Serveriai.lt Recenzie 2020 – Prečo by ste sa tomu mali vyhnúť

Serveriai.Je to malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky, ako je napríklad Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Serveriai.Je dcérska spoločnosť UAB Internet Vision, litovskej spoločnosti poskytujúcej webové služby, ktorá poskytuje webhosting od roku 2003. Spoločnosť má po celom svete vyše 112 000 klientov a je popredným poskytovateľom online služieb v Litve..

Serveriai.It ponúka zdieľané webhostingové služby s vynikajúcimi základnými funkciami, ale trochu im chýbajú pokročilé funkcie. Tento poskytovateľ je najlepší pre osobné webové stránky a webové stránky malých firiem, ktoré nevyžadujú pokročilé možnosti rozvoja.

Funkcie a jednoduché použitie

Serveriai.It ponúka zdieľané plány hostingu s šialeným ukladaním a šírkou pásma spolu s dôstojnými základnými funkciami, ktoré zahŕňajú:

 • Minimálne úložisko 100 GB
 • Minimálne 10TB šírky pásma
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • K dispozícii je nástroj na tvorbu webových stránok
 • Installatron Auto-installer

Serveriai.N neposkytuje veľa pokročilých funkcií, ale podporuje väčšinu verzií PHP. Získate tiež:

 • Denné zálohy
 • Podpora pre MariaDB aj MySQL
 • Podpora PHP 5.2 až 7.2

Chcel by som vidieť viac v ceste pokročilým funkciám, ako je napríklad podpora Pythonu a Ruby. Aj nejaká forma pokročilej bezpečnosti by bola pekná, ale nezdá sa, že by tam bola.

Začiatočníci sa budú tešiť z tohto hostiteľa, pretože poskytujú nástroj na návrh webových stránok, ktorý môžete použiť na vytvorenie základnej desaťstránkovej webovej stránky alebo ako svojho hlavného tvorcu a editora. Môžete tiež použiť automatickú inštaláciu Installatron na pridanie WordPress alebo desiatok aplikácií na svoj web. V opačnom prípade si môžete vytvoriť svoj web pomocou cPanel.

Serveriai.lt

Ceny a podpora

Serveriai.It ponúka štyri rôzne plány pre ich zdieľaný hosting s funkciami uvedenými vyššie, ale s niekoľkými kľúčovými rozdielmi. Nižšie je uvedený stručný prehľad ich plánov.

SiteUniversalBusinessWholesale
skladovanieneobmedzenýneobmedzený100GB100GB
Bandwidthneobmedzenýneobmedzený10 TB10 TB
Multi-Domain?žiadnyÁnoÁnoÁno
Zvýšená hostiteľská sila?žiadnyžiadnyÁnoÁno

Plán lokality je určený na hosťovanie jednej domény, zatiaľ čo v rámci univerzálnych a obchodných plánov môžete hosťovať viacero webových stránok. Ak plánujete ďalší predaj hostingu, musíte získať veľkoobchodný hosting. Pre väčšinu webových stránok bude služba Site alebo Universal fungovať dobre. Jedinou skutočnou výhodou podnikateľského plánu je ich „zvýšená sila hostenia“, ktorá vám umožňuje zdvojnásobiť rýchlosť vykonávania PHP a až päťkrát vyššiu rýchlosť šírky pásma.

Poznač si to ak sa rozhodnete používať ich službu webdizajnu namiesto toho, aby ste ju sami zostavovali, zaplatíte dodatočný mesačný poplatok navyše k vášmu hosťovaniu. V prípade plánov Site a Universal môžu pridané náklady takmer zdvojnásobiť vaše mesačné náklady na hosťovanie. K dispozícii je však aj bezplatná skúšobná verzia, takže pomocou skúšobnej verzie by ste mohli vytvoriť iba maximálny povolený počet webových stránok a potom zrušiť odber odberateľa.

Tiež si všimnite, že SSL certifikáty nie sú zadarmo a musíte zaplatiť za každú webovú stránku, pre ktorú potrebujete certifikát. To platí aj pre registráciu domén; žiadny z ich plánov neobsahuje bezplatnú doménu.

Ceny za tieto plány sú relatívne priemerný, ale môžete ušetriť od 10 do 25% pri rezervácii na šesť alebo viac mesiacov. Všetky plány prichádzajú s 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Podpora pre Serveriai.It je priemerná. Môžete sa k nim dostať cez telefón a e-mail, ale neponúkajú podpora live chatu.  Majú tiež stránku pomocníka, ktorá podporuje dostupné produkty, hoci je to iba v litovčine. Bohužiaľ, ich podpora nie je 24/7. Oni sú otvorené iba v pracovné dni od 8:30 do 22:00, s výnimkou piatku, keď sú zatvorené od 16:00. do 17:30 Cez víkendy sú k dispozícii iba od 10:00 do 22:00. okrem sviatkov.

Ako sa serveriai.lt vyrovná konkurencii?

Ak hľadáte litovského hostiteľa s vynikajúcim úložným priestorom a šírkou pásma a nepotrebujete veľa pokročilých funkcií, Serveriai.Je to stojí za vyskúšanie. Začiatočníci, ktorí chcú použiť nástroj na tvorbu webových stránok, by si mali uvedomiť, že za používanie tohto nástroja zaplatia aspoň dvojnásobok svojich mesačných alebo vyšších mesačných poplatkov za hosťovanie. Preto môže byť iná možnosť nákladovo efektívnejšia.

Serveriai.lt by mohol ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Minimálne úložisko 100 GB
 • Minimálne 10TB šírky pásma
 • K dispozícii je nástroj na tvorbu webových stránok
 • Vrátane automatického inštalátora Inštallatronu

Zápory

 • Tvorca webových stránok je spoplatnený
 • Podpora nie 24/7
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map