Redstation Review 2020 – Stojí to za vaše peniaze?

Redstation baňaAk ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako Redstation môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Redstation je poskytovateľom internetových služieb založených na Spojenom kráľovstve, ktoré zahŕňajú dedikované servery so zameraním na kov. Majú osem dátových centier v súkromnom vlastníctve s viac ako 20 000 nasadenými vyhradenými servermi a viac ako 3 000 km vonkajšieho optického pripojenia. Ponúkajú celý rad plne prispôsobiteľných serverov, ktoré vám môžu ušetriť peniaze za vyhradený serverový hosting od iných spoločností.

Funkcie a jednoduché použitie

Redstation ponúka široký výber holých kovových serverov, ktoré sú rýchlejšie ako cloudové servery a až 10-krát lacnejšie. Ich infraštruktúra je v úplnom vlastníctve od začiatku do konca, čo znamená, že budete mať hlboké zľavy a stabilitu spoločnosti, ktorá svoje produkty neposkytuje externe..

Všetky ich dedikované servery majú nasledujúce funkcie:

 • 100% záruka na energiu a sieť
 • Štandard pripojenia 1 Gbps
 • Šírka pásma 1 TB
 • Voliteľný hardvérový RAID
 • Výber pevných diskov SATA alebo SSD
 • Schopnosť pridať až 30 použiteľných IP adries
 • Voliteľné cPanel alebo Plesk
 • Vyberte si predinštalovaný operačný systém alebo nainštalujte svoj vlastný

Redstation-funkcie

Všimnite si, že zatiaľ čo redstation sľubuje 100% záruku dostupnosti, záruka má určité výhrady. Zahŕňajú:

 • Plánovaná údržba a vylepšenia
 • Strata paketov v dôsledku DDoS alebo vonkajších faktorov, ktoré sú mimo ich kontroly
 • SLA so 100% napájaním sa nevzťahuje na jednotlivé servery PSU

Servery Redstation sa ľahko používajú a zahŕňajú výber a hotová knižnica operačných systémov. Môžete si tiež zvoliť inštaláciu vlastného OS a softvéru. Určené servery nie sú určené pre začiatočníkov ani pre väčšinu pokročilých správcov webu. Mimo automatickej inštalácie vášho operačného systému, neexistujú žiadne ďalšie nástroje automatického nastavenia, takže musíte buď vedieť, čo robíte, alebo musíte nájsť riešenie, ktoré je vhodnejšie pre vašu úroveň zručností.

Ceny a podpora

Redstation ponúka tri formy dedikovaných serverov s vlastnou sadou základných funkcií, ako je uvedené v tabuľke nižšie:

E3 Vstupný rozsahE5 Enterprise RangeE7 Enterprise Range
procesorQuad Xeon E3-1270Dual Xeon E5-2630 v4Quad Xeon E7-4830 v4
jadra4 Cores, 3,60 GHz20 jadier56 Cores, 2,00 GHz, 35 MB vyrovnávacej pamäte
Rýchlosť prístavuGarantovaná 1 Gbps / 300MbpsGarantovaná 1 Gbps / 300MbpsGarantovaná 1 Gbps / 300Mbps
Bandwidth1 000 Mbit bez merania1 000 Mbit bez merania1 000 Mbit bez merania

Každá funkcia na týchto serveroch je prispôsobiteľná. Môžete prispôsobiť priestor na pevnom disku, pamäť, konfiguráciu RAID, OS, softvér cPanel, správu servera a ďalšie. Na serveroch E7 môžete dokonca upgradovať na rýchlosť portu 10 Gb / s, ale zaplatíte statný mesačný poplatok.

Ak chcete ušetriť nejaké vážne peniaze, prečítajte si ich špeciály na serveroch E5 a i3. Aj keď môže byť obmedzený na jeden dátový server, môžete ušetriť 50% alebo viac pomocou špeciálov. Nerobte si starosti; ich špeciality zahŕňajú funkcie prispôsobenia, takže môžete stále upgradovať a zároveň šetriť peniaze na základnej konfigurácii.

Podpora serverov Redstation je štandardnou súčasťou telefonická a e-mailová podpora. Momentálne neponúkajú podporu živého chatu. Poznač si to ich rozsah podpory je obmedzený na záležitosti týkajúce sa infraštruktúry. Neposkytujú žiadnu softvérovú podporu okrem riešenia problémov týkajúcich sa ich serverov.

Koľko stojí Redstation? Redstation ponúka viacero programov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Redstation by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Redstation vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Redstation tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Redstation? Redstation nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Redstation je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Redstation zhoduje s konkurenciou?

Dedikované servery sa zriedka považujú za lacné, ale Redstation je výnimkou z pravidla. V porovnaní s podobnými spoločnosťami, ktoré ponúkajú rovnaké služby, vám Redstation môže ušetriť značné peniaze na dedikovanom serveri a zároveň vám poskytne možnosti prispôsobenia, ktoré potrebujete na spustenie úspešného webu..

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Plne prispôsobiteľné dedikované servery
 • 100% záruka na energiu a sieť
 • Štandard pripojenia 1 Gbps
 • Predinštalované inštalácie operačného systému

Zápory

 • Žiadna podpora živého chatu
 • Záruka napájania sa nevzťahuje na jednotlivé servery PSU
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map