Revízia 1 mriežky do roku 2020 – stojí to za to?

1-grid-overview1WebAfrica je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo WebAfrica je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Poskytovateľ webhostingu 1-grid so sídlom v Južnej Afrike a predtým nazývaný WebAfrica má viac ako 20 rokov skúseností v odbore. Ponúka webhosting, VPS hosting, webdizajn a certifikáty SSL. Programy hostenia webových stránok sú k dispozícii pre systémy Linux a Windows a vy máte možnosť pristupovať k tvorcovi webových stránok ako platený doplnok.

Dátové centrum 1-grid sa nachádza v Kapskom Meste v Južnej Afrike a jeho webová stránka je v angličtine.

Vlastne sme sa rozprávali s exekutívou v spoločnosti WebAfrica a tu je to, čo sme sa naučili.

Funkcie a jednoduché použitie

1-grid ponúka zdieľané plány hostenia webových stránok v linux alebo windows varianty, s cPanelový ovládací panel a inštalácia jedným kliknutím z WordPress a mnoho ďalších aplikácií.

Linux hosting plány prichádzajú v troch úrovniach: malý, stredná, a Veľký. Pochopiteľne, Veľký plán poskytuje najviac funkcií, medzi ktoré patrí bezplatná doména, hosting pre neobmedzený počet webových stránok a 50 GB úložného priestoru. Vstupná úroveň “Malé” Balík obsahuje 2 GB úložného priestoru, neobsahuje však bezplatnú doménu a umožňuje hosťovanie iba jedného webu. Všetky plány hosťovania zahŕňajú nasledujúce funkcie:

 • Neobmedzený prenos
 • Neobmedzený e-mail
 • Neobmedzené databázy MySQL
 • Bezplatná doména s niektorými plánmi
 • cPanel
 • WordPress
 • Inštalátor softvéru jedným kliknutím
 • Prístup k tvorcovi platených webových stránok
 • Dostupné Comodo cWatch zabezpečenie

Z dôvodu bezpečnosti webových stránok ponúka 1-grid ochranu doplnkov, ktorá je podporovaná systémom Comodo cWatch balík bezpečnostných a výkonových riešení, ktoré zahŕňajú odstránenie škodlivého softvéru, sieť na doručovanie obsahu, bránu firewall pre webové aplikácie a ďalšie.

Ak nechcete navrhovať svoje vlastné webové stránky pomocou 1-mriežky tvorca webových stránok, môžete využiť profesionála 1-grid Webdizajnové služby. Obe možnosti si vyžadujú mesačné predplatné a priebežný poplatok za interný návrhový balík zahŕňa nepretržitú údržbu vrátane generovania potenciálnych zákazníkov, aktualizácií zabezpečenia, mesačných správ, poplatkov za hosťovanie a písania blogových príspevkov (v závislosti od vybraného plánu)..

Ceny a podpora

V porovnaní s inými juhoafrickými hostiteľmi sú ponuky hostingu 1-grid za konkurenčné ceny ponúkané funkcie. Za programy môžete platiť mesačne, štvrťročne, polročne alebo ročne so zľavou 5% zľava (pre polročný záväzok) alebo 10% zľava (pre ročný plán). však…

Štartovací plán webhostingu pre jednosmernú sieť Linux neobsahuje doménu ani príliš veľa úložiska. Niektorí ďalší veľkí medzinárodní poskytovatelia ponúkajú za rovnakú cenu ako poplatky za jednu mriežku plány s vyššou úrovňou údajov a funkcií.

SSL je k dispozícii ako platený doplnok, napriek tomu, že ide o zdanlivo „bezplatný“ šifrovanie SSL, za ktoré 1-grid účtuje konfiguračný poplatok.

Zákaznícka podpora je k dispozícii prostredníctvom telefónu, lístka, živého rozhovoru alebo e-mailom. Natiahla som sa do spoločnosti prostredníctvom online lístka, ale nepočula som to, a tak som vyskúšala kanál živého chatu. Aj keď v skutočnosti neboli živí chatovací agenti, do približne 1 hodiny som dostal odpoveď:

1-grid-overview2

Koľko stojí 1 mriežka? 1-mriežka ponúka plány od 3 do 15 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán s jednou mriežkou by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. 1-grid vám pomôže s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s 1-gridovým expertom tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora 1-grid? 1-grid nie je zaradený medzi našich najlepších hostiteľov webu. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že 1-mriežka je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako zodpovedá 1-grid konkurencii?

Juhoafrický poskytovateľ webhostingu 1-grid ponúka niekoľko služieb hostenia, webdizajnu a zabezpečenia webových stránok. Jeho plány webhostingu pre systém Linux prichádzajú v troch úrovniach, pričom najvyššia úroveň zahŕňa bezplatnú miestnu doménu. SSL certifikáty sú k dispozícii, ale za príplatok. Podpora predaja nebola najrýchlejšou odpoveďou na môj dotaz.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Bezplatná doména s niektorými plánmi
 • K dispozícii sú výkonné bezpečnostné doplnky
 • Tvorca webových stránok je k dispozícii za poplatok
 • Dostupné služby webdizajnu

Zápory

 • Plán základnej úrovne Linux neobsahuje doménu
 • Za SSL zdarma sa účtuje poplatok za konfiguráciu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map