SkyHost Review 2020 – oplatí sa to vyskúšať?

skyhost mainAk ste v zhone, a chcete len spodný riadok: za rovnakú cenu ako SkyHost môžete získať oveľa lepšie servery s podporou 24/7 s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


SkyHost sa v tomto slogane zaujíma o čestnú spoločnosť – „Hovoríme, čo robíme, robíme to, čo hovoríme.“ Zostáva však veľa toho, čo je potrebné. Spoločnosť tvrdí, že spĺňa všetky vaše potreby zdieľaného hostingu a zálohovania stránok. Okrem služieb zdieľaného hostingu a zálohovania webových stránok spoločnosť ponúka aj hosťovanie distribútorov, registráciu a prenos domén a webové služby. Hoci spoločnosť tvrdí, že ponúka obchodný hosting pre obchody s elektronickým obchodom a rušnejšie webové stránky, na jej webových stránkach som nenašla žiadne podrobnosti. Webové stránky SkyHost sú v angličtine.

Skutočne sme viedli rozhovor s exekutívou v službe SkyHost a tu je to, čo sme sa naučili.

Funkcie a jednoduché použitie

skyhost 1

Aj keď SkyHost uvádza štyri spoločné plány hosťovania – základné, neobmedzené, predajcu a Shoutcast, iba dva (základné a neobmedzené) sú plány webhostingu, ktoré prichádzajú s:

 • 5 GB – neobmedzený HDD
 • 10 GB – neobmedzená šírka pásma
 • Tri – neobmedzené databázy MySQL
 • Denné zálohy
 • cPanel / bezplatné skripty

Niekoľko webových adries na webových stránkach SkyHostu zobrazuje chybovú stránku 404 (Portfólio, Blog, Funkcie atď.), Vedie k miestu, kde nie je žiadny obsah (jej stránka Facebook), alebo jednoducho nikam nevedie (jej adresy URL Twitter a YouTube). Ani tlačidlá objednávok (pre svoje plány) nefungujú a presmerujú vás na tú istú stránku. Ročné náklady na program Shoutcast sa navyše zobrazujú nesprávne (pretože sa nezhodujú jeho mesačné a ročné náklady).

Všetky tieto dôvody ma zaujímajú, či sa spoločnosť v zhone snažila oživiť svoje webové stránky, prepracovávala svoje webové stránky alebo je v súčasnosti iba čiastočne funkčná. SkyHost ponúka okrem svojich dvoch hostingových plánov aj tri hosťovacie plány pre distribútorov a jeden plán Shoutcast na streamovanie zvuku. Všetky plány sú podporené 99,9% zárukou dostupnosti.

Nie je veľa poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú hosťovanie SHOUTcast, a jeho privedením ku klientom SkyHost uľahčuje streamovanie zvuku pre online rádiovú stanicu..

Ďalšou jedinečnou vlastnosťou, ktorú spoločnosť ponúka, je jej viacjazyčný ovládací panel cPanel, ktorý podporuje angličtinu, nemčinu, francúzštinu, portugalčinu, bulharčinu, holandčinu, ukrajinčinu, nórčinu, ruštinu a španielčinu..

SkyHost tiež ponúka inštalátor skriptov na jedno kliknutie, pomocou ktorého môžete nainštalovať a spustiť ľubovoľný populárny softvér / aplikáciu – od WordPress po Zen Cart, bez znalosti kódovania alebo programovania..

Servery SkyHost sú chladené a poháňané obnoviteľnou slnečnou a veternou energiou. Preto ponúka webhostingové služby neutrálne z hľadiska uhlíka, ktoré pomáhajú znižovať uhlíkové stopy jednotlivcov, organizácií a podnikov na celom svete..

Ceny a podpora

skyhost 2

Zdieľané plány webhostingu od spoločnosti SkyHost sú konkurencieschopné ceny. Zdá sa, že môžete platiť za tieto mesačné / ročné plány v Surinamskom dolári, hoci to nebolo možné potvrdiť.

Aj keď stránka „O nás“ spoločnosti SkyHost hovorí o záruke vrátenia peňazí, inde v nej sa nenachádzajú žiadne podrobnosti..

Na zákaznícku podporu SkyHost sa dostanete telefonicky, e-mailom a online formulárom. Hoci spoločnosť požaduje podporu 24/7, moje pokusy kontaktovať spoločnosť rôznymi spôsobmi zlyhali. Domovská stránka spoločnosti spomína aj živý rozhovor, ale nemohla som ho nájsť.

Tí, ktorí chcú vyriešiť problémy sami, keď nie sú schopní získať podporu, by boli so službou SkyHost sklamaní, pretože spoločnosť v tomto oddelení neponúka nič, ako napríklad vedomostnú základňu alebo výukové programy..

Koľko stojí SkyHost? SkyHost ponúka plány od 5 do 25 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán SkyHost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. SkyHost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z SkyHost tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora SkyHostu? SkyHost nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Skyhost je malý poskytovateľ služieb hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa SkyHost prispôsobuje konkurencii?

SkyHost má v súčasnosti niekoľko červených vlajok, ktoré sú založené na nedostatku podpory, problémoch s webovou stránkou a nejasných platobných podmienkach. V dôsledku toho by som odporúčal opatrnosť skôr, ako ho vyberiete ako poskytovateľa hostiteľských služieb.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Zelený poskytovateľ hostingu
 • Plány za konkurencieschopné ceny
 • Viacjazyčný ovládací panel cPanel
 • K dispozícii je SHOUTcast hosting

Zápory

 • Neúplné / nesprávne informácie na webovej stránke
 • Nepodarilo sa dosiahnuť zákaznícku podporu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me