Recenzia XServers 2020 – Čo hovoria používatelia?

Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako xServers môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


XServers pôsobí v oblasti webhostingu už viac ako desať rokov a poskytuje hostingové riešenia pre jednotlivcov a podniky v Rumunsku aj mimo neho. V priebehu rokov sa spoločnosť snaží udržiavať najvyššie štandardy služieb v tomto odvetví a tento proces sa stal jedným z najvýhodnejších poskytovateľov hostingových služieb v Rumunsku. Ich služby sú určené predovšetkým pre Rumunov, takže webová stránka je k dispozícii iba v rumunčine. Spoločnosť je však otvorená poskytovaniu webhostingu aj pre klientov za hranicami Rumunska.

X servery

Funkcie a jednoduché použitie

xServers navrhol všetky svoje hostingové balíčky s celým radom funkcií. Ich hlavné ponuky sa točia okolo cloudhostingu, pričom najzákladnejší plán má tieto vlastnosti:

 • Úložný priestor SSD s kapacitou 3 GB
 • Neobmedzený počet domén
 • Neobmedzený prenos
 • Neobmedzené e-mailové adresy
 • Zadarmo vyhradený hosting IP
 • Zdarma cPanel 11
 • Zadarmo cloudové zálohovanie
 • Bezplatný hardvér brány firewall

XServers navyše ponúka určité funkcie, vďaka ktorým vynikajú na trhu webhostingu. Tie obsahujú:

 • Úložný priestor SSD podnikovej triedy – xServers je jedným z mála poskytovateľov hostingu v Rumunsku, ktorí využívajú úložný priestor Raid SSD na podnikovej úrovni. S rýchlosťou čítania / zápisu 500 Mb / s, xServers je schopný dať svojim klientom záruku vysokého skóre SEO pre svoje webové stránky.
 • Záruka 99,985% dostupnosti – xServers zabezpečuje klientelu 99,9% dostupnosti pre všetky svoje hostingové riešenia, s výnimkou služby VMware Cluster, ktorá má o niečo vyššiu záruka dostupnosti 99,985%.
 • Ochrana pred malvérom, DDoS, vstrekovaním atď. – xServers používa najmodernejšie bezpečnostné protokoly na ochranu webových stránok, ktoré hostuje. Jeho odborný systém protipovodňovej ochrany je schopný odstráňte škodlivé balíky, keď dôjde k útoku DDoS. Jeho ochranný systém HP Tipping Point IPS účinne chráni webové stránky pred skriptovaním medzi servermi, injekciou SQL a inými podobnými prienikmi..
 • Pokročilé protokoly redundancie – Dátové centrum xServers sa nachádza v Bukurešti, Calea Floreasca 169. Toto dátové centrum má početné prepúšťacie prepojenia, ktoré poskytujú niektorí z hlavných poskytovateľov internetových služieb v Rumunsku a ďalej. Priame medzinárodné prepúšťacie spojenia majú kapacitu 30 Gbps, zatiaľ čo rumunské prepojenia majú kapacitu 50 Gbps. To umožňuje serverom xServers zaručiť spoľahlivý prístup na internet všetkým svojim zákazníkom kdekoľvek v Rumunsku.

V porovnaní s ostatnými predajcami v Rumunsku webhostingová platforma xServers nie je pre začiatočníkov najjednoduchším riešením. Pre niekoho, kto vie niečo o webhostingu, však existuje veľa výhod, ktoré môžete využiť, a mnoho funkcií, ktoré môžete použiť, keď sa prihlásite na odber riešení tejto spoločnosti..

Ceny a podpora

Od najdrahšieho plánu po najdrahší patria všetky hostingové plány xServers neobmedzený prenos, bezplatné zálohovanie cloudu a bezplatný hardvér brány firewall. V porovnaní s inými hostingovými riešeniami v Rumunsku sú ceny xServers celkom prijateľné. xServers áno neposkytujú bezplatnú verziu žiadneho zo svojich hostiteľských balíkov ani nezahŕňajú skúšobnú verziu.

xServers je hrdý na to, že ponúka vysoko kvalitný produkt 24/7 podporné služby všetkým svojim zákazníkom. Pre väčšinu organizácií by stačil štandardný balík údržby xServers. Ale pre väčšie podniky, ktoré potrebujú špeciálnu podporu, má xServers množstvo platených podporných plánov, z ktorých si môžete vybrať. Inovácia a downgrading predplatného je tiež pomerne jednoduchá. xServers sprístupnil telefónne číslo, ktoré môžu jeho zákazníci použiť na kontaktovanie svojho tímu technickej podpory. Zákazníci spoločnosti xServers môžu tiež kontaktovať tím technickej podpory prostredníctvom e-mailu. Keď som kontaktoval tím podpory dodávateľa prostredníctvom e-mailu, rýchlo zareagovali a poskytli mi trochu podrobné vysvetlenie toho, ako je možné vyriešiť problémy, ktoré som uviedol,.

Ako sa xServers zhoduje s konkurenciou?

xServers vytvoril hostingové riešenia, ktoré spájajú cenovú dostupnosť s inovatívnymi funkciami, vďaka ktorým sú perfektným poskytovateľom hostingu pre niekoho, kto chce vysoko kvalitné hostingové riešenia za prijateľnú cenu..

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Súbor inovatívnych funkcií
 • Dostupné riešenia webhostingu
 • Vysoko kvalitná podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Záruka 99,985% dostupnosti

Zápory

 • Nie príliš užívateľsky prívetivý najmä pre začiatočníkov
 • Žiadna bezplatná verzia alebo bezplatná skúšobná verzia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me