SimpliQ Review 2020 – Je to rozumná investícia?

simpliq mainSimpliQ je rumunský poskytovateľ hostingu, ktorý funguje od roku 2007 s vlastným dátovým centrom so sídlom v rumunskom meste Cluj-Napoca. Odvtedy vytvorili globálne partnerstvá, ktoré teraz poskytujú aj hosting v Amsterdame, Holandsku a Dallase, USA. Ich cieľom je poskytovať najvyššiu možnú úroveň hostenia za ceny, ktoré sú najvýhodnejšie. Poskytujú priame zbierky webových stránok, VPS a vyhradených serverov.


Funkcie a jednoduché použitie

zjednodušenie 1

Aj keď v ponuke SimpliQ určite nie je nič prelomové, poskytujú všetky podstatné aj solídne produkty hostingu:

 • 99,9% záruka dostupnosti so všetkými plánmi
 • Registrácia domén s bezplatnými doménami pre ročné plány
 • Automatické denné zálohovanie na externé servery
 • Plány s neobmedzeným počtom domén
 • Zakúpiteľné certifikáty SSL
 • Vysoké limity ukladacieho priestoru s neobmedzenými možnosťami ukladania pre webhosting
 • Vysoké mesačné limity prenosu a niektoré neobmedzené možnosti webhostingu

Aj keď ich hosting webových stránok je veľmi jednoduchý, je založený na nejakej dobrej cloudovej technológii. Servery majú operačný systém CloudLinux s ovládacím panelom cPanel a prichádzajú s optimalizáciou LiteSpeed. Beží tiež na architektúre servera Ksplice od spoločnosti Oracle. Umiestnenia serverov sú chránené pred fyzickými hrozbami a útokmi DDoS.

So svojimi plánmi VPS budete musieť pridať svoju licenciu cPanel / WHM za príplatok, ale môžete si vybrať z viacerých umiestnení serverov v Cluj-Napoca, Amsterdame a Dallase.. Môžete si tiež vybrať medzi počítačom so systémom Linux alebo Windows a byť pripojený k portom s gigabitovou rýchlosťou.

Dedikované servery pracujú na procesoroch Intel Core i3 / i5 / i7 s až ôsmimi jadrami, 12 GB RAM a 4000 GB úložného priestoru. Získate tiež päť adries IP a môžete si kúpiť viac. Môžete upgradovať svoju pamäť (maximálne 16 GB), úložisko a záložné úložisko ako aj výber medzi systémom Linux alebo Windows. Dedikované servery a produkty VPS majú tiež redundantné DNS vo viacerých globálnych umiestneniach.

Ceny a podpora

SimpliQ zostane verný svojmu názvu vďaka priamej ponuke webhostingu, VPS a dedikovaných serverových produktov s tromi balíčkami, každý. Je neuveriteľné, že ich plán štartu je bezplatný počas prvých šiestich mesiacov, po ktorých budete platiť za budúci rok.

Pri ostatných programoch si môžete vybrať medzi mesačnou, polročnou, ročnou a dvojročnou fakturáciou s dlhšími zľavami. Získate tiež bezplatnú doménu s ročným alebo dlhším fakturačným obdobím, ale iba na pol roka.

Plány VPS sa dodávajú s mesačnou, štvrťročnou, polročnou alebo ročnou fakturáciou so zvýšenou zľavou. To isté platí pre dedikované servery, ale bez ročnej možnosti. Obaja tiež neprichádzajú s bezplatnou doménou s ročnou fakturáciou.

Aj keď väčšina funkcií, ktoré potrebujete, je napríklad základná správa servera, ovládací panel, operačný systém a podpora, musíte si zakúpiť certifikát SSL osobitne. Svoj dedikovaný server môžete tiež prispôsobiť úložiskom, RAM a dodatočným zálohovacím priestorom. Okrem vyhradených serverových a kolokačných produktov je všetko zabezpečené 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Nie je to však presne otázka.

SimpliQ tiež ponúka nepretržitú technickú podporu so všetkými ich hostingovými produktmi prostredníctvom e-mailu, lístka a telefónu. Keďže dostupná podpora s rýchlymi odpoveďami je jedným z kritérií ich záruky vrátenia peňazí, berú to vážne a nikdy nemusíte čakať príliš dlho na odpoveď alebo na odpoveď, ktorú dostanete. Poskytujú tiež vedomostnú základňu, ale nie je ani zďaleka úplná a obsahuje iba základné náležitosti.

Koľko stojí SimpliQ? SimpliQ ponúka plány od 1 do 9 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán SimpliQ by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. SimpliQ vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting zo spoločnosti SimpliQ tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora SimpliQu? SimpliQ nie je zaradený medzi našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že SimpliQ je malý poskytovateľ mobilných služieb pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako SimpliQ zodpovedá konkurencii?

SimpliQ ponúka rýchly a jednoduchý spôsob, ako nájsť riešenie hostingu. Aj keď nemusia poskytovať žiadne funkcie alebo produkty podnikovej triedy, ponúkajú solídny výber produktov na hosťovanie, ktoré majú základné základy.

Pros

 • Globálne viac dátových centier
 • Jednoduché a priame balíčky
 • Šesť mesiacov bezplatného webhostingu
 • Veľa neobmedzených možností ukladania a prenosu

Zápory

 • Nie je veľa funkcií
 • Drahší webhosting

Vyskúšajte dnes možnosti webhostingu spoločnosti SimpliQ!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me