Recenzia VPS-Server 2020 – splní svoju povesť?

VPS-Server-prehľadVPS-Server je ruská webhostingová spoločnosť s 10 ročnými skúsenosťami. Ponúka hosting webových stránok v nízkonákladovej globálnej serverovej sieti zahŕňajúcej USA, Francúzsko, Holandsko, Nemecko a Rusko. Podpora je zrejme poskytovaná iba v ruštine, ale webovú stránku VPS-servera je možné prepínať medzi ruštinou a angličtinou.


Funkcie a jednoduché použitie

najvýraznejšia funkcia plánov webhostingu spoločnosti VPS-Server je geografické pokrytie svojich serverov. Správcovia webových stránok, ktorí prevádzkujú sofistikované obchody elektronického obchodu s globálnou pôsobnosťou, môžu na prístup k serverom v USA, Európe a Rusku využívať jedného poskytovateľa..

Jeden plán webhostingu obsahuje certifikát SSL, ale certifikát musí byť zakúpený pre všetky ostatné plány. Dostanete žiadna bezplatná doména, a zálohy sa musia zakúpiť osobitne. Hlboko v obchodných podmienkach tohto predajcu je záruka úrovne služieb za 99% dostupnosti.

web hosting vlastnosti zahŕňajú:

 • SSD
 • PHP 7.2
 • MySQL
 • FTP
 • ISPManager
 • SSH

Webové stránky VPS-Server naznačujú, že je „ľahké vytvoriť a uvoľniť svoje stránky pomocou populárneho CMS: Drupal, Joomla, WordPress“ a ďalej naznačuje „ľahká inštalácia CMS“, čo považujem za nejaký druh inštalátor jedným kliknutím. Podobne a tvorca webových stránok je naznačené, ale nie je podrobne vysvetlené. „Pohodlný“ ovládací panel je k dispozícii, ale neviem, ktorý z nich.

Služby VPS sú k dispozícii pre pokročilých webmasterov. Všetky plány zahŕňajú prístup root, a zoznam funkcií VPS tiež obsahuje:

 • SSD
 • 1 GB / s druhá šírka pásma
 • OpenVZ
 • Aktualizácie pamäte RAM a úložného priestoru

Zálohy sa dodávajú s prístupom FTP a Rsync, ale musí sa zakúpiť samostatne.

Ceny a podpora

Nie prvýkrát, musíte sa veľmi podrobne venovať podmienkam, aby ste to našli, ale všetky hostingové plány VPS-Serveru prichádzajú s právo kedykoľvek zrušiť plán a dostať náhradu za nevyužité služby. Vracanie sa však poskytuje iba na zostávajúce celé mesiace a všetky majú poplatok za vrátenie vo výške 10%.

zdieľaný hostingový plán na základnej úrovni prichádza so schopnosťou hostiť päť stránok, čo ju robí drahšie v porovnaní s plánmi iných poskytovateľov ktoré vám umožňujú hostiť jednu stránku. Pokiaľ však naozaj nechcete hostiť päť stránok, samozrejme.

Každý plán prichádza neobmedzené účty MySQL a FTP, a plán najvyššej úrovne prichádza s dostatočným diskovým priestorom pre všetky okrem najväčších webov. ceny za plány vyšších úrovní sú vynikajúce v porovnaní s tým, čo sa dá inde dostať.

zameniteľné, plány s väčším diskovým priestorom neprichádzajú s certifikátmi SSL, takže v obchode s elektronickým obchodom budete musieť vyberte si medzi zakúpením certifikátu SSL (pre plán vysokého úložiska) a zaplatenie ďalšieho úložiska (v prípade plánu, ktorý obsahuje certifikát SSL).

Existujú niekoľko hostiteľských plánov Linux VPS založených na SSD že všetky majú rovnaké vlastnosti, ale rôzne pridelenia zdrojov 1 alebo 2 jadier CPU, 1 GB až 4 GB RAM a 30 GB až 100 GB miesta na disku. Existuje aj niekoľko Hostingové plány VPS založené na HDD s vyššie pridelenie pamäte RAM a úložného priestoru ale stále iba 1 o 2 CPU. Bohužiaľ to cítim nedostatok dostatočných jadier CPU a pamäte pre množstvo ponúkaných údajov bude takmer nemožné udržať rýchlosť.

Plány Windows VPS sú atraktívnejšie ako plánuje Linux. Zahŕňajú 2 až 8 jadier CPU, 2 GB až 8 GB RAM a 160 GB miesta na disku. Dostanú však aj obmedzenia prenosu od 6 TB do 8 TB pred zakúpením ďalšej kapacity webmasteri, ktorí prevádzkujú veľké webové stránky, by si pred registráciou mali byť istí svojimi potrebami v oblasti premávky.

Najlepšie sa vyhnúť plánom „VPS pre začínajúce podniky“ pretože (za cenu) ponúkajú príliš málo pamäte na zvládnutie množstva miesta na disku.

Možnosti podpory sú dosť zlé. Poslal som e-mail na podporu, ktorý zostal nezodpovedaný 24 hodín. Tiež hovoria, že zástupcu môžete kontaktovať telefonicky, Skype, Telegram, WhatsApp a Viber od rána do skorého večera., ale môj pokus osloviť ich cez Skype nedostal odpoveď po troch dňoch:

VPS-Server-support

Existuje a pomerne rozsiahla svojpomocná databáza, ale je iba v ruskom jazyku.

Ako sa VPS-Server zhoduje s konkurenciou?

VPS-Server so servermi v USA, Európe a Rusku ponúka obchodníkom s elektronickým obchodom vynikajúce geografické pokrytie. Hodnota hostingových plánov VPS je však oslabená cenovou schémou, ktorá nerobí dobrú prácu pri porovnávaní energie s úložnými kapacitami. Pokročilí webmasteri sa môžu pozrieť, ale pred registráciou sa uistite, aké sú vaše potreby.

Pros

 • SSD
 • PHP 7.2
 • Certifikát SSL zadarmo (nie všetky plány)
 • WordPress, Joomla, Drupal

Zápory

 • Žiadne bezplatné zálohy
 • Podpora 24/7
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me