StartLogic Review 2020 – Žije to až v Hype?

startlogic mainStartLogic je v poriadku, ale nie je dosť dobrý. Zatiaľ čo StartLogic je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Americký poskytovateľ webhostingu StartLogic sa zameriava na to, aby malí podnikatelia online za dostupnú cenu. To ponúka len jeden plán hostenia to zahŕňa a tvorca webových stránok plus podpora pre WordPress a e-commerce.

StartLogic v súčasnosti obsluhuje viac ako 50 000 zákazníkov z dve dátové centrá v blízkosti mesta Boston, Massachusetts. Jeho webová stránka je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

úvodná logika 1

Startlogic je jednotný webhostingový plán poskytuje nemeranú šírku pásma a neobmedzené úložisko, domény a databázy MySQL. Tento plán zahŕňa prístup k a bezplatný tvorca webových stránok ako aj schopnosť inštalovať softvér, napríklad WordPress a nástroje elektronického obchodu. Web hosting tiež obsahuje doména zadarmo a nasledujúce:

 • Neobmedzené úložisko
 • Nemeraná šírka pásma
 • Doména zadarmo s hostingom
 • Zdarma Šifrujme SSL
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Zadarmo tvorca webových stránok
 • Zadarmo reklamné kredity
 • Bezplatná integrácia online obchodu
 • 24/7 zákaznícka podpora

Ovládací panel StartLogic zahŕňa integráciu do internetu Mojo Marketplace ktorý poskytuje inštalácie softvérových aplikácií jedným kliknutím a motívy pre WordPress a ďalšie platformy CMS.

Tiež dostanete bezplatný tvorca webových stránok (s láskavým dovolením WebsiteBuilder.com), ktorý obsahuje funkcie presúvania myšou a obsahuje stovky šablón spolu s galériami obrázkov, integráciou sociálnych médií a elektronickým obchodom..

dve bostonské dátové centrá sú vybavené 24/7 zabezpečením a pracujú na napájanie N + 1. Servery sú rozdelené do rôznych skupín funkcií pre rýchlejšie načítanie a kratšie prerušenie služby. Stroje sú zoskupené, aby umožnili plynulé prevzatie v prípade zlyhania systému.

Ceny a podpora

úvodná stránka 2

Startlogic je hosting webových stránok je za primeranú cenu, najmä ak vezmete do úvahy neobmedzené úložisko a šírku pásma a bezplatnú doménu. Približne za cenu kapučína za mesiac (v prvom roku) to tak je lacnejšie ako priemerný neobmedzený hostingový plán. Napriek tomu cena sa zdvojnásobí po prvom roku, stále je konkurencieschopná medzi poprednými severoamerickými poskytovateľmi.

Hosting je možné zakúpiť mesačne, ročne, dvakrát ročne alebo každé tri roky 30% zľava na dvojročné obdobie a a 45% zľava na trojročný záväzok. Platba mesačne vás bude stáť takmer trikrát viac (pro rata) a platba ročne.

Nemusíte sa príliš obávať, že urobíte veľký záväzok, pretože 30-dňová záruka vrátenia peňazí (ak platíte kreditnou kartou) by vás malo dostať, ak zmeníte názor v priebehu prvého mesiaca. Akákoľvek náhrada nezahŕňa doplnkové služby, ako je registrácia domény.

Medzi ďalšie doplnky, ktoré sú k dispozícii pri pokladni, patrí bezpečnosť webových stránok, zálohovanie údajov webových stránok a optimalizácia WordPress.

Môžete kontaktovať Tím zákazníckej podpory 24/7 telefonicky, prostredníctvom live chatu alebo online kontaktným formulárom. Okamžite som niekoho chytil cez živý chatovací kanál

Pre vlastnú podporu poskytuje StartLogic celkom komplexnú vedomostnú základňu.

Koľko stojí StartLogic? StartLogic ponúka plány od 5 do 9 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán StartLogic by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. StartLogic vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z StartLogic tu.
Aký dobrý je zákaznícka podpora StartLogic? Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že spoločnosť StartLogic je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa StartLogic prispôsobí konkurencii?

Americký webový hostiteľ StartLogic sa zameriava na malé podniky, ktoré potrebujú prítomnosť online. Jeden neobmedzený plán hostenia zahŕňa bezplatnú doménu, SSL a tvorca webových stránok. Aj keď môžete platiť mesačne, ušetrením peňazí na ročnom pláne alebo dlhšie ušetríte.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Odhlásiť sa našich najlepších odporúčaných webových hostiteľov naučiť sa viac.

pre

 • Doména zadarmo
 • Certifikát SSL zadarmo
 • 24/7 zákaznícka podpora
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • K dispozícii je iba jeden hostingový plán
 • Iba americké dátové centrá
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me