené iba na predaj. Na svojich webových stránkach neponúkajú sekciu podpory alebo vedomostnú základňu. Pokúsil som sa ich kontaktovať prostredníctvom živého chatu, ale okrem toho, že hovoria, že by im pomohli, nedali by mi žiadne skutočné informácie o tom, ako kontaktovať podporu..

Je pravda, že ak používate VPS, mali by ste už vedieť, ako vykonávať najzákladnejšie administratívne úlohy. Je však jednoznačne potrebné jasnejšie vyhlásenie týkajúce sa podpory, ktorú poskytujú.

Koľko stojí StormWall? StormWall ponúka plány od 66 do 95 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán StormWall by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. StormWall vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting zo spoločnosti StormWall tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora StormWall? StormWall nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že StormWall je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako StormWall zodpovedá konkurencii?

Balíky VPS od spoločnosti StormWall ponúkajú v porovnaní s inými poskytovateľmi funkcie „v najlepšom prípade priemerné“. Iní poskytovatelia ponúkajú omnoho viac za rovnakú cenu, akú by ste zaplatili tu. Úprimne povedané, radšej by ste mali radšej používať zdieľaný webový hosting proti preplatku za túto službu.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Procesory Intel XEON E5-2660v3 pri 2,6 GHz
 • Šírka pásma od 10 do 100 Mb / s
 • Neobmedzená šírka pásma
 • L3-L7 DDoS štandard ochrany

Zápory

 • Málo prispôsobiteľných funkcií
 • Drahé pre množstvo ponúkaných funkcií
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me