Serverpoint Review 2020 – Žije to až v Hype?

ServerPoint je v podnikaní viac ako dve desaťročia a od svojho založenia obsluhoval desiatky tisíc rôznych zákazníkov. Partneri sú s niektorými z najväčších mien v oblasti webhostingu, vrátane cPanel, Plesk, Weebly, CloudLinux a mnohých ďalších. Jednou z ich silných stránok je to svoju infraštruktúru externe neposkytujú iným, ale radšej vlastnia a prevádzkujú svoju vlastnú sieť serverov. To zaisťuje najvyššiu kvalitu pre svojich zákazníkov.


Funkcie a jednoduché použitie

ServerPoint tvrdí, že poskytuje lepší výkon pre webové stránky WordPress svoje servery doladili tak, aby poskytovali vyšší výkon pre tieto inštalácie. Ich servery plne podporuje protokol HTTP / 2, čo umožňuje vyššiu rýchlosť načítania stránky v moderných prehliadačoch. Majú dátové centrá na šiestich rôznych miestach po celom svete: štyri v Spojených štátoch, jedno v Amsterdame a druhé v Singapure. Keď sa zaregistrujete s účtom, môžete si vybrať uprednostňované dátové centrum, čo je funkcia, ktorú mnohí poskytovatelia webhostingu nepovoľujú.

Ak chcete spravovať svoje webové stránky, získate prístup k ľahko použiteľný ovládací panel. Pomocou rozhrania ovládacieho panela môžete pristupovať k svojim súborom, kontrolovať využitie zdrojov, pridávať subdomény a inštalovať rôzne skripty a aplikácie na svoj web..

Vytvorili tiež partnerstvo s Weebly ako súčasť svojich balíkov ponúkajú svoj bezplatný tvorca webových stránok. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si šablónu z viac ako stovky dobre navrhnutých šablón, pridať svoj obsah a potom publikovať webovú stránku. Ak máte záujem o platené balíky Weebly, môžete si ich kúpiť prostredníctvom servera ServerPoint a jednoducho ich používať na svojom webe. Týmto spôsobom získate výkonný nástroj na tvorbu webových stránok spoločnosti Weebly a modernú infraštruktúru servera ServerPoint, ktorá zaistí pre váš web najlepší výkon.

ServerPoint zjednodušuje výber balíka pre váš hostingový účet. Máte dve možnosti. Môžete si zvoliť balík Starter, ktorý povoľuje iba jednu webovú stránku, alebo si môžete vybrať balík Premium, ktorý umožňuje hosťovať až 25 webových stránok vo vašom účte. Neexistuje tu samozrejme žiadna rozmanitosť, ale nedostatok možností tiež znamená, že nebudete tráviť veľa času agonizáciou toho, ktorý plán by pre vás bol lepší. Ak sa rozhodnete pre balík Starter, získate 100 GB úložný priestor SSD RAID s neobmedzená šírka pásma, 25 e-mailových účtov, a neobmedzené databázy MySQL.

Serverpoint

Akonáhle budete potrebovať hosťovať ďalšie webové stránky, budete musieť prejsť na balík Premium. To ponúka neobmedzené úložisko disku, e-mailové účty a šírku pásma. Zatiaľ čo väčšina štandardných funkcií zostáva rovnaká, dostanete lepšia ochrana pred nevyžiadanou poštou, vyššie pridelenie serverových zdrojov pre vyšší výkon, a 30-dňové uchovávanie denných záloh.

ServerPoint má tiež k dispozícii cloudové, cloudové VPS a špeciálne serverové balíčky na hosťovanie.

Ceny a podpora

ServerPoint má k dispozícii iba dva zdieľané hostingové balíčky, vďaka ktorým sú veci jednoduché. Oba plány sú neuveriteľne dobrá hodnota vzhľadom na vlastnosti a zdroje, ktoré sú súčasťou. Ani plán však nezahŕňa certifikáciu SSL ani vyhradenú adresu IP: bude to mať za následok ďalšie náklady.

Môžete využiť 30-dňová záruka vrátenia peňazí vyskúšať ich vlastnosti. Balík skutočne obsahuje 45-dňovú záruku vrátenia peňazí; to je však v rozpore s ich zmluvnými podmienkami, ktoré jasne uvádzajú iba 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Táto záruka vrátenia peňazí sa nevzťahuje na doplnky Weebly Starter alebo Pro.

Časť databázy poznatkov na webe servera ServerPoint odpovie na väčšinu vašich otázok, ale ak to tak nie je, môžete sa kedykoľvek zapojiť do živého chatu a požiadať o pomoc. Odpovedanie na moju otázku, ktorá bola slušná, im trvalo len dve minúty. Môžete ich tiež zavolať prostredníctvom ich bezplatné číslo, alebo odošlite podporný lístok to bude potom odpovedal za menej ako desať minút. oni byť hrdí na svoje služby zákazníkom a tvrdia, že ich podpora nikdy nie je zadaná externe, čo ukazuje, ako veľmi sa starajú o skúsenosti zákazníkov.

Koľko stojí serverpoint? Serverpoint ponúka plány od 6 do 29 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán servera mám získať? Odporúčam začať lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Serverpoint vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting zo spoločnosti Serverpoint tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora servera Serverpoint? Serverpoint nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Serverpoint je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako serverpoint zodpovedá konkurencii?

S tímom odbornej podpory servera ServerPoint a odhodlaním k spokojnosti zákazníka máte zaručenú bezproblémovú skúsenosť s nimi ako s hostiteľom. Ich solídna podpora zákazníkov a tvorca webových stránok Weebly sú dva dobré dôvody, pre ktoré by ste si ich mali zvoliť.

Pros

  • K dispozícii je neobmedzené miesto na disku a šírka pásma
  • Umiestnenia serverov po celom svete
  • Tvorca webových stránok
  • Hosting optimalizovaný pre WordPress

Zápory

  • K dispozícii sú iba dva zdieľané hostingové balíčky
  • Žiadne bezplatné certifikáty SSL
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me