Recenzia WebSpaceMart Review 2020 – oplatí sa to?

WebSpaceMart


WebSpaceMart je webhostingová spoločnosť so sídlom v Indii, ktorá funguje už nejaký čas. Firemné plány hostenia sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám malých a stredných podnikov so sídlom v Indii. Využíva ukladací priestor SSD na zvýšenie rýchlosti a spoľahlivosti webových stránok svojich zákazníkov. Niektoré z jeho hostingových služieb sú zdieľaný webhosting, služby registrácie doménových mien a hosting distribútorov.

WebSpaceMart

Funkcie a jednoduché použitie

Všetky hostingové riešenia WebSpaceMart sú napájané najnovším operačným systémom CloudLinux. Hostiteľské balíčky sa dodávajú s nasledujúcimi štandardnými funkciami:

 • Zadarmo doménové meno
 • Neobmedzená šírka pásma mesačne
 • Ochrana DDoS
 • Ochrana pred škodlivým softvérom
 • K dispozícii je PHP 7
 • 99,9% záruka na dostupnosť SLA
 • Šifrujme SSL certifikáty
 • cPanelový ovládací panel

Infraštruktúra webhostingu WebSpaceMart je hosťovaná v európskych dátových centrách. Dátové centrá sú nainštalované so servermi podnikovej triedy, ktoré sú vybavené Úložné jednotky procesorov Intel Xeon a SSID RAID 10. 

Okrem toho sú jeho servery prepojené s a Sieťové pripojenie 1 Gbps. Týmto spôsobom môže predajca zaručiť rýchle a bezpečné hostingové služby s časom načítania webovej stránky rýchlosťou blesku.

V každom hostingovom pláne majú zákazníci prístup cPanelový ovládací panel s používateľsky prívetivým rozhraním, prostredníctvom ktorého môžu ľahko spravovať svoje webové účty vrátane zmeny verzií PHP a nastavenia svojich serverov.

cPanel je tiež integrovaný do pokročilých bezpečnostných opatrení, ako sú Cloudflare CDN, SSL certifikáty a DDoS ochrana, ochrana používateľov pred útokmi, škodlivými činnosťami a online hrozbami.

To znamená, WebSpaceMart nevykonáva zálohovacie služby pre webové stránky svojich zákazníkov; používatelia budú musieť vytvoriť zálohu vlastného účtu alebo zálohovanie zdroja od iných poskytovateľov hostingu.  

Ceny a podpora

WebSpaceMart nedávno predstavil a 50% zľava pre všetky jeho hostingové riešenia, vďaka ktorým sú niektoré z nich najlacnejšie hostingové balíčky okolo. Tiež, hosting balíčky prichádzajú s veľa zadarmo, vrátane bezplatného názvu domény, bezplatných e-mailových adries a bezplatných certifikátov SSL.

Hostingové riešenia dodávateľa zahŕňajú niekoľko fakturačných cyklov: mesačné, ročné, dvojročné a trojročné predplatné. Všetky jeho ceny sú uvedené v americký dolár.

Na všetkých úrovniach účtu ponúka predajca priemyselná štandardná záruka dostupnosti 99,9%. Ak nie sú spokojní so svojimi hostingovými službami, môžu klienti požiadať o plné využitie výhod sedem-denná záruka vrátenia peňazí.

WebSpaceMart

Potenciálni zákazníci môžu kontaktovať tím podpory WebSpaceMart prostredníctvom telefón, kontaktný formulár, systém predaja lístkov alebo live chat. Zdá sa však, že hostiteľská spoločnosť má žiadna e-mailová podpora. Centrum pomoci online je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

WebSpaceMart ešte musí rozvinúť svoju časť vedomostnej základne.

Koľko stojí produkt WebSpaceMart? Program WebSpaceMart ponúka plány od 1 do 9 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán WebSpaceMart by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. WebSpaceMart vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z WebSpaceMart tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora WebSpaceMart? WebSpaceMart nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že WebSpaceMart je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa WebSpaceMart prispôsobuje konkurencii?

Aj keď sa zdá, že WebSpaceMart veľa neponúka, jeho používanie webových účtov založených na SSD spôsobilo, že jeho hostingové riešenia boli pre Indii a za jej hranicami atraktívne pre jednotlivcov a malých podnikateľov. Hostiteľská spoločnosť sa však zdráha investovať do serverových riešení, aby vyhovovala potrebám veľkých firemných webových stránok.

Pros

 • Servery Intel Xeon s úložnými jednotkami RAID 10 SSD
 • cPanel s Cloudflare CDN, SSL certifikáty, DDoS ochrana
 • Lacné webhostingové riešenia s množstvom bezplatných služieb
 • Záruka 99,9% dostupnosti

Zápory

 • Neponúka záložné služby
 • Nie je vhodný pre náročné webové stránky s komplexnými databázami

Získajte hostingové riešenia s architektúrou RAID-10 z WebSpaceMart.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me