Reflected Networks Review 2020 – Veľká povesť, ALE …

Odrazené-Networks-overview1Reflected Networks je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo Reflected Networks je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Reflected Networks je spoločnosť spravujúca hosting a dodávku obsahu CDN, ktorá bola založená v roku 2001. Toto je nie je tradičným poskytovateľom zdieľaného webhostingu, Funguje na nižšej úrovni, ako je táto, takže buďte pripravení na celkom technickú jazdu v tomto prehľade.

Na základe bezplatného telefónneho čísla by som povedal, že táto spoločnosť sa nachádza v Spojených štátoch, ale to nie je úplne jasné z jej webových stránok. Môžem vám však povedať, že existujú štyri dátové centrá – v USA a Holandsku – ktoré poskytujú riešenia pre spravovaný hosting, vyhradený hosting a cloudové úložisko pre podniky v USA a na celom svete.

Funkcie a jednoduché použitie

Riešenia hostenia riadené odoberanými sieťami zahŕňajú nasledujúce štandardné funkcie:

 • OS Linux a Solaris
 • MySQL databázy
 • Databázy PostgreSQL
 • Webové servery Apache, lighttpd, NGINX, Varnish
 • Firewall, spravované ID / IP, audit kódu, kontrola aplikácií
 • Cloudflare CDN
 • Správa zálohovania a obnovy
 • Cloud-ové úložisko

Reflected Networks sa zaviedla infraštruktúra úložiska v cloude v dátových centrách nachádzajúcich sa v dvoch krajinách: USA a Holandsko. Tieto dátové centrá sú založené na Dell EMC Isilon škálovateľná platforma pre pripojenie k sieti, ktorá poskytuje ukladanie, zálohovanie a archiváciu neštruktúrovaných údajov. A čo viac, dve dátové centrá sú vybavené redundantnými vyvažovačmi záťaže aby bolo možné cloudové úložisko replikovať v oboch dátových centrách.

spravované hostingové riešenie pomáha udržať vaše servery v prevádzke a optimálne fungovať. Reflected Networks preberá zodpovednosť za inštaláciu, správu, monitorovanie, škálovanie a bezpečnosť vašej serverovej infraštruktúry za všetkých okolností. A na lepšie uľahčenie poskytovania obsahu s vysokým obsahom táto spoločnosť nasadila a plne redundantný systém cloud-CDN.

Jednou z vynikajúcich ponúk na hosťovanie Reflected Networks je jej výkonnosť riešenie vyrovnávania záťaže ktorý beží na komerčných hardwarových produktoch, ktoré sú bežne dostupné na trhu, a umožňuje predajcovi využiť vyladenie výkonu svojho linuxového jadra.

Ceny a podpora

Vzhľadom k tomu, Reflected Networks ponúka riadený hosting, dedikované servery a zálohovacie riešenia pre veľké podniky (namiesto jednoduchého zdieľaného hostenia pre maloobchodných zákazníkov), jeho webové stránky nezobrazujú žiadne ceny. Ak chcete získať cenovú ponuku, musíte sa obrátiť na spoločnosť.

Táto spoločnosť tvrdí zaručiť 100% pripojenie s nulovou pravdepodobnosťou výpadku pre zákazníkov, ktorí majú v zariadeniach dátového centra dodávateľa dve alebo viac sieťových pripojení. Poskytuje tiež 99% záruka dostupnosti služieb poskytovania obsahu, s primeranou kompenzáciou. Tam je žiadna inzerovaná záruka vrátenia peňazí, je to však typické pre riadený hosting a ponuky vyhradených serverov.

Neexistuje žiadny verejný systém predaja cestovných lístkov ani podpora live chatu, ale existuje bezplatné telefónne číslo. 24/7 podpora sa poskytuje prihláseným zákazníkom, ale otestoval som reakcie tímu technickej podpory, pokiaľ som mohol ako iný zákazník. Poslal som e-mail, dostal automatickú odpoveď, ktorá sľubuje, že sa ku mne čoskoro vrátim, a potom … nič.

Odrazené-Networks-overview2

Tam je žiadna vedomostná základňa pre svoju podporu, čo je pochopiteľné, pretože nejde o samoobslužný poskytovateľ hostingu.

Koľko stojí Reflected Networks? Reflected Networks ponúka viacero plánov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Reflected Networks by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Odrazené siete vám môžu pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Reflected Networks tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora služby Reflected Networks? Reflected Networks sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Reflected Networks je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Reflected Networks prispôsobuje konkurencii?

Spoločnosť Reflected Networks si vybudovala povesť vynikajúceho dodávateľa riešení hostenia a riešení CDN. Spoločnosť vytvorila praktické hostingové riešenia pre rýchlo rastúce podniky prostredníctvom ponuky cloudového hostingu. Ak však hľadáte jednoduché plány zdieľaného hostenia, ktoré si môžete zakúpiť úplne online, mali by ste hľadať niekde inde.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Infraštruktúra cloudového úložiska vo svojich dátových centrách
 • Plne redundantný systém cloud-CDN
 • Výkonné riešenie na vyrovnávanie záťaže bežiace na hardvéri, ktorý je už na sklade
 • 99% záruka dostupnosti za doručenie obsahu, s plánom kompenzácie

Zápory

 • Žiadne zdieľané plány webhostingu
 • Na webovej stránke nie sú zobrazené žiadne ceny
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me