Shark Hosting Review 2020 – tak populárne, ale je to dobré?

shark-hosting-prehľad


Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako Shark Hosting môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!

Spoločnosť Shark Hosting bola založená v roku 2015 a je poskytovateľom webhostingu so sídlom v Londýne. Spoločnosť Shark Hosting, relatívne nová spoločnosť, poskytuje služby zákazníkom vo viac ako 90 rôznych krajinách. Ich webová stránka a podpora sú k dispozícii v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

shark-hosting-funkcie

Shark Hosting ponúka širokú škálu webhostingových služieb vrátane zdieľaného webhostingu, webhostingu pre dospelých, cloudového webhostingu a registrácie domén. Áno, čítate správne, výslovný hosting webových stránok pre dospelých je výslovne uvedený ako možnosť … ale samozrejme nie je to povinnosť.

Balíky ich webových stránok zahŕňajú štandardne nasledujúce funkcie:

 • Zaručená 99,9% dostupnosť
 • Automatické týždenné zálohovanie
 • Registrácia domény
 • Neobmedzené subdomény a parkované domény
 • Zadarmo zašifrujme certifikát SSL
 • Neobmedzený ukladací priestor SSD a neobmedzená šírka pásma

Žraločie ponuky vynikajúca kvalita dátových centier úrovne 3 nachádzajúce sa v Amerike, ako aj cloudové servery umiestnené v Anglicku. Je dôležité si uvedomiť, že americké servery sú vlastníctvom spoločnosti Shark Hosting, ale sú umiestnené v dátovom centre inej spoločnosti. Pretože umiestnenie a správa servera je zadaná externe, existuje určitý potenciál pre pomalšie rýchlosti stránok a menej okamžitú pomoc v technických záležitostiach.

Jedným z hlavných predajných miest spoločnosti Shark Hosting je ich „neobmedzený“ balík na hosťovanie webových stránok, ktorý tvrdí môžete mať neobmedzený priestor na disku a neobmedzenú šírku pásma. Keďže je fyzicky nemožné mať všetko úplne neobmedzené, je známe, že ide iba o marketingovú stratégiu, ktorú používajú spoločnosti poskytujúce webové stránky. Aj keď by ste nemali brať slovo „neobmedzený“ v nominálnej hodnote, v spravodlivosti voči Shark Hosting vám však môžem povedať, že sú veľmi transparentní pri vysvetľovaní tohto problému na svojich webových stránkach v podrobnom užívateľsky príjemnom jazyku:

„Šírka pásma 1 – 5 GB na účet sa za deň v našom monitorovacom softvéri vôbec nevšimla. Môžete samozrejme previesť oveľa viac, ak je to potrebné, nie je tam žiadna čiapka. Samozrejme, ak váš účet prijíma prenos 1 GB za sekundu (!) Alebo odosiela terabajty údajov za deň, nemusí byť tolerovaný (keďže začína spomaľovať celú sieť a spôsobuje problémy ostatným používateľom), nie je to ďaleko od akejkoľvek normálnej činnosti, ktoré bežní používatelia prehliadajúci vaše stránky nikdy nemôžu spôsobiť. “

Zjednodušene povedané, na neobmedzené plány sa vzťahuje politika spravodlivého použitia.

Ceny a podpora

shark-hosting-support

Shark Hosting’s najväčším plusom je ich cena. to je neuveriteľne lacné, a zdá sa, že sú schopní zabezpečiť rovnaká služba ako ostatní hostitelia veľkých webových stránok zlomok ceny bez zníženia kvality. V podstate znížili režijné náklady na kost pomocou vzdialeného tímu a tieto úspory prenášajú na vás a mňa..

Ponúkajú rôzne dĺžky zmlúv: jeden, tri, šesť, dvanásť, dvadsaťštyri a tridsaťšesť mesiacov. Dostanete nižšia cena za výber dlhšej zmluvy, ale aj najdrahší mesačný kontrakt je stále dostupný za veľmi prijateľnú cenu. Fakturačné podmienky sú tiež veľmi flexibilné. Napríklad môžete zrušiť kedykoľvek, existuje 30-dňová bezplatná skúšobná verzia, a ak nie ste na 100% šťastní, môžete využiť ichzáruka vrátenia peňazí kedykoľvek“.

Shark Hosting má veľa možností zákazníckeho servisu. Mojím osobným favoritom je nepretržitý priamy rozhovor, prostredníctvom ktorého som ich kontaktoval niekoľkokrát a vždy dostal okamžitú odpoveď od priateľského operátora. Vždy, keď operátori live chatu nemohli pomôcť, vždy ma poslali príslušnému členovi tímu.

Okrem živého chatu majú aj systém lístkov na technické otázky. Na tom je skvelé, že priemerná doba odozvy sa zobrazuje priamo nad formulárom na odoslanie lístka, takže už máte dobrú predstavu o tom, ako dlho budete musieť čakať na odpoveď. Majú tiež veľkú vedomostnú základňu s množstvom užitočných dokumentov.

Koľko stojí služba Shark Hosting? Služba Shark Hosting ponúka plány od 0 do 6 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán hosťovania Shark by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Shark Hosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting zo spoločnosti Shark Hosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Shark Hosting? Služba Shark Hosting nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Shark Hosting je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Shark Hosting prispôsobuje konkurencii?

Shark Hosting je veľmi cenovo dostupný poskytovateľ webhostingu so sídlom v Anglicku, ale s dátovými centrami v Amerike. Vyhrali Ocenenie „veľká dostupnosť“ z hostAdvice.com a majú veľa 5 hviezdičiek na nezávislých referenčných platformách, ako je TrustPilot.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Mimoriadne cenovo dostupné
 • Flexibilné podmienky fakturácie: 30-dňová skúšobná doba, záruka vrátenia peňazí, zrušenie kedykoľvek
 • Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7
 • Dátové centrá úrovne 3

Zápory

 • „Neobmedzená“ šírka pásma a miesto na disku sú mierne zavádzajúce
 • Servery nie sú spravované serverom Shark Hosting
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me