SEO Hosting Recenzie 2020 – je to, čo sa zdá?

seo-hosting-minaAmerický poskytovateľ webhostingu SEO Hosting bol založený v roku 2003. Poskytuje zdieľaný hosting, VPS hosting, vyhradený hosting a registráciu domén. Ich webové stránky a podpora sú k dispozícii iba v angličtine, ale slúžia viac ako 1 000 zákazníkom na celom svete.


Funkcie a jednoduché použitie

SEO Hosting ponúka všetky rovnaké funkcie, ktoré poskytuje väčšina poskytovateľov webhostingu, vrátane zdieľaného, ​​VPS a vyhradeného hostingu, plus registrácia domény a certifikáty SSL. Trochu jedinečne ponúkajú aj hosting SEO (niekedy nazývaný aj viacnásobný IP hosting) pre tých, ktorí sú vážne optimalizácia vyhľadávacieho nástroja.

seo-hosting-funkcie

Plány SEO Hosting sú štandardne dodávané s nasledujúcimi funkciami:

 • 99,9% dostupnosť, nezaručená
 • Automatické denné zálohy
 • Štatistika návštevnosti webových stránok
 • K dispozícii sú certifikáty SSL
 • Neobmedzené databázy MySQL, subdomény a FTP účty

Hlavnou výhodou, ktorú získate pri SEO Hosting, je viac IP adries triedy C. Na rozdiel od iných hostingových spoločností, ktoré prideľujú účty zdieľanej IP, vám SEO Hosting poskytuje rôzne adresy IP pre rôzne účty cPanel, ktoré vytvárate pre rôzne domény. Napríklad; v pláne triedy 3C môžete vytvoriť tri účty cPanel s tromi rôznymi IP adresami. To znamená, že vaše webové stránky sú hostené na viacerých IP adresách triedy C na rôznych geografických miestach Vyhľadávače uvidia znásobenie prichádzajúcich odkazov na vaše webové stránky.

Okrem ich SEO funkcií, plány tiež prichádzajú s niekoľkými peknými funkciami pre začiatočníkov. Automatická inštalácia skriptov umožňuje pridať aplikácie – napríklad aplikácie WordPress a e-commerce – na vaše webové stránky iba niekoľkými kliknutiami.

Nastavenie pomocou SEO hostingu je naozaj jednoduché, pretože ich webové stránky sa ľahko navigujú. Môj plán nakúpený online bol teda nastavený v priebehu niekoľkých minút. Jednou miernou negatívou je, že som potreboval kontaktovať podporu, aby som odpovedal na niekoľko otázok, na ktoré by sa dalo ľahko odpovedať pomocou trocha ďalších informácií na ich webových stránkach..

Ceny a podpora

Bohužiaľ, ceny za SEO Hosting sú veľmi vysoké v porovnaní s konkurenciou na americkom trhu. Ale dostanete to, za čo platíte a s touto spoločnosťou získate ďalšie možnosti SEO.

SEO Hosting ponúka mesačné, štvrťročné, polročné, ročné a dvojročné plány. Neexistujú žiadne zľavy za zaviazanie sa k dlhodobejším zmluvám, ale áno získajte zľavu na zakúpenie ďalších IP. Môžete si vybrať zdieľané hostingové balíčky od 5 IP až po 100.

Neexistuje žiadna bezplatná skúšobná verzia alebo bezplatná verzia, ale dostanete 45-dňová záruka vrátenia peňazí. Je to lepšie ako priemerný priemer 30 dní a pomôže vám to správne vyskúšať produkt. Je možné upgrade a downgrade v rámci rovnakého typu plánu, ale nie medzi plánmi. Môžete tak upgradovať alebo downgradovať svoj zdieľaný hostingový balík, ale nemôžete sa pohybovať medzi zdieľaným a VPS hosťovaním.

To, čo sa mi naozaj páčilo, bol vynikajúci zákaznícky servis. Pri zvažovaní potenciálneho nákupu som sa viackrát denne spojil so serverom SEO Hosting prostredníctvom živého chatu. Užitočný, zdvorilý a znalý človek sa vždy zdvihol takmer okamžite. Live chat a e-mailová podpora v angličtine sú k dispozícii celý deň, každý deň, ale neposkytujú telefonickú podporu. To mi veľmi nevadí, ale viem, že niektorí ľudia radšej volajú.

Koľko stojí SEO hosting? SEO hosting ponúka viacero programov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán SEO hostingu by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. SEO Hosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a vy tu môžete konzultovať s odborníkom na hosting z oddelenia SEO Hosting.
Aká dobrá je zákaznícka podpora SEO Hosting? SEO Hosting nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že SEO Hosting je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa SEO Hosting prispôsobuje konkurencii?

Na prvý pohľad je SEO Hosting drahý poskytovateľ webhostingu. Ale pre majiteľov webových stránok, ktorí sú si vedomí SEO, si zasluhujú starostlivé zváženie.

Pros

 • Viacnásobný hosting IP na účely SEO
 • Vynikajúci zákaznícky servis k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Ľahko upgradovať alebo downgrade
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Drahé v porovnaní s inými hostiteľmi amerických webových stránok
 • Nie je zaručená dostupnosť
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me