Squidix Web Hosting Recenzie 2020 – prečo používatelia milujú

squidix-prehľad


Spoločnosť Squidix Web Hosting bola založená v roku 2010 a je nezávislou americkou spoločnosťou zaoberajúcou sa webhostingom celý rad zdieľaných, čiastočne vyhradených, predajcov, VPS a vyhradených hostingových balíkov. Ich plány sú jednoduché, ale nabité funkciami, a ich spoľahlivosť a transparentnosť z nich robia obľúbeného davu. Spoločnosť Squidix Web Hosting má sídlo v Indiane v Spojených štátoch. Ich služby sú k dispozícii iba v angličtine, ale slúžia celosvetovej zákazníckej základni, ktorá zahŕňa krajiny ako India, Brazília, Irán a Maroko..

Funkcie a jednoduché použitie

squidix-funkcie

Ako jedna z mála amerických spoločností, ktorú nezískali giganti v tomto odvetví, Squidix Web Hosting vyčlenili sa od úrovne služieb a starostlivosti, ktorú ponúkajú každému zo svojich zákazníkov. Zatiaľ čo väčšie webhostingové organizácie vás môžu vidieť iba ako číslo, Squidix vynakladá viac na udržiavanie vysokých štandardov služieb ako na ich reklamu. To znamená, že dostanete plány plné vynikajúcich funkcií ako napríklad:

 • Neobmedzený ukladací priestor SSD
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Podpora všetkých hlavných skriptovacích jazykov
 • Automatické denné zálohy uložené mimo podniku
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Softaculous install installer
 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • Cloudflare CDN

Obzvlášť sa mi páčilo, že ponúkajú kombinácia OS CloudLinux a CageFS s ich zdieľanými hostingovými balíčkami. Pracuje to v podstate na rozdelení zdieľaného servera na viac segmentov a na uloženie každého používateľa do vlastnej „klietky“ (odtiaľ názov), čo zaručuje, že každý užívateľ môže naplno využiť zdroje, za ktoré zaplatí. Na rozdiel od mnohých poskytovateľov hostingu, ktorí zastrešujú svoje zdieľané servery, a teda znižujú výkon a bezpečnosť, si Squidix sotva všimnete, že ste na zdieľanom serveri.

Squidix ďalej zahŕňa CloudFlare CDN so všetkými zdieľanými hostingovými účtami, aby ste zaistili, že bez ohľadu na to, kde sa vaši návštevníci nachádzajú vzhľadom na hostiteľský server, vždy ich budú mať optimálne rýchlosti načítania webových stránok.

Čo sa mi na Squidixovi nepáčilo, je to, že oni Zdá sa, že nedochádza k zmierňovaniu útokov proti DDoS v ktoromkoľvek z ich zdieľaných, čiastočne vyhradených, VPS alebo vyhradených hostingových balíkov. Keďže útoky DDoS sa v súčasnosti čoraz častejšie vyskytujú, zdá sa, že v dôsledku zriedkavých prípadov výpadkov serverov, ktoré sa vyskytnú so serverom Squidix, dôjde k týmto útokom. Navyše, existuje žiadny tvorca webových stránok súčasťou ich zdieľaných hostingových balíkov.

Ceny a podpora

squidix-support

S webhostingom Squidix ste zaplatenie príplatku za kvalitnejšie služby. Kým na prvý pohľad sa ich ceny zdieľaného hostingu môžu zdať veľmi nízke, ďalšie vyšetrovanie odhalí, že sa musíte zaregistrovať minimálne tri roky, aby dosiahli najnižšie sadzby. Potom znova, vzhľadom na ich poskytovanie neobmedzené zdroje, neobmedzené bezplatné certifikáty SSL a dokonca aj zriedka nájdené CDN CloudFlare funkcie, myslím, že sú dobre stojí za cenu.

Nie sú k dispozícii žiadne bezplatné plány, ale majú 30-dňová záruka vrátenia peňazí na všetkých zdieľaných, čiastočne vyhradených a distribučných hostiteľských balíkoch. Môžete tiež pohodlne inovujte alebo downgradujte svoj plán kedykoľvek priamo z klientskeho rozhrania.

Zákaznícka podpora spoločnosti Squidix je jednou z najlepších vecí týkajúcich sa ich služieb a dôvodom, prečo sa im to podarilo rok čo rok rozširujú svoju zákaznícku základňu predovšetkým na základe ústneho podania. sú extrémne pohotový, zvyčajne reaguje na lístky za menej ako pol hodiny (hoci ide o komplikovaný problém, môže to trvať aj dlhšie). Majú tiež bezplatná horúca linka, aj keď to tak je k dispozícii iba od 9:00 do 17:00 EST od pondelka do piatku. Odporúčame vám, aby ste o svojom probléme boli čo najpodrobnejší, kedykoľvek ich budete kontaktovať. podľa mojej skúsenosti to minimalizuje množstvo spätných e-mailov a umožňuje im to oveľa rýchlejšie vyriešiť problém. Squidix nenabízí podporu živého chatu, smutne.

Ako sa Squidix Web Hosting zhoduje s konkurenciou?

S ich odhodlaním poskytovať kvalitné a spoľahlivé služby zákazníkom je Squidix Web Hosting jednou z najlepších možností na trhu. Bohužiaľ, vzhľadom na to, že sú poskytovateľmi so sídlom v USA a neponúkajú podporu žiadnym iným jazykom, pre zahraničných používateľov môže byť ťažké pracovať na svojej platforme..

Pros

 • Bezplatné neobmedzené certifikáty SSL
 • Neobmedzené zdroje v balíkoch zdieľaného hostenia
 • CloudFlare CDN
 • Vysoko pohotová podpora zákazníkov

Zápory

 • Žiadne zmierňovanie útokov proti DDoS
 • Podpora živého chatu nie je k dispozícii
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me