Shinjiru Review 2020 – Tak populárne, ale je to dobré?

Shinjiru baňaShinjiru je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je zhoda s veľkými značkami Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Shinjiru je prémiový poskytovateľ služieb na otvorenom mori, ktorý ponúka množstvo zdieľaných riešení VPS a dedikovaných serverových riešení pre jednotlivcov a spoločnosti zaoberajúce sa bezpečnosťou. Spoločnosť bola založená v roku 2000 a má sídlo v Kuala Lumpur v Malajzii. V súčasnosti obsluhuje vyše 40 000 zákazníkov.

Funkcie a jednoduché použitie

Shinjiru ponúka svojim zákazníkom úplná anonymita, bezpečnosť údajov a pokoj od začiatku do konca. Pretože sú certifikovaný registrátor domény, môžete sa u nich zaregistrovať a využiť ich prvky ochrany identity. Ak už máte existujúci web, budú zobrazené starať sa o celý migračný proces bezplatne. Môžete sa dokonca zaregistrovať a platiť za svoj hosting anonymne. Samozrejme, že poskytujú e-mail hosting rovnako si môžete byť istí, že vaša písomná komunikácia bude v bezpečí.

Shinjiru ponúka a 99,99% záruka dostupnosti. Toto je zriedkavé pre poskytovateľa hostingu na otvorenom mori, pretože väčšina hostiteľov na otvorenom mori je známa vysokou latenciou a menej než hviezdnou prevádzkou. Vzhľadom k tomu, Shinjiru má osem dátových centier umiestnených po celej juhovýchodnej Ázii a Európe, ktoré ponúkajú lepšie ako priemerné časy načítania ako väčšina zahraničných hostiteľov ktoré majú servery iba v jednej krajine. Majte na pamäti, že v Amerike a Oceánii nemajú centrá, takže používatelia na týchto kontinentoch môžu mať stále vyššiu latenciu ako bežní poskytovatelia hostingu v krajine..

Shinjiru-funkcie

Sú vybavené a komplexná sieť na ochranu pred útokmi proti DDoS, tisíce dedikovaných serverov, IP adries a nepretržitého monitorovania a podpory. ich rôzne siete majú SLA až 99,999% dostupnosti a ich dátové centrá sú budované pomocou failovers, prepúšťanie z moci, a najmodernejšie vybavenie a bezpečnostné systémy.

Ceny a podpora

Shinjiru má rôzne plány od cenovo prístupných až po prémiové podnikové riešenia na dedikované servery. Ich rozpočet offshore zdieľané hosting plány sú medzi najlacnejšie, aké som kedy videl na trhu: sú určené pre osobné webové stránky, startupy a podniky, ktoré vyžadujú ochranu súkromia a vypnutie webových stránok. Nielen, že sú veľmi cenovo dostupné, ale tiež ich pridelenie zdrojov je veľkorysé – plán najnižšej úrovne vám ponúka neuveriteľných 100 GB úložného priestoru a neobmedzenú šírku pásma.

Keď sa zaregistrujete v Shinjiru, vy nemusíte odhaľovať svoju totožnosť ani poskytovať žiadnu úradnú dokumentáciu zabezpečiť ešte väčšiu ochranu vašej anonymity a operácií. toto zahŕňa možnosti platby tiež: môžete platiť prostredníctvom bitcoinov, éterov, kreditných kariet, PayPal, perfektných peňazí alebo bezhotovostným prevodom.

Shinjiru je známy v offshore hostingovom priemysle pre svetový tím podpory. Tvrdia, že „Nespia“ vo svojej snahe ponúknuť prvotriednu zákaznícku podporu 24/7/365. Podľa mojej skúsenosti to platilo – aj keď som ich kontaktoval v párnych hodinách, vždy boli pohotoví v odpovedi.

Shinjiru-support

Podľa iných recenzentov sa dokonca snažia vyhovieť menej ako ideálnym zákazníkom (napríklad zákazníkom, ktorí zabudnú zaplatiť účet za hosting). Shinjiru je tiež jediný poskytovateľ offshore hostingu, ktorý je Akreditované podľa normy ISO9001: 2008, čo hovorí o ich extrémne vysokých štandardoch spokojnosti zákazníkov.

Koľko stojí Shinjiru? Shinjiru ponúka plány od 4 do 10 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Šinjiru by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Shinjiru vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting zo Šinjiru tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Shinjiru? Služba Shinjiru nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Shinjiru bol malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Shinjiru vyrovná konkurencii?

Shinjiru je solídny poskytovateľ offshore hostingu s bezkonkurenčným zákazníckym servisom. Ľahko sa prispôsobia podnikom všetkých veľkostí s vynikajúcou sadou funkcií a veľkorysým rozdelením zdrojov.

Shinjiru môže ponúknuť dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

  • Špičková zákaznícka podpora k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Vynikajúci čas načítania pre offshore hosting
  • 99,99% záruka dostupnosti
  • Dostupné rozpočtové plány

Zápory

  • Pomalšie rýchlosti pre zákazníkov v Amerike
  • Žiadna ochrana DDoS pre najlacnejší plán
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me