ServerFreak Review 2020 – Prečo je to vaša najlepšia stávka

ServerFreak je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky, ako je napríklad Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


ServerFreak Technologies je malajzijský poskytovateľ webhostingu a služieb, ktorý bol otvorený pre podnikanie v roku 2003. Majú tri dátové centrá v Malajzii (jedno v Kuala Lumpur a dve v Cyberjaya) a dve v amerických mestách Dallas a Los Angeles. Ich cieľom je poskytnúť jednoduchý a cenovo dostupný hosting, Zistil som, že ponúkajú jeden z najkompletnejších výberov hostingových produktov Videl som kdekoľvek.

ServerFreak

Vlastne sme viedli rozhovor s vedúcou spoločnosťou servera ServerFreak a tu je to, čo sme sa naučili.

Funkcie a ľahké použitia

Ich ponuka je taká rozsiahla, že by bolo pre mňa ľahšie vymenovať funkcie a služby, ktoré ServerFreak neposkytuje, pretože by to bol oveľa menší zoznam, ako funkcie a služby, ktoré poskytujú. Takže bez vyčerpania (a vyčerpania procesu) sú niektoré dôležité inklúzie:

 • Pri niektorých plánoch je registrácia domény zadarmo
 • Bezplatné a zakúpiteľné certifikáty SSL
 • E-mail hosting
 • Dizajn a vývoj webových stránok
 • Filtrovanie nevyžiadanej pošty
 • Tvorca webových stránok
 • Zabezpečenie hostingu SiteLock

ServerFreak ponúka možnosti Linux a Windows, ako aj e-commerce hosting založený na hostovaní špecifickom pre Unicart a WordPress. Drahšie plány zdieľaného hostenia sú tiež optimalizované pre WordPress ak chcete DIY prostredie pomocou tohto CMS. A keď už hovoríme o hostovaní WordPress, môžem vám povedať, že prichádza s LiteSpeed ​​Cache pre výkon a Cloudflare plus Railgun pre zlepšenie rýchlosti stránky.

Silnou črtou hostenia elektronického obchodu je to môžete integrovať svoj obchod s mnohými miestnymi malajskými trhmi ako je Lazada, a integrovať sa tiež s mnohými prepravnými službami. Je to ten istý príbeh s ostatnými výrobkami; napríklad môžete vyberte si z dlhého zoznamu príchutí systému Linux s plánom servera.

ServerFreak poskytuje špičkové servery, ktoré bežia na úložisku RAID SAS a ECC RAM, s virtualizáciou KVM a vysokou rýchlosťou šírky pásma. Môžete si tiež kúpiť spravované služby pre svoje produkty.

Ceny a podpora

ServerFreak ponúka obrovskú škálu produktov na webhosting a prenájom serverov s možnosťou fakturácie od mesačného po dvojročné. Hoci nie najlacnejšie, ich základný webhosting je veľmi cenovo dostupné, a ich produkty dávajú veľká hodnota zahrnutím niektorých funkcií, ktoré by zvyčajne stáli navyše. Všetky licenčné poplatky sú tiež zahrnuté v cenách.

Registrácia domén a certifikáty SSL sú pre zákazníkov zvyčajne zahrnuté zadarmo, aj keď nie sú k dispozícii s najlacnejšími možnosťami a na získanie kvalifikácie budete možno musieť vybrať ročnú alebo dvojročnú fakturáciu.. Limity zdrojov sú dosť veľkorysé, dokonca aj mimo malého počtu neobmedzených možností.

Ponúka 30-dňová záruka vrátenia peňazí, to sa však týka iba poplatkov za predplatné hostiteľa a iných nákupov, ako sú domény. K dispozícii je tiež poplatok za predčasné zrušenie vyhradených serverových plánov.

Technická podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni je prístupná iba prostredníctvom systému e-mailov / lístkov s žiadna telefonická podpora ani podpora na živý chat okrem toho, že vám odporúčame vytvoriť lístok. To nemusí byť také nepríjemné, ako to znie, keď vám hovorím, že som vždy dostal rýchle reakcie od priateľského a informovaného podporného personálu. Zdroje často kladených otázok a poznatkov sú veľmi podrobné a ľahko použiteľné, ak si chcete radšej pomôcť.

Koľko stojí ServerFreak? ServerFreak ponúka plány od 2 do 14 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán ServerFreak by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. ServerFreak vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting zo servera ServerFreak tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora servera ServerFreak? ServerFreak nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že ServerFreak je malý poskytovateľ služieb hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa ServerFreak prispôsobuje konkurencii?

Bez ohľadu na to, aký typ hostenia hľadáte, mali by ste byť schopní nájsť to, čo potrebujete na serveri ServerFreak. Ich obrovská ponuka produktov je cenovo dostupná a profesionálna. Pri lepších možnostiach podpory a SLA by bolo ťažké ich poraziť.

ServerFreak môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Päť globálnych umiestnení dátových centier
 • Fantastická hodnota za peniaze
 • Obrovské množstvo možností a typov hostenia
 • Optimalizované a funkčne bohaté servery

Zápory

 • Znížte záruku dostupnosti na 99,5% a 99,9%
 • Technická podpora iba prostredníctvom lístkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me