Recenzie EZ Web Hosting 2020 – prečo je to vaša najlepšia stávka

EZ Web HostingEZ Web Hosting pôsobí v podnikaní od roku 2000. Zameriavajú sa hlavne na náhodných vlastníkov webových stránok a ich vlastnosti sú navrhnuté tak, aby im uľahčili a spríjemnili prácu na webe. To tiež znamená, že majitelia webových stránok, ktorí hľadajú špecializované služby, ich nebudú považovať za veľmi vhodné. Preto je možné povedať, že EZ Web Hosting je ideálny webhosting pre tých, ktorí nemajú znalosti programovania webu, pretože je venovaný týmto špecifickým potrebám.


Funkcie a jednoduché použitie

Ako už názov napovedá, EZ Web Hosting sa nezameriava iba na uľahčenie a zábava pre každého z webových stránok ale aj na poskytovanie vysoko kvalitných funkcií, ako napríklad:

 • 99,9% záruka dostupnosti pomocou monitorovacích nástrojov
 • Bezplatné denné zálohy
 • Je možná registrácia domény (v čase kontroly je však odkaz prerušený)
 • Neobmedzené domény doplnkov
 • Prémiové certifikáty SSL
 • Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma vo všetkých plánoch

Ponúkajú ľahko použiteľný cPanel, kde môžete spravovať všetky svoje webové stránky a hostingový účet. Samotné webové stránky sa dajú ľahko vytvárať vďaka bezplatný webový tvorca, ktorý ponúkajú. Na vrchole toho všetkého je inštalátor aplikácií jedným kliknutím čo by vám malo uľahčiť inštaláciu aplikácií, ako sú WordPress, Joomla, Magento, atď. A ak máte stále problémy s prácou na svojom webe, priateľský personál technickej podpory je tu, aby vám pomohol. EZ Web Hosting tiež ponúka webový dizajn a základnú službu nastavenia webových stránok, ak ste ochotní platiť navyše. Možno by stálo za to skontrolovať, čo pre vás môžu urobiť, hoci to musí byť drahá alternatíva.

S EZ Web Hosting neexistujú žiadne konkrétne riešenia elektronického obchodu. Aplikácie súvisiace s elektronickým obchodom, ako sú nákupné vozíky, môžete stále inštalovať z inštalátora aplikácie. Ak však chcete v internetovom obchode urobiť viac, musíte sa dostať mimo podporu. Vo svojich hostingových plánoch nie je nič, čo by vás malo odradiť pri výbere pre váš internetový obchod ak dokážete obchod spravovať sami, môžu byť dobrou voľbou pre hosťovanie.

Poskytujú 99,9% záruku dostupnosti a poskytujú vám monitorovacie nástroje, aby ste sa sami presvedčili. Je však potrebné spomenúť, že niektorí ľudia sa sťažovali na svoju dostupnosť. Možno budete chcieť dohliadať na dostupnosť, aby ste sa uistili, že dostávate všetko, čo vám bolo sľúbené.

Zahŕňajú tiež vysokovýkonné pevné disky s RAID na zvýšenie rýchlosti a bezpečnosti údajov. Vyhľadávacie nástroje sa dôkladne zaoberajú oboma týmito aspektmi, takže máte perfektnú základňu, na ktorej môžete stavať svoje SEO kampane. Okrem toho sú vaše webové stránky denne monitorovaný na prítomnosť škodlivého softvéru zabezpečiť, aby sa neprenikol žiadny škodlivý softvér. Ak sa niečo pokazí, môžete použiť bezplatná služba zálohovania kde sú vaše údaje zálohované deväťkrát denne. SSL certifikáty nie sú zadarmo pri výbere však máte na výber z niekoľkých možností.

Ceny a podpora

Balíčky sa dodávajú v troch rôznych plánoch: Economy, Webmaster a Professional. Všetky plány zahŕňajú neobmedzené úložisko, šírku pásma, e-maily a databázy, takže budete mať všetky zdroje, ktoré potrebujete. oni povoliť až jednu, päť a neobmedzenú doménu doplnkov v troch balíkoch. Pri prvom nákupe je možné zaregistrovať aj bezplatnú doménu. V porovnaní s konkurenciou sú ich balíčky za primeranú cenu, najmä vzhľadom na neobmedzené funkcie. Inde by ste mohli získať za zlomok lepšie sadzby, ale je ťažké nájsť také neobmedzené balíky. Ponúkajú flexibilné platobné plány od jedného mesiaca do dvoch rokov vopred a získate slušnú zľavu, čím dlhšie obdobie zaplatíte vopred za.

Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, majú celkom slušný systém podpory predaja lístkov, kde odpovedá na vaše otázky do približne pol hodiny. Keďže na webe nie je uvedené žiadne telefónne číslo, hlavnou možnosťou je odosielanie e-mailov. Objavil som aj tlačidlo na priamy rozhovor, ktoré som objavil, ale bolo to v režime offline, napriek tomu, že tlačidlo hovorí, že bolo online.

Ako sa EZ Web Hosting prispôsobuje konkurencii?

EZ Web Hosting je priateľské a ľahko použiteľné riešenie pre vaše potreby hostingu. Neobmedzené balíčky sú dostupné za prijateľnú cenu a dajú sa ľahko vyskúšať vďaka 30-dňovej záruke vrátenia peňazí.

Pros

 • Neobmedzené balíky
 • Pevné disky s RAID
 • Hosting určený pre ľudí s obmedzenými technickými znalosťami
 • Zadarmo tvorca webových stránok
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Živý chat nie 24/7
 • K dispozícii je iba zdieľaný hosting
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me