Revízia 1. domén do roku 2020 – prečo ju používatelia milujú

1. domény1. domény sú v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo 1st Domains je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Od roku 2003 je 1. doména jedným z popredných registrátorov domén a poskytovateľov webhostingu na Novom Zélande. V súčasnosti obsluhuje vyše 25 000 zákazníkov s viac ako 100 000 webovými stránkami. Aj keď spoločnosť má iba servery na Novom Zélande, vďaka jej serverom si vybudovala solídne renomé paušálny neobmedzený webhostingový plán a spoľahlivá podpora zákazníkov.

Funkcie a jednoduché použitie

Ak hľadáte takmer all-inclusive hosting jednej domény, potom 1. domény sú slušnou voľbou. Ponúka nasledujúce funkcie pre všetky domény, ktoré spravuje:

 • Neobmedzené úložisko
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzené databázy MySQL
 • 99,99% záruka dostupnosti
 • Denné zálohy
 • Preposielanie e-mailov

Existuje niekoľko vecí, ktoré tohto poskytovateľa vynikajú nad ostatnými. Najprv to ponúka zadarmo Šifrujme SSL certifikáty, šetrí vám peniaze za váš hosting. Ďalšie, táto služba podporuje úlohy cron aj vlastné skripty. Poznač si to PHP je jediný skriptovací jazyk, ktorý platforma podporuje, ale môžete spúšťať svoje vlastné skripty.

Nakoniec, zákaznícky servis so mnou potvrdil, že existujú žiadne obmedzenia veľkosti databázy. Ak ste firma, ktorá potrebuje veľké databázy, ako sú napríklad záznamy o zákazníkoch alebo inventár, môže ich hostiteľ podporovať.

Tento hostiteľ je vhodný aj pre začiatočníkov i skúsených správcov webu. Pre začiatočníkov máte prístup k automatický inštalátor SimpleScripts pre aplikácie ako WordPress, Joomla a ďalšie. Pre tých, ktorí majú o niečo viac skúseností, máte prístup k Plesk pre svoj ovládací panel a FTP prístup pre nahrávanie.

Treba však poznamenať jednu vec: 1. domény nepodporujú subdomény, aliasy domén ani rozšírené certifikáty SSL. To znamená, že ak potrebujete vyššiu úroveň zabezpečenia alebo ak plánujete vytvorenie samostatných oddielov na svojom webe prostredníctvom subdomén, budete sa musieť pozrieť inde..

Ceny a podpora

Keďže pre zdieľaný hosting s 1. doménami je k dispozícii iba jeden plán, ceny sú jednoduché. To však síce ponúka paušálne ceny a požaduje nízku mesačnú sadzbu, nenechajte sa zmiasť. Jedinou možnosťou, ktorá je pre túto službu k dispozícii, je ročná.

Za túto službu vám tiež vzniknú ďalšie poplatky. Ak nemáte vlastnú doménu, musíte za ňu zaplatiť, a poplatky za registráciu domén sú drahé v porovnaní s inými službami. Ak potrebujete e-mailový hosting, bude to tiež stáť vás. Pridanie domény a jedného účtu hostenia e-mailov zvýši vaše náklady približne o 50%.

Podpora zákazníkov v 1. doménach je solídna. Ponúka e-mailovú podporu, telefonickú podporu a videochat cez Skype. Okrem toho má spoločnosť prehľadateľnú vedomostnú základňu, ktorá pokrýva mnoho základných a niekoľkých stredne pokročilých tém.

Všimnite si, že s 1. doménami, podpora je k dispozícii iba od pondelka do piatka od 8:00 do 18:00 NZDT. Kontaktoval som podporu prostredníctvom e-mailu, aby som sa informoval o veľkosti databázy. Za pár minút som dostal automatickú odpoveď, ale od agenta som nepočul ďalších 24 hodín. Keď sa však podporný agent dostal späť ku mne, bol v jeho odpovedi veľmi nápomocný.

1. domény

Jedna vec, ktorá sa mi páči pri podpore 1. domén je, že ponúka vzdialenú podporu prostredníctvom softvéru TeamViewer. Agent tak môže vidieť presný problém, ktorý máte, a dokonca môže prevziať kontrolu nad počítačom, aby problém vyriešil. Chcel by som vidieť 24-hodinovú podporu a nejakú formu podpory živých rozhovorov okrem programu Skype, ale celkovo spoločnosť ponúka solídnu podporu.

Koľko stojí 1. doména? 1. doména ponúka viac plánov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán 1. domény by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. 1. domény vám môžu pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z 1. domén tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora 1. domén? 1. domény nie sú hodnotené ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že 1. domény sú malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa 1. doména zhoduje s konkurenciou?

1. domény sú kombináciou paušálnej ceny a spoľahlivých funkcií. Vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú hosting v jednej doméne. Aj keď za funkcie, ako je e-mail hosting, sa budú účtovať ďalšie poplatky, táto služba ponúka vynikajúce funkcie za cenu, ktorú platíte.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Neobmedzené ukladanie databázy
 • Podporuje vlastné skripty a úlohy cron

Zápory

 • Za registráciu domény a e-mailový hosting sa účtujú ďalšie poplatky
 • Podpora živého chatu nie je k dispozícii
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map