Recenzie hostiteľa Altus 2020 – prečo ho používatelia milujú

Ak sa ponáhľate a chcete len spodný riadok: za rovnakú cenu ako AltusHost môžete získať oveľa lepšie servery s podporou 24/7 s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Spoločnosť AltusHost súťaží o to, aby bola uznaná ako najvyššia riadená webhostingová služba od roku 2008. Zameriavajú sa na kvalitné služby zákazníkom, dostupnosť a konkurencieschopné ceny. AltusHost má niektoré z najrýchlejších serverov na trhu a silné zastúpenie v Európe s dátovými centrami v Holandsku, Bulharsku a Švédsku. K dnešnému dňu spoločnosť AltusHost obsluhovala viac ako 10 000 spokojných zákazníkov.

Funkcie a jednoduché použitie

Na rozdiel od mnohých svojich konkurentov, AltusHost neprenajíma ani ďalej nepredáva hardvér od veľkých poskytovateľov. Dávajú prednosť použitiu vlastnej technológie, aby sa ubezpečili, že majú úplnú kontrolu a všetko funguje hladko. To im poskytuje jedinečnú výhodu na trhu, pretože majú dôkladné znalosti o svojom produkte a o tom, ako najlepšie vyladiť svoje služby, aby svojim používateľom poskytli čo najlepší zážitok pre zákazníka.

Aj keď sa zameriavajú hlavne na špecializované serverové balíky pre podnikových zákazníkov, robia to mať celý rad plánov pre menšie spoločnosti a jednotlivcov. Pre začiatočníkov ich spoločný plán hostenia cPanel na základnej úrovni poskytuje malým a stredným podnikom nasledujúce:

 • 10 GB úložný priestor SSD
 • Neobmedzená šírka pásma
 • 5 hostovaných doplnkových domén
 • Automatické denné zálohy
 • SSL certifikácia
 • Praktický inštalátor aplikácií s viac ako 300 dostupnými aplikáciami

Poskytujú tiež bezplatná služba migrácie webových stránok a tvorca webových stránok, obaja boli príjemnými dotykmi balíka základnej úrovne.

Čo ma najviac ocenilo na ich zdieľaných hostingových službách, však bolo úroveň výkonu a podpory, ktorá prichádza aj s najzákladnejším balíkom. Každý užívateľský účet má Inštalácia webového servera LiteSpeed, ktoré to zabezpečujú servery fungujú niekoľkokrát rýchlejšie ako typické inštalácie webového servera Apache, ktoré väčšina ostatných poskytovateľov športuje. Tiež ich Operačný systém CloudLinux eliminuje mnoho problémov s prideľovaním prostriedkov typický zdieľaný hostingový systém Linux by mal, takže ani v prípade zdieľaného hostingového účtu nebude výkon vašich webových stránok zasiahnutý, keď iné webové stránky na tom istom serveri budú mať prudký nárast.

AltusHost tiež ponúka hostingové balíčky VPS pre firmy, ktoré prerástli svoje spoločné plány hosťovania, ale ešte nevyžadujú úroveň výkonu, ktorú by zabezpečili dedikované servery. Títo Balíky VPS sú plne spravované, s možnosťou Windows alebo Linux ako operačný systém. Navyše, s hostingovými balíčkami AltusHost VPS získate plný prístup root k vašim virtuálnym serverom, a tiež môžete reštartujte napájací panel na diaľku bez kontaktovania zákazníckej podpory.

Ceny a podpora

AltusHost ponúka množstvo rôznych plánov webhostingu pre všetky druhy potrieb a rozpočtov. Ich plány sú plne prispôsobiteľné a je tu vynikajúca 45-dňová záruka vrátenia peňazí pre zdieľané plány hostenia (o 50% viac, ako je štandard v priemysle).

Hostiteľ Altus

Na AltusHostovi sa mi veľmi páči to, že je super ľahko upgradovať alebo downgrade vášho VPS kedykoľvek – funkciu, ktorá sa zriedka vyskytuje u iných poskytovateľov hostingu. Ak zistíte, že platíte za niečo, čo skutočne nepotrebujete, môžete túto funkciu jednoducho odstrániť. Aktualizácia je rovnako jednoduchá, ako môžete škálovať vertikálne kedykoľvek. Navyše, AltusHost ponúka 14denná bezriziková záruka vrátenia peňazí pre plány VPS, ešte iný v priemysle zriedka nájdená funkcia.

K väčšine kanálov podpory AltusHost je možné pristupovať až po prihlásení, ktoré zahŕňa live chat a ich systém podpory vstupeniek. Výhodou je, že reagujú na podporné lístky pomerne rýchlo – keď som ich kontaktoval, dostal som odpoveď do niekoľkých hodín. Non-zákazníci dostanú odpoveď na ich e-maily do 24 hodín, ale iba počas pracovného týždňa.
Koľko stojí hostiteľ Altus? Hostiteľ Altus ponúka plány od 6 do 17 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán hostiteľa Altus by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Hostiteľ Altus vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z hostiteľa Altus tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora servera Altus Host? Hostiteľ Altus nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Altus Host je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa hostiteľ Altus vyrovná konkurencii?

AltusHost umožňuje firmám prispôsobiť svoje balíčky webhostingu podľa ich potrieb a rozpočtov. Aj keď AltusHost nie je jedným z priekopníkov v tomto odvetví, určite sú dobrou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vysoko výkonný webhosting bohatý na funkcie..

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Ľahko inovujte alebo downgradujte VPS
 • 14-denná záruka vrátenia peňazí pre VPS
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí za zdieľaný hosting
 • Vynikajúci výkon servera a rýchlosti načítania webových stránok

Zápory

 • Najrýchlejšia podpora je k dispozícii iba pre klientov
 • Dátové centrá iba v Európe
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me