ServerCentral Review 2020 – je skutočne najlepší?

servercentrálna hlavnáServerCentral je popredný americký poskytovateľ riešení spravovaných dátových centier. Spoločnosť bola založená v roku 1999 a jej ústredie je v Chicagu v štáte Illinois. Ponúkajú cloudové riešenia, kolokáciu, spravované služby a služby obnovy dát podnikom všetkých veľkostí v Indii, Brazílii, Turecku, Kanade a ďalších krajinách po celom svete..


Funkcie a jednoduché použitie

servercentrál 1

ServerCentral poskytuje vyššie uvedené spravované riešenia IT infraštruktúry, služby kolokácie, virtualizáciu, dedikované servery a cloudové služby. oni neponúkajte riešenia VPS ani zdieľaný hosting.

Medzi bežné vlastnosti služieb servera ServerCentral patrí:

 • Dvojfaktorová autentifikácia a biometrický prístup
 • Plne riadená obnova po katastrofe ako služba (DRaaS)
 • Výkonný firewall
 • Zmiernenie distribuovaného odmietnutia služby (DDoS)
 • Záložné systémy UPS N + 1
 • Uplinkuje sa nadbytočný gigabitový ethernet (GbE)

ServerCentral je hostingové servery sú umiestnené v ich hlavných dátových centrách so sídlom v USA, Spojenom kráľovstve, Holandsku, Japonsku a Austrálii. ich Kolokácia a dedikované servery sú ponúkané v dátových centrách Equinix. V záujme ochrany pred výpadkom napájania sú všetky tieto dátové centrá vybavené redundantnými systémami UPS N + 1 a majú naftový generátor, ktorý dokáže udržiavať energiu až 36 hodín..

ServerCentral ponúka plne spravované riešenie DRaaS poskytovať automatizované núdzové prepnutie pre virtualizovanú infraštruktúru a dávajú klientom možnosť používať akúkoľvek cloudovú platformu alebo infraštruktúru ako bod obnovenia svojich údajov, serverov a aplikácií. ServerCentral využíva redundantná optická sieť ktoré spájajú ich rôzne siete a diverzifikovali svoju sieť tým, že sa pozreli na hlavné miestne siete. Služby kolokácie a obnovy po havárii servera ServerCentral sú Kompatibilné s PCI DSS, ale ešte musia rozšíriť svoje pokrytie PCI DSS na svoje hybridné cloudové, súkromné ​​cloudové a dedikované serverové riešenia.

ServerCentral ponúka pokročilé riešenia kolokácie ktoré zahŕňajú energetické služby, služby kolokačného priestoru, služby konverzie médií a služby krížového pripojenia. Podnikatelia s veľkými, zaneprázdnenými a zložitými webovými stránkami budú radi, keď vedia, že tento predajca im umožňuje prevádzkovať niekoľko serverov súčasne za účelom zvýšenia spotreby a redundancie..

ServerCentral nezahŕňa ovládací panel s akýmkoľvek z jeho plánov, takže zákazníci, ktorí to požadujú, budú musieť buď použiť iného poskytovateľa hostingu, alebo si vymyslieť vlastný ovládací panel. Zdá sa, že aj táto spoločnosť bojovať s aktualizáciou z jedného plánu na druhý. Tento proces nebol (zatiaľ) zefektívnený, takže používatelia často zisťujú, že aktualizácia s nimi trvá trochu dlhšie ako v porovnaní s konkurenciou. Pozitívne je, že je veľmi zriedkavé počuť sťažnosti zákazníkov o integrite a robustnosti hostingových riešení tohto dodávateľa po dokončení inovácie.

Ceny a podpora

ServerCentral je ceny sú pomerne drahé a môže zaťažiť rozpočty mnohých malých podnikov. Ale pre väčšie podniky, ktoré si môžu dovoliť minúť trochu viac na hostingové riešenia, tento predajca je vyrezaný nad ostatné. Všetky ich programy nabité funkciami sa môžu prihlásiť na odber krátke mesačné zmluvy.

Spoločnosť ponúka a 100% záruka dostupnosti, ale existuje žiadny kompenzačný plán a žiadna záruka vrátenia peňazí pre nových zákazníkov.

Môžete sa spojiť so zdvorilým, zdvorilým a užitočným serverom ServerCentral 24/7 podporný tím pomocou ich bezplatné telefónne číslo alebo prostredníctvom e-mail. Môžete sa s nimi tiež spojiť na ich kanály sociálnych médií alebo otvoriť podporný lístok, ale tento predajca nemá živý rozhovor. Majú vedomostnú základňu s blog, ktorý je vybavený informačnými programami pre používateľov, ktorí sa radšej sami podporujú.

Ako sa ServerCentral prispôsobuje konkurencii?

Ak hľadáte lacné hostingové služby, serverCentral by pre vás bolo nevhodné riešenie. Ak sa však viac zaujímate o kvalitu, než o čistú cenu, serverCentral by pre vás mohol mať presne to správne riešenie hostingu.

Pros

 • Záložný napájací systém UPS N + 1
 • Vysoko výkonná sieť podporovaná smerovačmi dopravcov
 • Časom testovaná, takmer 100% záruka dostupnosti
 • Telefónne číslo bezplatnej podpory

Zápory

 • Drahé plány hostenia
 • Žiadne pravidlá pre vrátenie platby
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map